Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Instagram] ANALIZE (@analizeme)


Rekomendowane odpowiedzi

63IVUXW.png
**Toni Nuangren usiadła na kanapie i późną nocą odpaliła live na swoim instagramie, ustawiła kamerę na stoliku i nakierowała ją na siebie.**

Toni Nuangren mówi: Hey, chciałam was poinformować o tym, że...

Toni Nuangren mówi: Już niedługo będziecie mogli usłyszeć mój kawałek razem z... uwaga!

Toni Nuangren mówi: Baby Chu, dokładnie tak i nie przesłyszeliście się.

**Toni Nuangren chwciła za zeszyt w którym ma zapisane słowa i pokazała go w stronę kamery telefonu z uśmiechem na ustach.**

Toni Nuangren mówi: Właśnie siedzimy i piszemy tekst do wspólnego numeru..

Toni Nuangren mówi: Nie mogę zdradzić za wiele na ten moment, ale to będzie jeden utwór z całej płyty którą wypuszcza mój ziomek.

**Toni Nuangren przeczesała delikatnie swoje włosy lewą ręką i uśmiechnęła się do kamery biorąc pióro w prawą dłoń.**

Toni Nuangren mówi: BABY CHU x ANALIZE, CZEKAJCIE NA TO !!!

**Toni Nuangren po tych słowach przybliżyła się kamery i kliknęła przycisk odpowiadający za zakończenie live.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

**@analize dodała na swój profil instagramowy post w którym informuje o nowym solowym utworze który pojawi się już na dniach. Poprzez komentarze pod nim można się domyśleć że będzie on we współpracy z jedną z wschodzących artystek.**


qkImxWs.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dWZWMD2.png**Na instagramie Toni Nuangren późnym wieczorem został odpalony LIVE.**

**Toni Nuangren chwyciła za gitarę, usiadła na krześle i zaczęła grać melodię swojej nowej jeszcze nie wypuszczonej piosenki.**

Toni Nuangren mówi: Zrobiłam sobie baby doll lips bo tak chciałam..

Toni Nuangren mówi: Ten świat tak na mnie działa

Toni Nuangren mówi: W kałuży widzę swe odbicie

Toni Nuangren mówi: Wiem że też mnie widzicie, te usta pracują obficie

Toni Nuangren mówi: I zrobiłam, zrobiłam, zrobiłam, zrobiłam

**Toni Nuangren wzięła głęboki wdech, poprawiła szybko swoje okulary.**

Toni Nuangren mówi: Zrobiłam sobie baby doll lips bo tak chciałam..

Toni Nuangren mówi: Ten świat tak na mnie działa

Toni Nuangren mówi: W kałuży widzę swe odbicie

Toni Nuangren mówi: Wiem że też mnie widzicie, te usta pracują obficie

Toni Nuangren mówi: I zrobiłam, zrobiłam, zrobiłam, zrobiłam

Toni Nuangren mówi: baby doll lips, mówią Twoje imię..

**Toni Nuangren uśmiechnęła się do kamery, zaraz to odłożyła swoją gitarę i podeszła do telefonu zakańczając transmisję na żywo.*

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin