Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Onyx "Griddy G" Oxley


keep on grindin

Rekomendowane odpowiedzi

418074669_392157593357829_4233146829950504252_n.thumb.png.36b85c8f19824cf17234fb83d0e55b44.png- Onyx "GRIDDY G" Oxley (ur. 11/11/2005)
 

Czarnoskóry 18-latek, urodzony i wychowany w South Central, pasję do muzyki dzielił od najmłodszych lat. Mieszkał z dwójką kochających się rodziców. Domowe warunki nie były złe, chociaż jak na obecne czasy Oxley twierdził, że mogłoby być lepiej, a jego młody wiek oraz nie do końca wyszlifowany diament muzyczny nie dawał mu zbyt wielu opcji zarobkowych. Pomimo tego, że dzielnica, w której mieszkał, narzuciła mu trudne warunki do dorastania, Onyx nie zrezygnował ze swoich marzeń. Nastolatek olewał szkołę, poświęcając czas na rozwijanie swojego talentu muzycznego, a wolne chwile spędzał na hoodzie z innymi ziomalami z tamtejszych blokowisk, którzy również żyli w podobnych warunkach. Wraz z nimi tworzył też odłam gangu Crips. Jednak życie na ulicach było niebezpieczne, co Onyx odczuł na własnej skórze, gdy został postrzelony tuż przed swoimi 17 urodzinami. Mimo tego incydentu nie zrezygnował z przestępczego stylu życia, a było to tylko kołem napędowym do dalszej przestępczej kariery. Wpakował się w handel narkotykami i drobne kradzieże. Jednakże, po krótkim czasie, został aresztowany za handel narkotykami i trafił do poprawczaka. Po wyjściu z poprawczaka, który nastąpił po niespełna roku za dobre sprawowanie, dzień po swoich urodzinach, Onyx stanął przed wyborem: kontynuować przestępcze życie, które już zabrało wielu z jego przyjaciół, albo spróbować rozwijać siebie oraz własną drogę kariery. Zdecydował się na drugą opcję. Wrócił do mieszkania rodziców, gdzie ukrył pieniądze z dragów, pozostawione na dalsze życie, które postanowił wykorzystać na realizację swoich marzeń. Wynajął małe mieszkanie i zaczął budować swoją karierę jako raper, wykorzystując swoje doświadczenia życiowe jako inspirację do tworzenia swojej muzyki. Postanowił również oderwać się od przestępczej przeszłości i stworzyć nowe, lepsze życie dla siebie.

 

 

SOCIAL MEDIA:

LI_LOGO.png GRIDDY G

TWÓRCZOŚĆ:

-

WZMIANKI:

-

 

Spoiler

Siema, planuje wystartować z postacią rapera aby grać w branży wraz z moimi znajomymi. Doświadczenie nabyłem na innych serwerach typu SAMP czy MTA. Mimo, że na Vibe RP gram od niedawna to zaznajomiłem się z serwerem. Mam zamiar grać rapera, który mimo wieku nie gryzie się w język i nie boi się beefu, bez znaczenia czy to rapowe czy uliczne. Gra będzie rozwijać się powoli aż do momentów kulminacyjnych. Stawiam na swobodną rozgrywkę w gronie znajomych jak i z graczami w branży. Jestem otwarty na interakcję i w większości właśnie na tym będzie polegać moja gra.
Mam zgraną ekipę z którą zamierzam zagrać sporo ciekawych wątków i namieszać w świecie gry. 

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Onyx Oxley

Numer konta postaci: 3771662800

Przynależność: N/A

Numer konta menadżera: N/A

Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): N/A

 

 

 

maxterek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin