Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Nemiah 'BabyLaneee' Lane


dior

Rekomendowane odpowiedzi

 

obraz_2024-02-23_151920368.thumb.png.fd70f16cf745e4b138a02582e2c3fe48.pngNemiah Lane alias BabyLaneee urodzony 13.07.2007r - Siedemnastolatek wychowywujący się na dwudziestej pierwszej ulicy w Long Beach gdzie stacjonuje Insane Crips Gang z którym Nemiah mocno się utożsamia, wychowywał się on w ciężkich warunkach.
W wieku czterech lat opieke nad Nemiahe'm przejeła jego ciotka która zawsze pilnowała go w nauce i była zaangażowana w rozwój młodego Nemiaha mimo tego w okresie od jedenastu do trzynastu lat Babylane wiecej czasu spędzał na areszcie domowym lub poprawczaku za liczne wybryki i został wyrzucony ze szkoły. W późniejszym życiu, Lane chciał podjąć się legalnej pracy, został sprzątaczem na lokalnej stacji paliw przy Ginger.St ale zwolnili go po tygodniu poprzez sprzeczki z innymi pracownikami stacji i wrócił na ulice. W wieku trzynastu lat nabrał lepszej relacji z jednym z bangerów, Juvante Morrone który pomagał młodemu Nemiahow'i w życiu codziennym jak i finansowym, to on wprowadził Lane'a w życie jakie toczyło się na projektach Long Beach. W późniejszym czasie natolatek zaangażował się także w poważniejsze przestępstwa, podczas włamywania się do domu w bogatej dzielnicy Richman -uruchomił alarm i chwile później Lame wraz z jego ziomkiem Juvante zostali aresztowali i skazani na rok pobytu w więzieniu stanowym Bolingbroke za włamanie oraz posiadanie nielegalnej broni.  W wieku 16 lat Nemiah dojrzał i stwierdził, że nie chce wracać już do więzienia więc zaczął tworzyć muzyke z zajawki, jednak zajawka przerodziła się w talent który dostrzegli jego starsi znajomi gdy Nemiah za namową jednego z bangerów zaczął freestylować podczas hood party na który został zaproszony, wtedy Juvante wspomógł finansowo nastolatka i pozwolił mu rozwijać się w tym kierunku zakupując potrzebny sprzęt i udostepnienia mu swojego mieszkania do nagrywania nowych utworów.Po pewnym czasie Lane zaczał wrzucać filmiki na YouTube jak freestyluje na ulicy ale nie miał z tego żadnych korzyści dlatego postanowił brnąć w muzyke i za pomocą Juvante zaczął tworzyć muzyke na poważnie. Swoje pierwsze utwory zaczął publikować na SoundCloudzie, uczył się robić bity w crackowanym programie i zaangażował się mocno w rozwój swojej muzyki aby stać się coraz lepszy tekstowo i technicznie

TWÓRZCZOŚĆ: 
BabyLaneee - Ride Out

BabyLaneee - On Lock [Offical Audio]

BabyLaneee - FreeDrakeo (Official Audio)

WZMIANKI: SOON...
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE obraz_2024-02-20_154943292.png.12d4aaeed0015d394d7cc91e6b0e4db4.pngBabyLanee

 

Spoiler

OOC Siema po już długim stażu grania na waszym serwerze postanowiłem spróbować czegoś innego i w końcu spróbować swoich sił w branży muzycznej.
Chciałbym trochę oderwać się od setu z którym jestem powiązany aby nie wpadać w większe kłopoty i nie kończyć gry przez naprzykład duży wyrok czy fck bo nie o to tutaj
chodzi, plan na postać jest dość prosty chciałbym z czasem wyjść z ulicy i stać się topką na skale serwerową. Mimo, że ja dopiero zaczynam z branżą to mam wokół osoby które
chętnie pomagają mi w tym. Z czasem rozwijania kariery temat będzie aktualizowany na bieżąco, to nie będzie projekt tygodniowy a myśle, że kilka dobrych miesiecy fajnego
grania, nie zamierzam również kończyć kariery po rozpadzie organizacji do której należe a nawet otworzy mi to większe drogi bo nie będe musiał aż tak skupiać się na hood
gamingu tylko cały wolny czas przeznacze na rozwijanie mojej postaci. Mam nadzieje, że do zobaczenia w grze i obiecuje, że nie zawiode

Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Nemiah Lane
Numer konta postaci: 1078090153
Przynależność:

 

Edytowane przez dior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin