Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/PlayboyLostyy] SevoX


SevoX

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/18801-sevox/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kai Kelly
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Życzenie śmierci OOC.
Członek ekipy nakładający karę: PlayboyLostyy
Wyjaśnienie sytuacji: Jeździłem sobie po mieście, bo nie miałem co robić (około godziny 4:40). Nagle widze, że za mną jakieś białe auto uderza z dużą prędkością w latarnie. Chciałem podjechać, aby odegrać coś IC, ale automatycznie auto zaczęło nakierowywać na mnie po czym mnie ramować. Zacząłem uciekać w stronę Vesspuci, gdzie przy zakręcie z całej siły staranował mnie on uderzając z całej siły w ścianę. Widząc, że kolejny raz nic nie odgrywa, po prostu wysiada z auta, wsiada do mojego i najprawdopodobniej jest to zwykły troll (Miał Tag "Nowy Gracz") z upustu nerwów napisałem na OOC niepotrzebną wtedy frazę "Obyś zdechł pecie". Po tym wysiadłem z auta, zaczął on na mnie szarżować, uciekając jego koledzy próbowali blokować mi drogę autami.. Wszedłem po drabinie na dach, a on za mną. Wbił mi bw i napisał na /b "I co", "Mam cie kurwo", "Zeszczam sie jeszcze na cb". Żałuję decyzji, którą podjąłem pisząc to co wspomniałem wyżej i bardzo przepraszam. Chciałbym okazać wyraz skruchy, lecz mam nadzieję, że spojrzycie także na moją perspektywę, gdzie ostatnio coraz częściej o takich trolli lub cheaterów.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin