Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Onyx "Griddy G" Oxley


keep on grindin

Rekomendowane odpowiedzi

418074669_392157593357829_4233146829950504252_n.png.93fcb88d310603f7e34e8d5f0ff440c1.png- Onyx "GRIDDY G" Oxley (ur. 11/11/2005)

Czarnoskóry 18-latek, urodzony i wychowany w South Central, pasję do muzyki dzielił od najmłodszych lat. W wieku 13 lat zaczął uczęszczać na podziemne bitwy freestylowe oraz rapował ze znajomymi dla samej zabawy. Pomimo młodego wieku i bycia amatorem Onyx wyróżniał się na tle innych kolegów, przede wszystkim tekstami i obsesyjnym skupieniu na swoim flow i tym jak wkomponuje się w beat. Pomimo że na bitwach na rymy nie zdobył większych pieniędzy czy fanów, to udało mu się parę razy wygrać. Jednak po czasie nastolatek stwierdził, że woli skupić się na pisaniu jak najlepszych tekstów, a przelewanie treści prosto z głowy do mikrofonu traktuje jako formę zabawy. Mieszkał z dwójką kochających się rodziców. Domowe warunki nie były złe, chociaż jak na obecne czasy Oxley twierdził, że mogłoby być lepiej, a jego młody wiek oraz niewyszlifowany diament muzyczny nie dawał mu zbyt wielu opcji zarobkowych. Pomimo tego, że dzielnica, w której mieszkał, narzuciła mu trudne warunki do dorastania, Onyx nie zrezygnował ze swoich marzeń. Nastolatek olewał szkołę, poświęcając czas na rozwijanie swojego talentu muzycznego oraz szlifowaniu tekstów, a wolne chwile spędzał na hoodzie z innymi ziomalami z tamtejszych blokowisk, którzy również żyli w podobnych warunkach. Wraz z nimi tworzył też odłam gangu Crips. Jedynym w pełni legalnym źródłem dochodowym na tamte czasy był ghostwriting, któremu małolat mimo małych pieniędzy poświęcał najwięcej czasu. Mimo wszystko uliczne życie było pełne niebezpieczeństw, co Onyx odczuł na własnej skórze, gdy został postrzelony tuż przed swoimi 17 urodzinami. Mimo tego incydentu nie zrezygnował z przestępczego stylu życia, a było to tylko kołem napędowym do dalszej przestępczej kariery. Wpakował się w handel narkotykami i drobne kradzieże. Jednakże, po krótkim czasie, został aresztowany za handel narkotykami i trafił do poprawczaka. Po wyjściu z poprawczaka, który nastąpił po niespełna roku za dobre sprawowanie, dzień po swoich urodzinach, Onyx stanął przed wyborem: kontynuować przestępcze życie, które już zabrało wielu z jego przyjaciół, albo spróbować rozwijać siebie oraz własną drogę kariery. Zdecydował się na drugą opcję.  Odwiedził mieszkanie swoich rodziców, gdzie ukrył wcześniej w swoim pokoju pieniądze z dragów, pozostawione na dalsze życie, które postanowił wykorzystać na realizację swoich marzeń. Wynajął małe mieszkanie i zaczął budować swoją karierę jako raper, wykorzystując swoje doświadczenia życiowe jako inspirację do tworzenia swojej muzyki. Postanowił również oderwać się od przestępczej przeszłości i stworzyć nowe, lepsze życie dla siebie. Aktualnie Onyx Oxley próbuje swoich sił w muzyce, a jego głównym dochodowym zajęciem jest pisanie tekstów.

SOCIAL MEDIA:

GRIDDY G

TWÓRCZOŚĆ:

WZMIANKI:

Spoiler

Cześć to znowu ja, planowałem wystartować z postacią rapera, aby grać w branży wraz z moimi znajomymi. Jednak patrząc na obecną sytuację oraz pewnie lekki przesyt raperów, chciałbym wystartować z projektem ghostwritera, który z tajemniczej postaci piszącej teksty ewoluuje w rapera. Tak jak pisałem we wcześniejszym OOC, doświadczenie nabyłem na innych serwerach typu SAMP czy MTA. Mimo że na Vibe RP gram od niedawna to zaznajomiłem się z serwerem. Mam zamiar grać ghostwritera, potem rapera, który większość czasu będzie skupiał się na tekstach i tym będzie chciał czarować publikę. Oczywiście to ma być jego główny atut, który później połączy z innymi dobrze wypracowanymi rzeczami. Mimo młodego wieku nie będzie gryźć się w język i nie będzie bać się beefu, bez znaczenia czy ma być rapowy, czy uliczny (co nie znaczy, że będę grać gangusa). Gra będzie rozwijać się powoli aż do momentów kulminacyjnych. Stawiam na swobodną rozgrywkę w gronie znajomych jak i z graczami w branży. Jestem otwarty na interakcję i w większości właśnie na tym będzie polegała moja gra - na interakcjach oraz wpływie mojej postaci na materiały innych osób.
Mam zgraną ekipę, z którą zamierzam zagrać sporo ciekawych wątków i namieszać w świecie gry. Głównym planem na sam start jest założenie studia gdzie podziemni raperzy, jak Onyx będą mogli wydawać kawałki w lepszej jakości z realizatorem oraz dostępnym na miejscu ghostwriterem.

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Onyx Oxley

Numer konta postaci: 3771662800

Przynależność: N/A

Numer konta menadżera: N/A

Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): N/A

 

Edytowane przez keep on grindin
nowyty, ciamek, Gawronn i 10 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin