Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Judy Ederson


PoZiTiWee

Rekomendowane odpowiedzi

Zrzut_ekranu_2024-03-17_152303.thumb.png.0f40d51380f30b310b7f8868d0dca14f.pngJudy Ederson urodzona (12.10.2005 r.) to młoda wokalistka chcąca pokazać światu swoją twórczość. Żyjąc 19 lat w Los Santos, Judy nie miała łatwego życia, gdyż już od młodego wieku musiała zmierzyć się z wyzwaniem nietolerancji i szyderstwa ze strony swoich równieśników. Zamiast doświadczać radości z odkrywania muzyki spędzała wiele czasu w izolacjii, chowając się przed drwinami w swoim pokoju. Wszystkie te zdarzenia, pozostawiły w niej trwały ślad na następne lata. Jej życie zmieniło się radykalnie gdy Judy dwa lata temu poznała swoją najlepszą przyjaciółke którą wręcz traktuje jak swoją starszą siostre (Laila Aguirre), poznały się w zwykłym klubie kiedy Judy miała 17 lat i przez to że młoda dziewczyna w końcu mogla się komuś wygadać, i zwyczajnie spędzać czas z nową osobą, która ją lubi oraz szanuje, cały czas do niej pisała jak i dzwoniła by wychodzić gdzieś na miasto, dzięki Laili Judy mogła wreszcie otworzyć się na świat i zacząć cieszyć się życiem towarzyskim. Judy zamieszkuje okolice Mirror Park wraz ze swoim ojcem, który jest dość surowy, ale da się dość z nim do kompromisu. Pomimo braku pewności siebie Judy nieustannie pracuje nad sobą, dążąc do pokonywania swoich słabości. Dziewczyna zaczyna odkrywać potencjał swojego głosu, i ma nadzieje że po paru próbach swego śpiewu w końcu odnajdzie idealny typ muzyki pod siebie który wyrazi jej emocje i uczucia. Jej podróż artystyczna jest dopiero na początku, ale z determinacją i wsparciem swojej przyjaciółki jest gotowa podjąć wyzwania, jakie przyniesie jej życie w branży muzycznej oraz nowe otoczenie w życiu prywatnym.




MEDIA
https://li.v-rp.pl/Judy_Ederson_47409

Spoiler

OOC: Cześć, ogólnie po wielu miesiącach gry w PD, chciałbym w końcu spróbować czegoś innego. Mimo tego że nie odchodzę z frakcjii, poświęcam jej już mniej czasu. Dlatego też napisałem podanie do branży, chciałbym zobaczyć jak wygląda gra z tej prespektywy. Jak można było zobaczyć w BG mojej postaci , jest tam dość znana postać z branży, Laila Aguirre. Od razu napiszę, żebyście to wiedzieli, że nie zamierzam się na niej wybić. Chcę osiągnąć to sam, a nie z czyjąś pomocą. Laila może się czasem pojawić na moich ssach lub zobaczycie mnie razem z nią w gierce, ale nie będzie dla mnie trampoliną do sekcesu. Jak już osiągnę coś własnymi siłami, wtedy może pomyślę o skorzystaniu z jej pomocy.


 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Judy Ederson
Numer konta postaci: 4526520800
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): -
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): - 
Numer konta menadżera: Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): -

 

Edytowane przez PoZiTiWee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin