Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Cevonte CapJumper Avant


Bieluu

Rekomendowane odpowiedzi



image.thumb.png.101bba6ce4ef27834f36de8f09d55eb7.pngCevonte Avant alias CapJumper ur.18 listopada 2006 zamieszkujący dzielnice Hawick gdzie często mozna zauważyć przesiadujących tam członków afilujący się z Sunset City do ktorych Cevonte również należy poprzez swojego kuzyna Darella który jest ważną postacią w całym Sunset. Cevonte wychowywany wraz ze swoim młodszym bratem Thaire przez średnio zamożnych ale bardzo kochających rodziców w jednym z mieszkań na Meteor.St Chłopak jest dość wybuchowy i konfliktowy co prowadziło do jego kilku zatrzymań przez departament policji, mimo tego w wieku 16 lat ukończył lokalne high school. Od momentu ukończenia szkoły w pełni oddał się aktywnościom Sunset City do tego zaczął przebywać w otoczeniu osób afilujących z Black P Stones Jungles z którymi nawiązał przyjacielskie relacje ze względu na swojego przyjaciela ze szkoły który afilował z tym setem. Ze względu na wychowywanie przez kochających rodziców, Cevonte oprócz życia ulicznego zawsze trzymał z tyłu głowy rady swoich rodziców i starał się nie wpadać w większe kłopoty. Zaczął interesować się muzyką, na początku zaczął tworzyć amatorskie bity z poradników później nagrywać swoje pierwsze utwory przy których doszkalał się w mix masteringu aż po wydanie kilku swoich utworów na sound clouda, w których wyróżniał się bardzo dobrymi tekstami i flow jakie prezentował Cevonte, jednak nikt wtedy go nie zauważał. W muzyke wciągnął również swojego młodszego brata Thaire który również tak jak ona zajawiony był tą całą otoczką i wspólnie zbudowali prowizoryczne studio w swoim mieszkaniu. Z biegiem czasu u Jumpera zaczeły się nasilać problemy z narkotykami a dokładniej to z kodeiną a stan psychiczny Cevonte zmienił się diametralnie po zerwaniu ze swoją partnerką z którą był przez 3 lata. Przez uzależnienie i zły stan psychiczny chłopaka zaniedbał kontakt ze swoim bratem i odciął się na dłuższy czas od całej otoczki Sunset oraz Black P Stones przeprowadzając się do swojego nowego mieszkania. W tym okresie zajął się głównie tworzeniem muzyki w swoim mieszkaniu gdzie szlifował swoje umiejętności beatmakerskie, mix masteru do tego poprawiał swój wokal oraz nabierał jeszcze więcej doświadczenia w pisaniu tekstów, zaczął również chodzić na odwyk który dużo zmienił w życiu Jumpera, po czterech miesiącach gdzie był oderwany od świata wrócił na stacjonujące ulice przez Sunset City, zaczął odwiedzać swoich rodziców oraz próbował złapać kontakt ze swoim bratem który był jednak sceptycznie nastawiony do swojego starszego brata który z którym nie widział się ani nie rozmawiał przez dłuższy czas i miał mu to za złe. Darell, czyli kuzyn Cevonte pomógł mu finansowo w otworzeniu studia do nagrywek, zakupili wspólnie budynek do generalnego remontu oraz cały potrzebny sprzęt do tworzenia i nagrywania muzyki. Z dużym budżetem udało im się dopiąć całość w krótkim odstępie czasowym i Jumper wkroczył w nowy rozdział w swoim życiu jakim jest raper oraz producent muzyczny.

 

image.png.79c2d5cdc07d7ac2167dddaf5adef5f8.pngSOCIAL MEDIA:Capjumper

image.png.ec131b5b440a4ba9bd4d80ab8ccdc127.pngWZMIANKI:

image.png.5711d77341bfb3c1f87aa92da844596c.pngTWÓRCZOŚĆ:

CapJumper - No Forgiveness

Capjumper - Cold Days

POWIĄZANIA: Hawick Melody Studio

PRODUKCJE:

Spoiler

OOC; Siema po prawie 2 letniej przerwie chciałbym znowu wystartować jako raper, moje poprzednie próby sprzed 2 lat były nie ma co ukrywać słabe nie miałem za bardzo pomysłu na prowadzenie tej gry i za mocno łączyłem świat przestępczy z moja karierą co doprowadzało do FCK lub po prostu braku chęci gry rapera pod gangiem ulicznym. Teraz przychodze ze świeżą głową plan na gre jest studio które zbudowałem czeka na rozpatrzenie jako projekt IC i chciałbym kreować fajną gierke na serwerze, moja postać mimo afilacji z Sunset Mob i dobrych relacji z Black P Stones które gram IC odcinam się od różnych strzelanin napadów itp z własnego doświadczenia nie mam zamiaru już łączyć tych dwóch światów tylko skupić się głównie na muzyce wydawanej przez moją postać. Chciałbym wystartować nie tylko jako raper ale także rozwijać ją jako producent muzyczny i pomoc dla nowych raperów w gierce IC oraz pomoc przy pisaniu tekstów jeżeli ktoś ma z tym problem. Tyle ode mnie mam nadzieje, że widzimy się w gierce i obiecuje, że nie zawiode oczywiście temat będzie ciągle aktualizowany.
 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Cevonte Avant
Numer konta postaci: 7679461942
Przynależność:
 

 

 

Edytowane przez Bieluu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin