Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Najprostszy sposób na radio w twoim domu, biznesie, lokalu.


Wysox4

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, przychodzę do was z poradnikiem jak zdobyć link do radia które gra - w łatwy sposób - kiedyś już robiłem taki poradnik za czasów san andreas, myślę że ludzie tego potrzebują bo wielu osobom podsyłam bo nie mogą tego ogarnąć, a obecne poradniki są zbyt trudne, przejdę do rzeczy.
Możecie po prostu lajka zostawić żeby dużo ludzi to zobaczyło pozdro 😄
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

1: Aplikacja nazywa się ,, Radio Sure '' możecie bezpłatnie pobrać z przeglądarki nie będę podawał linków każdy może sobie wyszukać - nie ma wirusów, jest bezpłatny, ma dostęp do wszystkich stacji na świecie, zawiera kilkanaście MB.
image.png.7dcd172d17b30e15629cab8327c912dd.png - aplikacji używam od 2017 roku, słucham na niej również muzyki kiedy gram w inne gierki.

2: Wiadomo instalujemy i najlepiej wrzucamy ikonę na pulpit żeby było pod ręką.
 

3: Gdy już to zrobiliście wpisujecie w tym polu co chcecie, ja w tym wypadku wpisuje 181.fm ponieważ mam sprawdzoną tą stacje i ogólnie wszystko możecie znaleźć, każdy gatunek. image.png.cd60a9a939cd9a13b908bcefd71e23c4.png


4: Alternatywnie jak wam nie pasuje, możecie wpisać przykładowo HIP HOP i dostaniecie tego czego szukacie.

image.png.e058b54166602eac037c8acf24cb355e.png

* Dodatkowo możecie posortować sobie jak chcecie. Przykładowo Genre to gatunek, jeżeli to klikniecie to wam posortuje według gatunku, ja również proponuje aby stacja była z USA wiadomo żeby nie leciały polskie piosenki, kraj jest widoczny pod opcją COUNTRY

image.png.8891249b480d34f2aaacb1e95ba56aaf.png  image.png.0837397cd65a21e511efc70c3be8796e.png

5: Gdy znajdziecie stacje to po prostu klikacie na nią i powinna zacząć grać, jeżeli nie gra to szukacie innej ale większość działa, ale proponuje tak jak na samym początku poradnika 181.fm tam wszystko gra.
Jeżeli stacja działa to klikacie na nią prawym przyciskiem myszy i klikacie opcje Details

 
image.png.3b5519629d993ad64612758256a090f2.png

6: Wyskoczy wam okienko z linkiem, link oczywiście kopiujecie i wklejacie w drzwi. Muzyka powinna zaskoczyć, jeżeli grała w odtwarzaczu a nie gra w drzwiach to znaczy że link jest zły, czasami jest kilka do wyboru i trzeba skopiować ten drugi.

 

**najlepiej wybierajcie takie linki które mają końcówkę pls albo m3u ale niektóre działają zwykłe linki, tego się nie przewidzi dlatego trzeba sprawdzić**

image.png.dee728f677dba60aeaeb1d7b695c0a04.png

* ( Może się tak zdarzyć że znajdziecie stacje która ma link tak zakodowany że w ogóle wam nie pójdzie, na dole podaje przykład )
image.png.67105b9b39c23f549385e4256763ef4b.png


Z mojej strony to wszystko pozdro, jak macie pytania to proszę pisać na dole! Również czekam na komentarze z feedbackiem

 

 

 

nie mogę tego usunąć, więc musi to zostać 😄

image.png

image.png

image.png

Edytowane przez Wysox4
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin