Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[26.03] Capjumper - No Forgiveness (Official Audio) (Prod.CapJumper}


Bieluu

Rekomendowane odpowiedzi

**Późną godziną dnia 26 marca na platformach streamingowych pojawił się pierwszy utwór undergroundowego artysty Capjumper,interesujące w nowym artyście może być to, że cała produkcja utworu stoi również po jego stronie. Audio oraz mixmaster na wysokim poziomie ze względu pracy na sprzęcie topowych marek muzycznych**

(NAPISY YOUTUBE)

 

GENIUS

Spoiler

[Chorus]
Widzisz w moich oczach złość, czarnuchu
Nie zobaczysz w niej miłości, czarnuchu
Nie moge zasnąć bo mam to gówno w głowie pomagały mi narkotyki.
Przysięgam na Boga, moja miłość do muzyki jest naprawde prawdziwa
Wychodze na prostą ciągle mijają mnie ludzie rzucający narkotykami bez przyszłości
Kochałem pić kodeine, trzymam się głównie z członkami gangów
Ten czarnuch pragnął pokazać nam swoją siłe ale widziałem jak upada po strzałach
Jego duch opuścił ciało tego czarnucha matka nie zobaczy już swojego syna
Grzeszyłem tak długo, że potrzebuję oczyszczenia duszy mojej całej przeszłości

[Verse]
Nigdy nie pozwól na to aby twój czarnuch raził do ciebie uraze za popełnione czyny
Trzymaj go blisko, wesprzyj go kiedy potrzebuje natychmiastowej pomocy od ziomka
Przestraszony czarnuch serwował skały na swoim osiedlu widziałem jak zostaje z niczym
Rozmawiałem z demonami nie byłem dobrym człowiekiem pieprzyłem moich przeciwników
Mój kuzyn draco pomógł mi wyjść na prostą razem będziemy chodzić w designerach
Diamentowy łańcuch dla mnie i dla mojego brata to coś do czego chce najbardziej dążyć
Zabierz swojego czarnucha zanim moi ludzie każą mu tańczyć i rozbiorą go zostawiając na ulicy
Moja przyszłośc wyrządziła wiele szkód ale dostałem szanse której nie zmarnuje
Jeśli będziesz udawać dużego czarnucha bądź przygotowany na rozliczenie się w inny sposób
Z tą bronią w samochodzie, jesteśmy ciągle w ruchu, nie obchodzi nas czy trafimy do stanowego
Dzięki rapowaniu odnalazłem nowego siebie ta pasja przerodziła się w codzienne życie
To całe gówno na ulicach które widziałem było drastyczne miałem problemy ze snem
To wszystko doprowadziło do mojego uzależnienia gdzie byłem bardzo zgubionym człowiekiem
Cztery miesiące na odwyku pisałem tam ten tekst aby pokazać, że nie miałem łatwo w życiu
Smith & Wesson sprawił, że ten czarnuch już nie chciał z nami problemów
Uderzyłem go w klatke piersiową gdy mówił źle o mojej rodzinie teraz słucha tego kawałka

[Chorus]
Widzisz w moich oczach złość, czarnuchu
Nie zobaczysz w niej miłości, czarnuchu
Nie moge zasnąć bo mam to gówno w głowie pomagały mi narkotyki.
Przysięgam na Boga, moja miłość do muzyki jest naprawde prawdziwa
Wychodze na prostą ciągle mijają mnie ludzie rzucający narkotykami bez przyszłości
Kochałem pić kodeine, trzymam się głównie z członkami gangów
Ten czarnuch pragnął pokazać nam swoją siłe ale widziałem jak upada po strzałach
Jego duch opuścił ciało tego czarnucha matka nie zobaczy już swojego syna
Grzeszyłem tak długo, że potrzebuję oczyszczenia duszy mojej całej przeszłości

PROFIL

Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Cevonte Avant
Link do profilu postaci:Capjumper
Numer konta postaci:7679461942
Przynależność (do projektu, np. wytwórni):Hawick Melody Studio
Imię i nazwisko menadżera:
Link do profilu/przeds. menadżera (jeśli posiada/jest zrzeszony):
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków):

PROMOCJA

WYDATKI

Spoiler

PRODUKCJA:0$

OKŁADKA:0$

SSY

Spoiler

image.thumb.png.958654d8f9e0db8482018cb8811e71cd.pngimage.thumb.png.0aab5d8e33f3442507e32a736715295a.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin