Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[09.04.2024] Bkandit - Section [🎥 Official Music Video]


302

Rekomendowane odpowiedzi

**Dziewiąty kwietnia, dzień w którym do aktywności powrócił Bkandit - wydał on pierwszy utwór po odsiadce, wcześniej pojawiły się tylko dwa na soundcloud zbierając kilkaset wyświetleń. Tekst jest pełny nawiązań do przeszłości, w której brał czynny udział. Odsłuch dostępny jest na najbardziej popularnych platformach streamingowych. Teledysk przewyższa jakością audio - nagrany został na iFruit, zmontowany w szybki i prosty sposób, mimo to jest konkurencyjny do projektów z przede wszystkim większym budżetem. Jakość audio nie jest tragiczna, średniej klasy mikrofon.**

 

Spoiler

(Where the Section at?)
Pierwszy dzień na wolności, wciąż walka o własny los


Zapadł ciężki wyrok, w sercu trwa ciemnota
Pierwszy dzień na wolności, walka o własny los
Wyrwać się z obsesji, to kolejny ruch

Dziwko jestem wolny, dopadła mnie niewola 
Pale Trigge w spliffie, to jest stara szkola <-- Trigga Happy, raper wystąpił w klubie OASIS, jak w większości przypadków występów tego artysty nie zabrakło kontrowersji z nim związanych. W trakcie trwającego koncertu pod sceną zebrali się bangerzy Gotti World, z którymi w późniejszym czasie doszło do squabble na środku dancefloor, a koncert w połowie został przerwany gdyż raper zeskoczył ze sceny wraz ze swoją ekipą. Impreza została chwile po tym zamknięta przez lokalne oddziały LSPD. Kilka dni po tej sytuacji, koncert ten przeszedł do historii jako ten ostatni rapera.
Mówiąc o zmarłych, sam zapalił świece
Trigga nowe imię, prostytutka miejscowa
Dziwko jestem wolny, ale trzymaj się z daleka
Ciągle taki dobry, bo nie jestem kaleka
Gdzie jest cały spooky? Zapomniałem kurwa w ziemi
Szybkie trzy strzały jego życia nikt nie zmieni
Wychodzę już z ulicy, bo ludzie ciągną na szczyt
Zalewam główną henny, a suka się płaszczy
Długo mnie nie było, ale kolejny się patrzy
Nawet martwy cookie, pozdrowienia z podziemia
Czarnuch flippowal, bo chciał założyć złoto
Wicked dal głowy, bo został kurwa ciota <-- Nawiązanie do śmierci Wickeda pod strip club, przy którym istniały plotki o rzekomym uczestnictwie w tym Deiondre.
557 przy głowie co z Toba Moo?
Black bag Moo Moo, policzcie ile głów
Pewny tego, że nic nie wymaże tego ze snów
Czas zamieniam w cheddar, dziwko woże sie z klasą
Wychodzę na ulice, wciąż z pasją
Uważaj z kim grasz, bo ja sie nie zmienie
Pewny tego co robię, pewny na scenie
Czarnuch się nagrzał, Heckler & Koch go schłodził


 

Spoiler

PROMOCJA 
-


KOSZTORYS
-

Rozgrywka
-

 

DANE DO WYCENY
Imię i nazwisko postaci: Deiondre Murray
Numer konta postaci: 9342112071
Przynależność: N/A
Menadżer: N/A
Profil Postaci: [LINK]

 

Edytowane przez 302
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin