Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Micheal "Kole" Sarni


kole70

Rekomendowane odpowiedzi

GnFWWTJ.png

Michael "Kole" Sarni to 27-letni Amerykanin mieszkający od urodzenia w Los Santos w domu rodzinnym. Ukończył szkołę podstawową i po zakończeniu edukacji podjął pracę jako kelner w lokalnym lokalu z fast foodami. Od pewnego czasu rozważał możliwość dalszego rozwoju zawodowego, łącząc swoją pasję do muzyki z odpowiednimi zarobkami, które pozwoliłyby mu godnie żyć. W lutym 2024 roku zdecydował się zakupić podstawowy kontroler do nauki, jakim jest Pioneer DDJ-400. Potrzebował go, aby kreatywnie łączyć swoją muzykę i usprawnić pracę z utworami innych wykonawców. Wieczorami poświęcał czas na trening z tym kontrolerem, skupiając się na tworzeniu własnej listy utworów, którą zamierzał zagrać w przyszłości w jednym z lokali - to było jego marzenie od dłuższego czasu.               

Pod koniec marca jego matka została zapytana, czy jej syn nie mógłby zagrać w lokalnej restauracji, która organizowała małą potańcówkę dla mieszkańców. Michael, usłyszawszy propozycję, zaakceptował ją izwiększył liczbę godzin spędzanych przy miksowaniu muzyki.                                                                                                                                                                                                                                                                  

W dniu potańcówki Michael był podekscytowany, ale też lekko zestresowany. To miała być jego pierwsza publiczna wystawa muzyczna, i chciał, aby wszystko poszło gładko. Wieczorem lokal zapełnił się ludźmi, a Michael czuł, jakby jego serce biło na całego. Kiedy nadszedł czas na jego występ, Michael wszedł na scenę z pewnymi tremami, ale też ogromnym entuzjazmem. Rozpoczął swoją setkę, mieszając utwory z różnych gatunków muzycznych w swoim unikalnym stylu. Widząc, jak publiczność reaguje pozytywnie, poczuł, że jego marzenie staje się rzeczywistością. Po zakończeniu występu, otrzymał gromkie brawa i oklaski. Był zachwycony, że mógł podzielić się swoją pasją z innymi i sprawić, że ta noc stała się niezapomniana dla wszystkich obecnych. 

Po tym wydarzeniu Michael poczuł jeszcze większą motywację, by kontynuować swoją karierę muzyczną. Wiedział, że musi pracować jeszcze ciężej, ale to był pierwszy krok w kierunku realizacji jego marzeń. Od tego momentu postanowił poświęcić się muzyce w pełni i zrobić wszystko, aby osiągnąć sukces.

Z każdym dniem spędzanym za kontrolerem Pioneer DDJ-400, Michael odkrywał nowe możliwości tworzenia dźwięków i miksowania utworów. Zapragnął także zgłębić tajniki produkcji muzycznej, aby móc stworzyć własne oryginalne utwory. Dzięki internetowym kursom, tutorialom oraz wsparciu ze strony lokalnych muzyków, Michael zdobywał wiedzę i doświadczenie niezbędne do realizacji swojej muzycznej pasji. Śmiało eksperymentował z różnymi brzmieniami i aranżacjami, tworząc coraz bardziej wyrafinowane i osobiste kompozycje. Jego determinacja i zaangażowanie w pracę nad muzyką zaczęły przynosić efekty.

Po kilku miesiącach regularnych treningów i eksploracji twórczej Michael zaczął otrzymywać propozycje występów na różnych imprezach w okolicy. To był kolejny krok w jego drodze do spełnienia marzeń o karierze muzycznej. Wiedział, że droga do sukcesu nie będzie łatwa, ale był gotowy podjąć wyzwanie i poświęcić się swojej pasji w pełni. Każdy kolejny występ i każda nowa kompozycja były dla niego kolejnym krokiem w kierunku realizacji jego marzenia - stania się uznanym i szanowanym artystą muzycznym.

Spoiler

Cześć wszystkim, mam na imie Adrian i przychodzę z aplikacją mojej postaci na DJ - a czemu chce to robić i co mogę dać od siebie aby niepotrzebnie nie zapełniać rynku muzycznego? Dorywczo zajmuje się prowadzeniem imprez okolicznościowych takich jak 18-nastki, urodziny, bale karnawałowe, dyskoteki - posiadam cały sprzęt, który na co dzień trzymam w garażu ale! Jest jedna perełka, która jest zawsze przy mnie i ona mi właśnie umożliwi wniesienie czegoś ciekawego na serwer, jest to XDJ RX2. Kontroler, który zakupiłem dokładnie miesiąc temu i daje mi wielkie możliwości miksowania muzyki ale i też podłączenie jej tak do komputera aby dla każdego odbiorcy była idealna jakość dźwięku. Nie wiem jeszcze jak z używaniem mikrofonu podczas imprez na serwerze, ale to jestem w stanie się dopytać kogoś. 

 

Li: DJ Kole.com

Wydarzenia:

Spoiler

09.04.2024

SYNTHWAVE Party - Woogie Club

PDBIJMy.gif

 

Imię i nazwisko postaci: Micheal Sarni
Numer konta postaci: 0711033859
Przynależność: N/A
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): - N/A
Edytowane przez kole70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.04.2024 - Pierwsza możliwa szansa...

**Po dłuższych rozmowach i negocjacjach po między DJ DXRK MONKEY a właścicielką klubu Oasis NightClub zgodziła się zaproponować jednorazową umowę o współprace z Michael'em Sarni'm na dzień 13.04.2024. DJ Kole otrzymał informacje, że posiada wolną rękę jeśli chodzi o styl muzyczny i jest to dla niego wielka szansa aby w jakikolwiek sposób zaistnieć na rynku muzycznym **

Spoiler

WxKqW0b.png

VJy4NrO.png

OmQ53Fv.png

HByyrjl.png

 

Godzina po podpisaniu umowy z właścicielką klubu Oasis NightClub....

Spoiler

JS756Z9.png

 

Ten plakat zawiśnie nad moim łóżkiem....

 

Edytowane przez kole70
ZibiGibi i Doxor lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin