Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Alejandro Angel "babybadass" Locano 🎶🍊


jalebibaby

Rekomendowane odpowiedzi

 


obraz_2024-04-18_001107205.thumb.png.8a6d696a7f9830d166deef2c8b001285.pngAlejandro Angel "babybadass" Locano - Urodzony w Los Angeles CA, latem 2007 roku Amerykanin, meksykańskiego pochodzenia. Wychowany na terenach Figueroa St. Która słynie z głębokiej przestępczości, a sam jest on jednym z gang bangerów tamtejszego setu W/S 83 Hoover Criminal Gang. Alejandro zasłynął wśród swoich rówieśników swoim sposobem bycia. Chłopak jest totalnym rozbójnikiem, który jest w stanie zrobić dosłownie wszystko, aby przez chwilę znaleźć się w centrum uwagi. Dewastowanie samochodów znienawidzonych nauczycieli, czy noszenie pukawki ojca do szkoły i zastraszanie nią ludzi pracujących lub uczących się tam, to tylko mała cząstka jego niezliczonych odpałów. W życiu Alejandro chcąc nie chcąc zawsze otaczała go muzyka, jego ojciec interesował się grą na instrumentach szarpanych, zatem chłopak odziedziczył talent po swoich ojcu. Postanowił spróbować swoich sił w rapie. Zaczął od amatorskich freestyle kręconych telefonem. Z racji tego, iż chłopak nie posiadał doświadczenia, ani profesjonalnego sprzętu, wszystko, co tworzył, brzmiało, łagodnie mówiąc tragicznie. Alejandro fascynował się takimi gatunkami jak Gangsta rap, przez co sam postanowił pisać pikantne wersy w stronę innych ulic bądź podziemnych raperów, co często skutkowało rozliczaniem go za wszystkie głupoty wymówione w stronę kogokolwiek związanego z półświatkiem przestępczym. Wielokrotnie kończyło się to pobiciami, czy pogróżkami przy pomocy broni białej/palnej. Po dłuższym czasie ciężkiej pracy na starym, znalezionym na śmietnisku mikrofonie, jego muzyka przebiła się do szerszego grona odbiorców, przez co już w miejscu swojego zamieszkania był znany jako ten, od dosyć znośnej muzyki. Własne zasady oraz styl bycia pozwoliły wykonawcy na tworzenie muzyki, na jaką tylko ma ochotę, zatem właśnie wtedy Alejandro, otworzył oczy na inne gatunki muzyczne i jego nagrywki nie ograniczały się tylko i wyłącznie do agresywnego brzmienia. 

 

Twórczość:

-

Social Media:

bkabybadass

Powiązania:

- Tinky Rkask3ls GankG🍊 TRkay Skøjask GankG 💯k

Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Alejandro Angel Locano
Numer konta postaci: XXX
Przynależność: Brak
Imię i nazwisko menadżera: XXX
Numer konta menadżera: XXX 
Kontrakt zawarty z menadżerem: XXX 
Spoiler

Siemanko jako iż mam sporo wolnego czasu postanowiłem stworzyć spontanicznie raperka na serwisie. Historia mojej postaci jest mocno powiązana
z półświatkiem przestępczym, będę się starać robić jak najwięcej szumu wokół mojej postaci, dając jednocześnie kontencik dla innych osób z branży.
Mam nadzieje że złapie jakiś fajny wątek z innymi ludźmi grającymi właśnie w celebrity project. Mam do wykorzystania sporo fajnych pomysłów na gre dla mnie, jak i dla moich znajomych. W razie nie porozumień jestem skłonny do rozmów 🙏 🙏 


 


 

Edytowane przez jalebibaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin