Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/@oliwierr] Lowny


Lowny

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/26025-lowny/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: William Barnes
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 
Odpocznij, mino ostatnich kar w przeciągu tygodnia niczego nie wnosisz do swojej rozgrywki. Nie rozumiesz powagi sytuacji gdy się ciebie upomina. Poświęć ten czas na poradniki.
Członek ekipy nakładający karę: @oliwierr
Wyjaśnienie sytuacji: Dobrze a więc w skrócie bez obijania w bawełne, zjebałem wtedy sprawe. Nie miałem za dużej powagi wtedy do rozmowy. I doskonale rozumiem że mogłem komuś spieprzyć gierke. przez Ten czas aż do teraz postanowiłem poswiecic na obejrzenie chociaż kilku poradników i wieksze zaglebienie sie w swiat RP i co mozna i co nie, Minęły dwa tygodnia od ostatniej apelacji więc składam ją ponownie. Chciałbym prosić o kolejną szanse i zrozumienie że jesteśmy tylko ludźmi i jest to naturalna kolej rzeczy że człowiek po pelnia bledy. Prosiłbym o skrócenie kary lub zniesienie jej jesli jest taka szansa rzecz jasna. Chcialbym wrocic do gierki i juz po grac normalnie a nie grac jakies gowno, milo mi sie czas spedzalo z kolegami. Od wstawienia bana minelo 17 dni. Uwazam ze przemyslalem swoje zachowanie i jestem w pelni gotowy by grac normalnie. Miłego wieczoru zyczę. 
Ewentualne screeny/świadkowie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ze swojej strony mogę rzucić jedynie tyle - dostałeś w ciągu tygodnia gry cztery kary. Z czego dwa to bany (ode mnie) oraz blokada postaci za zwyczajne odwalanie. Cieszę się, że zrozumiałeś błędy które popełniłeś. Niestety cię zasmucę. Założę się, że przez ten czas nie spojrzałeś nawet do poradników które serio dałyby ci wiele do myślenia. Przede wszystkim pokazały poprawną kreację postaci. Wspomnę, że próbowałeś oszukać mnie przy pierwszej karze. Gdy dowiedziałeś się o fakcie, iż twoja postać nie zostanie uśmiercona zacząłeś odwalać w skinie małpy. Przy drugim banie podchodziłeś zarówno do mnie, jak i @theProdiger olewczo. Chcieliśmy cię upomnieć, dać do zrozumienia co robisz źle i co masz poprawić. Miałeś to głęboko w tyłku. Pozwolę sobie jeszcze raz wkleić screena z poprzedniej apelacji:
image.png.d22c5646ccd085cc389468f8e4c41c4c.png

Nie odbierałeś naszego przekazu na poważnie, kręciłeś sobie z tego polewkę.

Sądzę, że odczekanie kary do końca dobrze ci zrobi. Da do myślenia czy warto kontynuować rozgrywkę w taki sposób. Finalnie zostaję przy swoim - przeczytaj to, co znajduje się w poradnikach.

theProdiger lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde zapoznalem sie z poradnikami. Chociaz mozesz mi nie wierzyc.. Cholernie mi glupio teraz ze wtedy sie tak zachowalem, slowo.  Nie probowalem cie oszukac. Nie wiem jak ci to wyjasnic, Nie wiem w jaki sposob mam ci udowodnic ze zajrzalem do poradnikow.. Bron cie panie Boze nie probowalem cie w zaden sposob oszukac. Naprawde chcialbym wrocic do tego serwisu i sobie normalnie pograc cos ciekawego, i normalna kreacje postaci.. Ja rozumiem ze trzeba byc konsekwentnym za swoje bledy. ale wtedy nie wiem co mi odwalilo. To na tyle,, naprawde chcialbym wrocic na serwer, chociaz jedna szansa. Ktorej tak mi sie zdaje ze jeszcze nie dostalem.. z gory dziekuje, milego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jak ty to widzisz ze swojej strony.. Sam nie wiem, tak czy siak przemyslalem sprawe przez te dwa tygodnie i uwazam ze jestem gotowy by grac cos normalnego. ; -0  Pomysl nad moim unbanem. bardzo mi zalezy na tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś kary, które Cię niczego nie nauczyły. Dostałeś nawet szanse od Fretki, gdzie skróciła Ci AJ. Nie wierze, że teraz nagle faktycznie coś podziałałeś. Odczekasz do końca bana, odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin