Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Broom] 0mercy


0mercy

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/2203-0mercy/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Bez znaczenia
Rodzaj kary: Ban

Powód nałożenia kary:
cAnFjxJ.png

Członek ekipy nakładający karę: Broom


Wyjaśnienie sytuacji:
Nie chcę wdawać się tutaj teraz w polemikę na temat tego bana. Wiem za co go mam i nie chcę dyskutować o tym temacie gdyż zwyczajnie wiem, że nic to nie zmieni. Apelację piszę z powodu takiego, iż uznaję, że nie zasługuję na bana permanentnego. Nie jestem szkodnikiem serwerowym, owszem - sporo płynęło ode mnie krytyki w przeróżnych sprawach i nie przebierając w szczegółach jestem w stanie zrozumieć dlaczego taka blokada gry pojawiła się na moim profilu. Ale chciałbym też zauważyć, że pomimo mocnej krytyki, która sypała się z mojej strony dla serwisu, opierało się to głównie na sektorze frakcji porządkowych, gdyż to ich skrypt potrafił doprowadzić mnie do białej gorączki z nerwów. Serio, nigdy w swoich wypowiedziach nie chciałem faktycznie zaszkodzić serwerowi, a właściwie dobitnie zwracać uwagę na problemy z nadzieją na ich szybsze w ten sposób rozwiązanie. Wydaje mi się też, że mimo tak dużej krytyki z mojej strony tak naprawdę nie zaszkodziłem w jakiś znaczący sposób serwerowi jako ogółowi (A jeśli, to nie taki miałem plan) - czasami tak jest, że coś nawrzucam, a potem myślę o tym co powiedziałem. Znam siebie - dlatego zaraz przedstawię to jak to widzę dalej.

Mimo tego, że krytykowałem serwer, to mimo wszystko zawsze gdzieś na dm'ach próbowałem również coś w tym kierunku robić i pomagać. Dowodzić temu może chociażby sytuacja zepsutego skryptu syren, gdzie poświęciłem sporo czasu dla @kamil2289 i może być on świadkiem, że przyczyniłem się do testu błędu i jego dość obszernego zgłoszenia. Nie chcę tutaj wytykać sobie plusów przez tego bana, bo było by to nie na miejscu, chcę tylko zauważyć że pomimo krytyki starałem się też pomóc jeśli miałem możliwość i nie był to żaden bunt ze względu na nazwę serwisu.

Poszło ode mnie dość sporo gorzkich słów, zdaję sobie sprawę. Podsumowując sytuację, tak - wiem za co mam bana. Jestem świadom.

Na serwerze przegrałem prawie 5 tysięcy godzin od bodajżę 2020 roku, spędziłem tu sporo dobrych chwil. Przez cały czas swojej gry, tej kilkuletniej, dostałem może jedną, czy dwie poważniejsze kary serwerowe nie licząc żartobliwych kicków z powodem "bug" od znajomych. Aby wszystko dobrze przemyśleć od czasu zbanowania, specjalnie odczekałem ten prawie tydzień, aby uzbierać dobre słowa i przemyśleć kilka spraw z tym związanych. To co tu więc piszę, jest zupełnie szczere.

Kontynuując moją myśl gdzie mówiłem, że przedstawię jak widzę to dalej to miałem na myśli to, że w momencie, jeśli administracja postanowi dać mi możliwość gry na serwerze, odetnę się od spraw, które powodowały moją irytację a w następstwie krytykę serwera, administracji czy jego skryptu. Mimo iż opiekun strefy porządkowej jak sam uznał, nie zasługuję na black-listę tego sektora. Tak jestem w postanowieniu, że jeśli wrócę do gry to nie będę chciał prowokować losu i pozostanę daleko od sektora porządkowego, którego skrypt powodował moją irytację. Co za tym idzie, jeśli będę odizolowany od powodu mojej irytacji i w następstwie płynącej krytyki - nie będzie miało to miejsca.

Jak już mówiłem - jestem świadom błędu i nie potrzebuję aby ktoś kogoś tutaj chciał przywoływać do tablicy. Wstawiam tą apelację z dobrą myślą i liczę, że po prostu bez wytykania sobie palcem wszystkiego, uda nam się dojść do jakiegoś kompromisu. Dzięki.

Osoby, które uraziłem swoimi słowami, poczynaniami - przepraszam. Jestem to winien tym, którzy tak się poczuli.

Wiem, że wiele osób może mi nie uwierzyć w to, lecz mogę zapewnić - że nie będzie ze mną już problemu. Chcę zniknąć z jakichkolwiek dyskusji, nie brać już udziału w żadnej krytyce, chcę jedynie móc cieszyć się grą, w której spędziłem sporo czasu i nadal chcę to robić.
Zasłużyłem na karę, dostałem ją - i żałuję. Zwyczajnie po ludzku.

Ewentualne screeny/świadkowie: Nie trzeba.

Edytowane przez 0mercy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety lecz decyzje o twoim banie nadal podtrzymujemy. Jeśli chcesz apelować to musisz to solidnie przemyśleć, wcześniej niż w grudniu (czyli za około 6/7 miesięcy) nie masz co próbować. Rozwiewając plotki które powstały, twoja kara nie jest za ostatnią dyskusje na Discordzie organizacji porządkowych tylko za całokształt, a mianowicie były sytuacje w których twoja osoba wypisywała do członków ekipy, i w tym do mnie wiele żale, które były przesiąknięte toksykznścia. Twoje zachowania w innych sektorach np. Event Team, Ekipa były bardzo podobne do tego co prezentowałeś sobą w innych sferach (toksyczność, krytykowanie wszystkiego co się rusza, ogólny hejt). Myśle że mógłbym napisać jeszcze trochę na ten temat, ale nie ma to sensu. Mam nadzieję że ta przerwa od serwisu wyjdzie ci na dobrze i wrócisz do gry, nastawiony pozytywnie. 

Apelacje odrzucam, możesz próbować w terminie j/w.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin