Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[08.05.2024 19:40] Zabójstwo Lynn Baller


Listfa

Rekomendowane odpowiedzi

**Wieczorem około 19:40 na Macdonald street do trzy osobowej grupki młodych latynosów podjeżdża motor na którym siedzi zamaskowana osoba. Zamaskowany zaczyna wypowiadać jakieś słowa w stronę latynosów którzy zdenerwowani po usłyszeniu nieznajomego podchodzą do niego i prowadzą dalszą rozmowę. Nagle jeden z nastolatków wyprowadza frontalnego kopa w siedzącego na sanchezie człowieka który spada z dwu kołowca,  od razu się podnosi odbiega kawałek od grupki wyciąga pistolet i pociąga za spust. Młodzi latynosi w samoobronie wyciągają swoje pistolety i odpowiadają ogniem. Finalnie napastnik zostaje rozstrzelany i ginie jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych a młodzi latynosi uciekają uliczką za remizą LSFD w stronę ulicy Chamberline. Mieszkańcy dzielnicy i ludzie którzy znaleźli się w okolicy mówią że słyszeli od 40 do 60 wystrzałów z broni palnej zwykłego pistoletu oraz półautomatycznych pistoletów. Detektywi znaleźli około 60 łusek po pociskach kalibru 9mm i takie same kule zostały też wyjęte z martwego napastnika.**


**Jeden ze świadków opisał całe zajście; Widziałem tylko jak zamaskowana osoba na motorze zbliża się do nich, słyszałem ze się wyzywali i po chwili jeden z tych gości kopna kierowcę motoru i wtedy usłyszałem strzały, schowałem się za murkiem i widziałem jak wymieniają się ogniem. Gdy już było cicho wyszłem z kryjówki i zauważyłem leżącego człowieka na środku ulicy. Tyle widziałem nic więcej...**


**Detektyw przeprowadzający przesłuchanie; A może po dzwiękach jesteś w stanie powiedzieć nam z jakiego typu broni strzelano. Z tego co już ustaliliśmy były słyszane zwykłe pistolety oraz maszynowe.**

**Świadek Z tego co pamiętam rzeczywiście słyszałem coś szybszego niż zwykły pistolet. Chyba było to coś w stylu właśnie jakiś maszynówek.**

**Śledczy mogli zdjąć nagrania z lokalnych kamer na których widać dokładnie całe zajście.  Również na miejscu mogli znaleźć łuski po pociskach kalibru 9mm wiec po przesłuchaniach wiadomo że strzelano z czegoś półautomatycznego z kalibrem 9mm czyli wskazuje to na jakieś bronie typu  tec 9, uzi lub scropion. **

W całej akcji udział brało cztery osoby. Jedna z nich był kierowca motoru z kominiarka na twarzy oraz trzech młodych latynosów.

- Zamaskowany kierowca motoru to ofiara.

- Brouge Ave     image.png.de6a60438c598efb509d48a43d10dbc6.png
ObrazObraz




















- Ofiara zaczęła strzelanine.

Lynn Baller to imie i nazwisko zamaskowana osoba ktora zaczeła strzelac. Broniący się to Mickey Espinoza Raphael Espinoza Guillermo Artigas. Wszystkie osoby strzelały.

Luzak125 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glEsvAw.png

**Do sprawy został przydzielony detektyw z ramienia Area Detectives z asysta detektywa z Gang Impact Team. Detektywi przyjechali na zabezpieczone miejsce zbrodni wraz z technikami. Przesłuchano świadkow i pobrano wszelkie dowody, mogace pomoc w rozpoznaniu sprawcow.**

Edytowane przez Elvis
Listfa i Luzak125 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin