Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ 13.05.2024 ] 👿 evilchild - Still Trappin


demonchild

Rekomendowane odpowiedzi

**W godzinach wieczornych, dla stałych użytkowników soundclouda i stalych reasercherów undergroundowych artystów z LS, mógł się ujrzeć track nastoletniego rapera spod Inglewood Family Gangster Bloods. - Pomimo, że to jego pierwszy kawałek "evilchild" już w nim zawiera teksty nienawiści do opozycyjnych grup jak i ukazuje codzienne życie w środowisku gangów jako nastoletni gang-member**
 


Lyrics
 

Spoiler

[ INTRO ]

77th NO L'z, gang
evilchild bitch, like this no napps in this bitch, u heard?
lesss gooo

[Verse 1]

Włożyłem wszystko w to gówno, musisz być zwykłym głupcem, jeśli myślisz, że przegram.
Muszą mnie złapać na miejscu zbrodni lub coś w tym stylu, to jedyny sposób, w jaki zobaczysz mnie w wiadomościach.
Dziwko ; wiesz, że to wyrok na jego głowę,  podbijam do niego, z moim switchem uderzam tym w jego głowę.
Narobiłem tu sporo syfu, nie możesz mi nic powiedzieć, jestem jebanym demonem
Może i jestem młody i głupi, ale naprawdę działam dla moich braci
Ten czarnuch nie chce wystrzelić więc mówię do niego ; chłopcze, daj mi tę sukę, pozwolę jej zrobić to co robi, uh
Ten czarnuch to suka, niech ślizga z tego whipu
Kiedy ja i Ghost ślizgamy po twojej sekcji, to zawsze wybijamy pierwsi, to jest to co zwykle robimy
Słyszałem o tym gównie, które powiedziałeś, nie muszę pytać, już wiem, że to prawda.
Jeśli zacznę wojnę, czarnuchu, stoję na linii frontu, czarnuchu, nie jestem niczym jak rankerzy Sissies.
Te cipki nie chcą wyjść? BET, właśnie dowiedziałem się gdzie pracują ich matki, zamierzam zabić je wszystkie.
Połowa gówna, które robisz dla tych czarnuchów, oni nawet nie zrobiliby tego dla ciebie.

[Verse 2]

Czarnuchu, na serio, o czym skłamałem? (Na serio)
To oczywiste - nie gram fair, to ulica wygra ten, który dusze zaprzedał demonowi ( evilchild ) czarnuchy umarły z powodu gówna, o które płakałem.
Właśnie dostałem lo', na te dziwki - są na zewnątrz, czarnuchu, ślizgamy teraz (Come on)
Będziemy się pieprzyć w 'Sissies?, jak ja kurwa wyglądam? Suko, jestem Sissies KEY.
Wielu z tych czarnuchów nie było dla mnie, ale nie wiem, musiałem to rozgryźć.
Ten czarnuch ciągle gadał to gówno, teraz jestem na jego dupie, zobaczę o co mu chodzi.
Zbudowałem to gówno z ziemi, nie potrzebuję cię, zrobię to z tobą lub bez ciebie.
Suko, naprawdę taki jestem, stoję na biznesie, wielu z tych zabójców z MMB mogłoby za mnie ręczyć.

[ OUTRO ]

Eyy, like dat, nigga
Long Live Redboy, Long Live Darby shii... RIP TO ALL MY LEGENDS, MAN
MMB Baby in dis... 



Informacje dla opiekunów

 

Spoiler



Promocja

 

Spoiler

SELF-PROM NA LI 

https://li.v-rp.pl/Dereece_Morrison_49825

Małe wsparcie od stałych insiderów undergroudowego gang-rapu z LA

image.png.4d624f0358f5ffa748e784eaed6b25b5.png




Gierka IC

Spoiler

sstilltrapin.thumb.png.ef744176786b60e437ffcc28d7832407.png

Edytowane przez demonchild
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin