Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Próba Morderstwa] Local Butcher On The Move


Flacko Loco

Rekomendowane odpowiedzi

 

**05.16.2024, Late Night (02:00AM) - Nastolatek spod Long Beach szukając nocnej rozrywki, zakręcił się na deptak przy plaży Venice, widząc jednego z czarnoskórych dzieciaków, który był męczony przez trójkę napastników słownie (Petr Nemec, Ja Taki oraz Armando Yohannes), wkroczył do akcji, gdzie początkowo próbował odciąć ich od działań przy tym mówiąc im aby odeszli. Po pustych słowach widząc że Ja Taki wykonał pusty zamach w stronę Taquavion Feng, złapał P. Nemec i zagroził mu żeby ten odszedł jak nie chce problemów, mówiąc to też grupie. Ta nie słuchając się K. Aiguo zaczeli obijać czarnoskórego dzieciaka Taquavion Feng, dźgnął P. Nemec oraz rzucił się w obronie dzieciaka przy tym walcząc z Ja Taki przy tym wciskając mu nóż w udo aby go obezwładnić - Po całych trzech minutach sytuacji i widząc że nie ma więcej czarnoskórego dzieciaka ani żadnego napastnika, zapakował się na BMX, gdzie skierował się na Long Beach, gdzie zaułkami skierował się na Cambodia Town, skąd już później nie wychodził.**


Informacje o sytuacji

  • K. Aiguo został uchwycony na kamerach, gdy był odwrócony do nich na BMX, po kilku minutach zszedł z BMX i odwrócił się do kamer.
  • Widoczne ubrania które posiadał były dosyć nowe, a na jego szyi widniał Rag, który wykazywał przynależność do jednej z okolicznych gangów.
  • Na kamerach można było zauważyć jako iż grupa Ja Taki, P. Nemec oraz A. Yohannes początkowo zaczeli działać w stronę czarnoskórego dzieciaka, K. Aiguo go bronił.
  • BMX na którym jechał został schowany w jego domu więc nie można było zauważyć go na Long Beach (Cambodia Town).
  • Chwilę przed całą sytuacją można było zauważyć grupkę, którzy grozili również T. Feng, po ich odejściu trójka dzieciaków wzięła się za wyzywanie T. Feng.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin