Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ 18.05.2024 ] 💊 PILLS - evilchild | ( OFFICIAL VIDEO )


demonchild

Rekomendowane odpowiedzi

**Bardziej już znana twarz w undergroundowej rap grze "evilchild", wypuszcza swoją pierwszą nutę wraz z klipem. - Sam utwór jest kolejnym trapowym, dissrespectującym produktem z rąk nastoletniego artysty.
Klip został nagrany w warunkach "domowych" na jednym z trap-housów znajdujących się w miasteczku Inglewood. - Przez ten utwór popularność rapera w podziemiu najprawdopodobniej wzrasta**

 


Lyrics

 

Spoiler

[ REVERSE ]

Ciągle łykam te tabletki, próbując znieczulić ból i, co czuję, bo myślę sobie, że w ten sposób wyzdrowieję. 
Chciałbym, żeby mój brat był tu obok mnie, w trenches nie ma miłości, pigułki wprawiają mnie w moje upragnione uczucia, bo nikt nie mówi, że powinienem wyluzować.

[ VERSE 1 ]

Bo nikt nie mówi, że powinienem...
Muszę wiedzieć jak działa opozycja, poruszam się mądrze - wyskakuje jak z nory, trzymam swój pole, używam go do ochrony, ale gówno nie jest słodkie, wciąż musze zabijać, nowy opp, weź jego twarz, wyślij go do nieba ( kill him ).
Jestem tylko czarnuchem z LA, który próbuje dotknąć 100 milionów, tak, dryfuję pośród tych zabójców, wyskakują z tego auta i rozlewają krew na czarnuchach, dziwko pisz testament kiedy słyszysz opon pisk, ( MMB dat gang da road ta Rich's, ) 
Powiedz kumplowi chill, inaczej jego twarz będzie gorąca

[ REVERSE ]

Ciągle łykam te tabletki, próbując znieczulić ból i, co czuję, bo myślę sobie, że w ten sposób wyzdrowieję. 
Chciałbym, żeby mój brat był tu obok mnie, w trenches nie ma miłości, pigułki wprawiają mnie w moje upragnione uczucia, bo nikt nie mówi, że powinienem wyluzować.



Informacje dla opiekunów

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Dereece Morrison
Numer konta postaci: 0352625300
Profil Postaci:



Gierka IC

 

Spoiler

sspills.thumb.png.8efc610b358ac0d31e802f6095c442d3.png

 

Edytowane przez demonchild
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin