Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/siłownia] Refusia Club


deputy.hero

Rekomendowane odpowiedzi

RefusiaClub(2).png.6c6ac8756fc1439d69e96da2036a51ee.png
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

W sercu Davisa, dzielnicy znanej z twardych zasad i surowych realiów, znajduje się miejsce, które nie jest dla słabych. Refusia Club to siłownia, która przyciąga wyłącznie prawdziwych twardzieli - tych, którzy nie szukają luster do selfie, ale miejsca do przekraczania granic wytrzymałości i siły. Wchodząc do tego miejsca, od razu czuć surowy klimat: stare ceglane ściany, ciężkie, stalowe maszyny i sztangi, które zdają się pamiętać czasy, kiedy Arnold Schwarzenegger zdobywał swoje pierwsze tytuły.

18855496.jpg.6bcce2b673b58f67f10b1ace9e50a383.jpg
Siłownia została założona przez Chase Ortiz, byłego operatora elitarnej jednostki SWAT. Chase, po diagnozie poważnej choroby serca, musiał zakończyć swoją karierę. Nie poddał się jednak i postanowił otworzyć siłownię, która zapewni byt jego rodzinie na wypadek najgorszego. Chase, mimo zakazu lekarzy, nadal trenuje, pokazując, że duch wojownika nigdy nie gaśnie. Całość jest utrzymana w surowym, industrialnym stylu - grafitti na ścianach przedstawiające dawne starcia, ciężkie metalowe rury i wentylatory pod sufitem.

Prawdziwym sekretem tej siłowni jest podziemny ring, gdzie co wieczór odbywają się walki. To miejsce, gdzie można dać upust nagromadzonym emocjom. Walki są nieoficjalne, a uczestnicy to zarówno pracownicy LEA , jak i członkowie gangów. To jedyne miejsce, gdzie mogą stanąć naprzeciwko siebie bez odznak i bandan, i po prostu wyładować się po ciężkim tygodniu. Wszystko to odbywa się w atmosferze wzajemnego szacunku - tu liczy się tylko siła i umiejętności.
 

Davis, z jego niepokornym duchem, jest idealnym miejscem dla Refusia Club. To dzielnica, gdzie ludzie wiedzą, co to prawdziwa walka o życie, gdzie twardość i determinacja są na porządku dziennym. Siłownia znajduje się w dawnej fabryce na obrzeżach Ranczo. To miejsce, gdzie dźwięk młota uderzającego w stal jest jak muzyka dla uszu. Fabryczne mury pełne są historii ciężkiej pracy i determinacji. Tu nie ma miejsca na nowoczesne gadżety czy luksusowe urządzenia - liczy się jedynie surowa siła i wytrzymałość.
 

Spoiler

OOC: Strzałka! Wbijam się z fajnym pomysłem stworzenia mordowni na obrzeżach Davis. Nie mam może ogromnego stażu w RP ale myślę, że jestem w stanie podołać zrobić fajne miejsce do gry dla ludzi z zajawką do brudnej siłowni, gdzie można wylać hektolitry potu i krwi oraz w przepotężnym klimacie władować sobie parę jotek dla swojej postaci. Pomysł obudził się we mnie jakiś czasu i stwierdziłem czemu mam nie spróbować, właśnie dlatego czytacie teraz moją apke. Nie mam nic więcej do dodania jak życzyć miłego dnia/wieczoru i oby do zobaczenia na klimaciku!

Postać lidera: Chase Ortiz
UID postaci lidera z panelu gracza: 48471 
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: https://imgur.com/undefined , https://imgur.com/undefined.
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Siłownia
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): n/a
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): n/a

 

Edytowane przez deputy.hero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Siłownia została założona przez Chase Ortiz, byłego operatora elitarnej jednostki SWAT. Chase, po diagnozie poważnej choroby serca, musiał zakończyć swoją karierę. Nie poddał się jednak i postanowił otworzyć siłownię, która zapewni byt jego rodzinie na wypadek najgorszego. Chase, mimo zakazu lekarzy, nadal trenuje, pokazując, że duch wojownika nigdy nie gaśnie. Całość jest utrzymana w surowym, industrialnym stylu - grafitti na ścianach przedstawiające dawne starcia, ciężkie metalowe rury i wentylatory pod sufitem.

Prawdziwym sekretem tej siłowni jest podziemny ring, gdzie co wieczór odbywają się walki. To miejsce, gdzie można dać upust nagromadzonym emocjom. Walki są nieoficjalne, a uczestnicy to zarówno pracownicy LEA , jak i członkowie gangów. To jedyne miejsce, gdzie mogą stanąć naprzeciwko siebie bez odznak i bandan, i po prostu wyładować się po ciężkim tygodniu. Wszystko to odbywa się w atmosferze wzajemnego szacunku - tu liczy się tylko siła i umiejętności."

+niedziałające linki do mapy

+na chwile obecną nie widzę tego. Pomysł mnie nie przekonał. Bardziej pasowałoby mi to jako spot dla którejś z organizacji by już było grono ludzi, którzy bedą chcieli tam chodzić i będzie to aktywne. Tutaj nie widze tej zbiorowości i widze zagrożenie, że wypalisz się szybciej niż zbudujesz interior.

 

Ta historia biznesu jest bardzo denna. Nie oglądałem filmu o podziemnym kręgu i walkach, ale sadze, że historia twojego klubu jest z tym związana 😛

 

Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin