Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Tiktok] Matthew Pierce (@Matt_Pierce)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

**W godzinach wieczornych na profilu Tiktok Matthew pojawił się film. Na samym filmie widać jak Matthew podchodzi do producentki i pyta się jej o podpisanie płyty, trzęsąc się przy tym i mówiąc, że jest jej ogromnym fanem. Sama płyta to ich wspólna EP'ka: "Bad Company". Nie zabrakło "strzałów" w stronę popularnego portalu plotkarskiego, na którym jakiś czas temu pojawił się post o dwójce artystów.**

GKDWpzD.png

 

*** Matthew Pierce włączył nagrywanie gdy podszedł do auta z Fhy w środku.**
Matthew Pierce mówi: O mój boże... Dj FHY! Jestem twoim największym fanem....
Laila Aguirre mówi: Um... cześć - jak leci?
** Laila Aguirre spojrzała na faceta z uśmiechem.**
** Matthew Pierce wyciągnął spod kurtki okładkę z płytą, wciąż nagrywając Lailę. Wyciągnął rozstrzęsioną rękę w jej kierunku.**

Matthew Pierce mówi: Podpiszesz się?
Matthew Pierce mówi: Po prostu napisz DJ FHY... Proszę.
Laila Aguirre mówi: Przyjacielu, jesteś moim fanem, wiesz że nie lubię jak mówią na mnie DJ.
** Laila Aguirre odebrała od niego płytę, znalazła jakiś marker w schowku i podpisała się na okładce płyty.**
Matthew Pierce mówi: Przepraszam! Stresuję się, bo masz naprawdę ładne kolczyki i nie mogę od nich oderwać wzroku.
Matthew Pierce mówi: Mogę jeszcze fotkę z tobą zrobić?
Laila Aguirre mówi: Pewnie! Podobają Ci się kolczyki?
Matthew Pierce mówi: Tak, bardzo mi się podobają. Chętnie bym je zabrał, ale pewne osoby pewnie się o to przyczepią...
** Laila Aguirre zaśmiała się pod nosem; pokiwała głową twierdząco i ustawiła się do zdjęcia.**

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


rVus3eY.png*** Matthew Pierce stanął plecami do Laili i ustawił się do Selfie, wciąż nagrywając. Celowo zasłonił Lailę w kadrze.**
* Laila Aguirre gdy ustawiła się do zdjęcia zrobiła głupią minę; zaśmiała się głośniej widząc co robi facet.
* Matthew Pierce zaśmiał się i stanął bokiem do Laili. Śmiejąc się, wystawił do niej rękę aby zbić z nią piątkę.
* Laila Aguirre wychyliła się nieco z auta; zbiła piątkę z facetem, cały czas się uśmiechając.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spoiler

Odgrywki, bo materiał będzie pewnie użyty do promocji:
https://imgur.com/a/Uo3A29r

 

Edytowane przez Centrolewus

sukuna.gif

“𝕯𝖔𝖓’𝖙 𝖑𝖔𝖔𝖐 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊 𝖒𝖊 𝖜𝖎𝖙𝖍𝖔𝖚𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖒𝖎𝖘𝖘𝖎𝖔𝖓. 𝕴 𝖍𝖆𝖙𝖊 𝖎𝖙…”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin