Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[26.05] RiRi - From Cross Da Way feat Mr. Little Upper Lil Yasee Prod. AntDaFinesse & MillionDollarHundo [Official Audio]


Rekomendowane odpowiedzi

**Pozniejszego wieczoru bez wiekszej zapowiedzi, jedynie w jaki sposob artystka mogla dac znac ze ma zamiar cos wypuscic, to przez dzisiejsze zdjecie wrzucone wraz z okladka zostala wypuszczona odpowiedz w strone swojej bylej siostry Aniyah Geovanney, ktora w ostatnim czasie wydala piosenke wyslana w strone RiRi. Dziewczyna w tytule nie zmienia w ogole swojego stylu, glownie opiera sie on tak jak wczesniej, na mocniejszych brzmieniach czy tez tekstach z ktorych nie ma zamiaru sie tlumaczyc. Mowi jak zawsze to co ma zamiar mowic i nie obchodzi ja kto patrzy. W tekscie mozna uslyszec ze RiRi wypiera wszystkiego o czym mowi Aniyah w piosenkach, nazywa ja falszywa poniewaz nigdy prawdziwie nie byla w ulicach, czula sie pewnie ze wzgledu ze dziewczyna w razie czego byla za nia i mogla ja obronic, zachowywanie sie tak samo a udawanie inna pod publike zganiajac wszystko na RiRi, calkowite zawiedzenie sie na jej zachowanie. Dzwiek i caloksztalt byl nagrany w dosyc wyposazonym studio. Bit zostal wytworzony we wspolpracy z Milliondollarhundo i AntDaFinesse, ktory jest znany w ostatnim czasie z wytwarzania puszkowych instrumentalow.

 

**Tekst utworu od razu po wydaniu zostal dodany na Genius**

TEKST:

Spoiler

[RiRi:]
Czuje sie jakbym zrobila sie jak Gio
Dziwko wiesz ze za to gowno dostaniesz ostre lanie..!
Ulica ciebie nie chce, wszyscy wiedza ze nie masz zadnych trofeum
Hahaha, spojrz na to

[Hook: RiRi]

Eeej.. Trzymam Glock w srodku moich ciuchow, nie przepuszcze gierek zadnych ze mna (Co do cholerci)
To gowno mokre w srodku, to crack, nadzialam ich na hak jak w osiemdziesiatych
U mnie dostaniesz to za niska cene tak jak za czasow Larry Hoover
Dziwki gadaja za plecami, czlowieku, jesli chodzi o rzeczywistosc probuja trzasc z toba dlon
Wywodze sie z Memphis, z drugiej ulicy, obudzilam sie nastepnego dnia jako szefowa (niegrzecznica)
X6M to moj niedzwiedz, moge kupic dla mojego tatuska dom (zartuje)
Jestem na swojej torbie, czuje sie jak Swiety Mikolaj (Obiecuje)
Nie moge sie doczekac zebym zlapala te ktore gadaja najwiecej o mnie (zdziele ich jak ojczulek)

[Verse 1: RiRi]

To nie Chase Love, milosc tutaj nie zyje
Przyrzekam ze te suki niczego sie nie naucza
Z jednej strony to fakt, wiesz dobrze ze o tobie gadam
Patyki i kamienie, lamiemy te kosci, diddy bopne jak The Ruler
Gadalas o tym prawdziwym gownie, lecz co bylo tylko prawdziwe to zgarnianie lesbijek
Trzymalas moja strone ale teraz jestes wsrod tych wezy
Wszystko co o mnie mowisz to wszystko jest robione bys sie wybielila
Probujesz mnie zniszczyc, to nie przejdzie, zawsze pomimo wstaje
Oni wiedza ze juz szefnelam, dziwko, bylam u gory od 07', jestem w tej majorowej lidze
Dziewczyno, wiesz ze twoj czarnuch chce zostac, to ja zrobilam zeby odszedl
Mozesz zatrzymac fiutka, ja chce tylko glowy, to bylo niezle

[RiRi refren:]

Eeej.. Trzymam Glock w srodku moich ciuchow, nie przepuszcze gierek zadnych ze mna (Co do cholerci)
To gowno mokre w srodku, to crack, nadzialam ich na hak jak w osiemdziesiatych
U mnie dostaniesz to za niska cene tak jak za czasow Larry Hoover
Dziwki gadaja za plecami, czlowieku, jesli chodzi o rzeczywistosc probuja trzasc z toba dlon
Wywodze sie z Memphis, z drugiej ulicy, obudzilam sie nastepnego dnia jako szefowa (niegrzecznica)
X6M to moj niedzwiedz, moge kupic dla mojego tatuska dom (zartuje)
Jestem na swojej torbie, czuje sie jak Swiety Mikolaj (Obiecuje)
Nie moge sie doczekac zebym zlapala te ktore gadaja najwiecej o mnie (zdziele ich jak ojczulek)

[Verse 2: Mr. Little Upper Lil Yasee] 

Zamiast krwi zostawi po sobie krowie placki, uzywam do tego ozenionego glizzy.
Jestem zwyciezca, nakarmie ich olowiem jak zarcie A Modo Mio.
Tripuje wyposazony, na twarzy shiesty, strzaly celne jak Glitter.
Dziwko, twarz jak zwiazany z chinszczyzna, zmixowane potomstwo, wyglada jak tweaker.
Pompuj swoje gowno, jak splodzi Ci dziecko, wykonam double kill.
Cipka rozepchana jakby wypluła cielatko, tego nie wyleczysz.
Jestes na swojej linii, tylko jak Cie na nia narzuce.
Zostalas diablem, strzelcy szybcy jak Grotti, pedzisz przez piekielna autostrade.
Nie uciekam od zadania, wykonuje hood mission, prosze was, nie grajcie.
Durag przewiazany przez glowe, udajesz ze jestes z ulicy, Pressey nazwisko pressowane.
Wlosy suki zaplatane w mojej dloni, nadal za dupodajka gonisz.
Kariera wyssana z palca, szukasz konsekwencji z mysla ze dogonisz. 
Pamietaj ze jak sciagne z twojego nadgarstka cartier to zegar nadal tyka.

 

[RiRi refren:]

Eeej.. Trzymam Glock w srodku moich ciuchow, nie przepuszcze gierek zadnych ze mna (Co do cholerci)
To gowno mokre w srodku, to crack, nadzialam ich na hak jak w osiemdziesiatych
U mnie dostaniesz to za niska cene tak jak za czasow Larry Hoover
Dziwki gadaja za plecami, czlowieku, jesli chodzi o rzeczywistosc probuja trzasc z toba dlon
Wywodze sie z Memphis, z drugiej ulicy, obudzilam sie nastepnego dnia jako szefowa (niegrzecznica)
X6M to moj niedzwiedz, moge kupic dla mojego tatuska dom (zartuje)
Jestem na swojej torbie, czuje sie jak Swiety Mikolaj (Obiecuje)
Nie moge sie doczekac zebym zlapala te ktore gadaja najwiecej o mnie (zdziele ich jak ojczulek)

 

KOSZT + WKLAD WLASNY -

Spoiler

SSY Z GRY :

 

PROMOCJA:

Wrzucenie na swoje oficjalne konto okladke zdjeciowa z piosenka ktora wyszla

INFORMACJE:

Imię i nazwisko postaci: Renee Tillery
Numer konta postaci: 9801931767
Przynależność: -
Imię i nazwisko menadżera: Vivienne Delaught
Numer konta menadżera: 0896755218
Kontrakt zawarty z menadżerem: 15%

 

 

Edytowane przez only gang members
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Chase Love sprawdził nowość od RiRi, będąc ciekawym rozwoju beefu. Śmieje się z tego, że został znamedropowany pomimo tego, że ta jest dalej na niego obrażona o udostępnienie beatu, na którym Kayes nagrała swój disstrack. W sumie to nie skumał i nie wie, czy to był jakiś przytyk w jego kierunku. Ocenił numer raczej negatywnie, wiedząc, że Renee stać na o wiele więcej. Zastanawia się również co za dureń wrzucał tekst na genius.com, postując zwrotkę gościnną w jednej linijce ciągiem.**

Edytowane przez champagnenasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin