Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[28.05.2024] [DSE] Millie - drowned


ciamek

Rekomendowane odpowiedzi

gPI0gtL.png

**Równo o godzinie 23:00 na wszystkie portale streamingowe i movietube /wjechał/ utwór i klip utytułowany /drowned/. Ray Miller, a raczej Millie - bo tak właśnie przemianowała się jego nazwa na wszystkich portalach społecznościowych zaskoczył swoich fanów wydając własny track do którego podłożył smutny głos. Cały utwór trzyma się melancholijnej otoczki podtrzymując smutny nastrój wraz z wokalem artysty. Producent, a zarazem świeżo wchodzący w wokalną karierę raper odwołuje się do jego dotychczasowej przygody zawodowej w świecie showbusinessu. Nawiązuje do przykrej sytuacji jaką spotkała Haylee Baker ( @playboy wav_ey) wprost mówiąc, że zatraca się w całej pogoni za lepszym jutrem. Stawia się również w wyższym świetle niż reszta artystów z powodu swojego zawodu, a cały utwór podsumowuje refrenem. Nie trzeba już wspominać, że w asyście studia DSE track brzmi świetnie, oboje producentów; Millie tak samo jak i Kayes przyłożyli ręke do kawałka, jednak warto wspomnieć o wokalu który brzmi kompletnie inaczej od wszystkich, chowa się pod brudem flangera by dopasować się idealnie do klimatu utworu. Za cały klip odpowiada Malia Yo Parris ( @ka6i)  Ciekawscy fani zostający do końca video mogli zeskanować QR code, który przekierowuje ich na stronę www.7universe.com.**

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

**strona internetowa po zeskanowaniu kodu QR:**

Spoiler

image.png.f812c6d929b8e97a9ca7b698c5df6e7b.png

 

 

 

TEKST:

Spoiler

[Chorus]
Nowy ja, chyba wrak, zjadam tylko cash, man,
To nie tak, stary ja, nigdy by nie zjeżdżał,
Może tak ma być? Pieprzę cały wszechświat,

[Verse 1]
Jak chcę mieć, to wiem, że w końcu mogę zjeść,
Cały deck, może stek, ale całą scenę też,
To ja wam daję dźwięk, daje życie, daje dźwięk,

[Pre-Chorus]
Wstaje nowy dzień, aha,
A z dniem większy kęs, aha,
Zwijam w backwood stres, aha,
Spadam już jak...
Spadam już jak H',
Chyba chcą mnie zjeść, aha,
Zmieniam życie w CHA$E, aha,

[Chorus]
Nowy ja, chyba wrak, zjadam tylko cash, man,
To nie tak, stary ja, nigdy by nie zjeżdżał,
Może tak ma być? Pieprzę cały wszechświat,

[Verse 2]
Gdzie ten sens, sens, sens,
Po co witam nowy dzień?
W oczach cash, seks, stres,
Nocą szukam nowych brzmień,
Zrzucę dwadzieścia jeden gram,
I nie chodzi tu o tabs, bruh,


[Pre-Chorus]
Wstaje nowy dzień, aha,
A z dniem większy kęs, aha,
Zwijam w backwood stres, aha,
Spadam już jak...
Spadam już jak H',
Chyba chcą mnie zjeść, aha,
Zmieniam życie w CHA$E, aha,

[Chorus]
Nowy ja, chyba wrak, zjadam tylko cash, man,
To nie tak, stary ja, nigdy by nie zjeżdżał,
Może tak ma być? Pieprzę cały wszechświat,

PROMOCJA:

Spoiler

Promocja wokoło postaci:

  • Szerokoznany beef z Yasee Lagueux Jr. I wiele kontrowersyjnych sytuacji, które były upubliczniane przez gossip portal Celebrity Preview
  • Dołączenie do labelu Digital Scale Entertainment i dystrybucja utworu spod jego szyldu.
  • Zagranie spontanicznego koncertu openingowego debiutanckiego albumu 7UNIVERSE na GOODDAYS ULSA zastępując jednego z artystów.
  • Pierwszy wywiad dla stacji Daily Globe po wydarzeniu GOODDAYS ULSA
  • Zdjęcie z łańcuchem 7universe wraz z Chase Love, promując hashtag świata Ray Millera.
  • Gorące i ośmieszające posty Celebrity Preview na temat ostatnich /wpadek/ Raya Millera i wzmianki na temat jego beefu: 1 2 3 4 5 6 7
  • Ogłoszenie artysty w szeregach DSE i wzmianka o wychodzącym utworze
  • Zagranie koncertu na 2-gim dniu wakacji na Paradise Island i wzmianka o nadchodzącym projekcie z Percy Pressey.
  • Zagranie supportu dla Kayes w Sky7, gdzie miało miejsce premierowe listening party.

Promocja wokoło materiału:

WYDATKI/GRA:

OOC:

 

Edytowane przez ciamek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin