Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

watch the car


gumey

Rekomendowane odpowiedzi

1837258257_Beznazwy.png.65a6ce01de53ce1556c0946126f0ac13.png

W Los Santos jest wielu śmiałków którzy bez większego planu, skroją ci brykę a za jakiś czas wpadną lub nie. Nowoczesne urządzenia, techniki, pozwalają ukraść drogocenną furę w mgnieniu oka. Wielbicielem takich technik jest właśnie Paolo Dio, który jakiś czas temu pojawił się w Santos z bliecikiem z Liberty City, który ma za sobą takie wybryki. Tutaj nie ma miejsca na wpadki, plan który pozwoli na zarobek musi być dopracowany. Teraz tylko rozebrać gablotę na części i wysłać to co cenne na Europe.

1231231.png.730508a3e1fae708ac9651daa29ec3f1.png

Wychodzę z inicjatywą grania czegoś więcej niż skrypt na to pozwala. Mam zamiar grać akcje, które będą w jakiś sposób wyreżyserowane aby miały smaczek. Gram pod organizacja szatana666 The Profaci Crew. Ogólnie, cały proceder będzie wyglądał na zasadzie, plan->kradzież->rozbiórka auta->sprzedaż. Jakoś nie kręci mnie dostępny skrypt na serwerze i wolałbym jakoś bardziej urozmaicić sobie kradzież pojazdów i utożsamić z tym moją postać. Kradzież można wykonać na wszelki sposób, tak samo jak takiej kradzionej fury się pozbyć i mam nadzieje że będę mógł użyć trochę swojej wyobraźni żeby stworzyć coś fajnego.

koniur i Szym00n lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin