Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[09.06.2024] Zorganizowana kradzież


2kilo

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 09.06.2024 około godziny 22:30, doszło do kradzieży dwóch samochodów - Bravado Gauntlet Hellfire oraz Albany Cavalcade LWB z ulicy Burton. Kamery CCTV mogły zarejestrować tylko jednego przestępce, który wybiega spod mostu, a następnie udaje się do wcześniej upatrzonego Bravado Gauntlet Hellfire. Po nagraniach CCTV można wywnioskować, że włamywacz był profesjonalistą odnośnie zamków, gdyż samo wejście do samochodu zajeło mu cztery sekundy, z kolei odpalenie owego muscle, zajeło mu koło półtorej minuty. W tym samym czasie spod mostu wyjeżdza skradziony Albany Cavalcade LWB. Oba samochody udają się za miasto, kierując się w  stronę Vinewood, po wyjeździe z miasta, samochody nie zostają uchwycone przez kamery. Cała akcja była bardzo dobrze zorganizowana, można zauważyć, że nie była to ich pierwsza kradzież.

Na miejscu nie zostały zostawione żadne ślady, a sam włamywacz miał na sobie rękawiczki lateksowe oraz w pełni zakrytą twarz, tak samo jak drugi złodziejaszek samochodowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**A. W zgłosił sprawę do SCC od strony LS County Sheriffs. Wezwał na miejsce parkingu patrol, aby złożyć zeznania odnośnie skradzionego Albany Cavalcade LWB. Podał pełen indeks stanowy: N-Y-V-M-5-H, a dodatkowo podał numer VIN pojazdu z dokumentów: 108152. Zeznał, iż pojazd na parkingu został zaparkowany o godzinie 21:00, natomiast gdy wyszli z budynku należącego do Primal Extreme o 23:00, pojazdu nie było. Wskazał na monitoring na miejscu najpewniej, który według jednej z kamer idealnie padał na miejsce gdzie zaparkowany był pojazd, druga kamera natomiast była na boku, niekoniecznie łapiąc całe zajście. Poinformował również, że pojazd należy do Lara Kozlova. **

(Chciałem to odegrać w pełni IC na serwerze, wzywałem trzykrotnie 9-1-1 na miejsce czekając ponad 50 minut na miejscu, niestety, ale nikt z aktywnego LEA na /duty nie znalazł czasu na ogrywkę, więc piszę tutaj narrację. Nie wiem kto się tym zajmuje, ale podstawowe informacje podałem.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin