Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

258. Pierwsza edycja Primal Dart League już za nami. Poznaj wyniki w finałowych rozgrywkach oraz pierwszego mistrza ligi.


milliondollarbaby

Rekomendowane odpowiedzi

Itt2c14.png

Written by VB - DAILY GLOBE, 10/06/24


uHRDU7S.png

Wczorajszego wieczoru odbyły się finałowe rozgrywki pierwszego sezonu Primal Dart League, która organizowana jest przez spółkę Primal Xtreme. Pierwszą oficjalną mistrzynią ligi została Diana Daivari, która dodatkowo po drodze zaliczyła kilka rekordów. Cała pula nagród wynosiła aż $500.000 a każdy z uczestników mógł liczyć na nagrodę pocieszenia niezależnie od wyniku swojej rozgrywki. Turniej był podzielony na dwie grupy po cztery osoby. Po pierwszej turze rozgrywek do finałów przedostały się Diana Daivari, która zmierzyła się z Vivian Chen pokonując ją dwa do zera. Natomiast w drugiej parze wystąpiła Martina Maslovsky, która poniosła porażkę dwa do zera z świetnie spisującą się Svetlana Pokrovskaya.

Po wyłonieniu pierwszych zwycięstw odbyła się gra o trzecie miejsce, które gwarantowało nagrodę w wysokości $60.000. Vivian Chen tym razem nie dała za wygraną i bez większych komplikacji pokonała dwa do zera swoją rywalkę Martina Maslovsky. Zamieszczamy krótki komentarz otrzymany od Vivian:

Hey, Vivian. Jak twoje odczucia po turnieju i jak skomentujesz na świeżo swoją wygraną?
- Hej, hej, hej. Jak odczucia po turnieju? Serce nadal mi wali, a emocje jeszcze nie opadły. Mamy przed nami jeszcze w końcu finał, do którego niestety nie udało mi się zakwalifikować. Mimo to trzecie miejsce uważam za całkiem niezły wynik, patrząc na to że pojawiłam się tu totalnie casualowo z baardzo małą wiedzą na temat profesjonalnego darta. Zdecydowanie nie spodziewałam się, że pojawię się tak wysoko w tabeli.

Fakt, nie udało ci się. Ale trzeba wziąć pod uwage, że mierzyłaś się z Dianą, która ma życiową forme i zapisała sobie już kilka rekordów. Zamierzasz wystartować w kolejnym sezonie czy gra w darta aż tak nie przypadła ci do gustu?
- Diana jest po prostu niesamowitą zawodniczką - nastawiałam się że to tylko takie gadanie, ale rzeczywistość mnie zweryfikowała - nie widzę opcji aby ktokolwiek z nią wygrał. Nie planuję startować w następnym sezonie. Chcę zrobić miejsce dla innych osób chcących się spróbować, ale kto wie co będzie za kilka sezonów? Możliwe, że znów się spróbuję, tym razem celując jednak nawet w pierwsze miejsce.

ufj1mmO.png

W finałowym starciu pomiędzy Diana DaivariSvetlana Pokrovskaya padł taki sam wynik jak w poprzednich rozgrywkach. Diana Daivari wygrała 2:0 i jednocześnie została pierwszą mistrzynią Primal Dart League. Za pierwsze miejsce otrzymała nagrodę w wysokości $200.000, którą w całości zdecydowała się przekazać na cele charytatywne. Natomiast Svetlana Pokrovskaya za drugą lokate zainkasowała dokładnie $100.000. Zgodnie z zapowiedziami prowadzącej oraz samej organizatorki kolejnego sezonu możemy spodziewać się już za miesiąc. Nagrody są całkiem okazałe a udział darmowy więc warto spróbować swojego szczęścia a przy okazji może uda się odkryć pasje do darta. Niżej zamieszczamy krótki wywiad z prowadzącą Nathalie Larson oraz organizatorką Lara Kozlova.

Hey, Lara. Jak skomentujesz całe wydarzenie i przebieg rozgrywek, jesteś usatysfakcjonowana, wszystko zagrało?
- Hej, hej. Szczerze mówiąc to finalny wygląd całej ligi przerósł moje oczekiwania, ale zdecydowanie podziękowania należą się dla Nathalie Larson. To ona jest pomysłodawczynią, prowadzącą - ja jej tylko daje przestrzeń do rozwoju!

Oczywiście, że nie można zapomnieć o tym jaki wkład ma prowadząca. Spodziewałaś się, że Diana wejdzie aż na taki poziom w dzisiejszych rozgrywkach? Nowy sezon będzie zawierał tych samych zawodników czy chcecie mieć kompletnie nowych graczy?
- Diana była faworytką od samego początku. Zamykała fazę grupową z maksymalną liczbą punktów, więc to nie był przypadek. Co na drugi sezon? Na pewno będziemy chcieli wprowadzić nowe nazwiska i liczymy na to, że dart zdobędzie jeszcze więcej fanów.

Okay! W takim razie również mamy nadzieje, że kolejny sezon przyciągnie jeszcze większe zainteresowanie. I w postaci zawodnków i w postaci widowni. Gratuluje Lara sukcesu pierwszego sezonu i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach. Było świetnie.
- Ciesze się, że mogłam dostarczyć coś nowego dla naszego wspaniałego miasta Los Santos... ale dart to nie wszystko i z pewnością możecie wyczekiwać jeszcze więcej od naszego Primal Xtreme. Dzięki i do usłyszenia!
 

Hey, Nathalie Larson. Lara wypowiadała się o tobie w samych superlatywach. Jak czujesz się jako prowadząca Primal Dart League? Spodziewałaś się wygranej Diany i jak oceniasz na świeżo całe wydarzenie?
- Hej, hej! - To zaskoczenie akurat dla mnie.. wywiad.. coś nowego! - Ale tak, czuję się świetnie, że mogę zaszczepić w ludziach pasję do darta. Cała liga to wielkie wydarzenie dla mnie personalnie, dlatego dziękuje Lara.. za możliwość prowadzenia ligi. To dla mnie na pewno coś bardzo.. znacznego.. co do Diany, tak spodziewałam się jej zwycięstwa. Od początku pokazała swoje umiejętności i robiła niesamowite rzeczy po drodze.. tak jak i dziś.. całe wydarzenie oceniam bardzo dobrze. Świetne zawodniczki, znakomita widownia, doskonała sala do przeprowadzenia ligi, więc po prostu lepiej sobie nie mogłam wymarzyć samego przebiegu wydarzenia.

To na pewno spore doświadczenie, które być może w przyszłości otworzy ci drogę na inne kierunki jako prowadząca. Powiedz mi czy będzie szansa kiedyś zobaczyć ciebie w roli zawodniczki? W końcu musisz mieć spore obycie w tej grze.
- Haha, jest to dobre pytanie. Tak.. mam wielką fascynację w tej grze.. jednak na ten moment, jestem prowadzącą.. więc nie mówię nie.. ale nie mówię też tak.. bo nie mogę się zarzekać.. czas pokaże! - Póki co jestem prowadzącą!


tvLC7Fm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin