Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

001. Elegancja na talerzu - wywiad z Tią Tavares o powstaniu jej luksusowej restauracji 'Vanguard'


mando

Rekomendowane odpowiedzi

EBsGXit.png

**21 czerwca w ramach Weazel Late Night transmitowano wywiad z Tią Tavares, tematem rozmowy była 'elegancja na talerzu [..] o powstaniu jej luksusowej restauracji 'Vanguard' **


Tina Mandeville: Dobry wieczór, Los Santos! Z siedziby głównej Weazel News witają Państwa w ten piątkowy wieczór - Tina Mandeville i Tia Tavares. Będziemy dzisiaj mogli rozmawiać o prawdziwym smaku, prestiżu i klasie - lokalu 'Vanguard!'.

Tia Tavares:  Witam serdecznie Państwa. Witam Cię, Tino. Miło mi, że zostałam zaproszona na tę kanapę.

Tina Mandeville: My również bardzo się cieszymy, że możemy Ciebie gościć, Tia. To może zacznijmy - opowiedz nam coś więcej o 'Vanguardzie', czym to tak naprawdę jest i jak powstało?

Tia Tavares: Vanguard to restauracja. Restauracja, która pozwoli na spróbowanie wszystkich smaków świata. Niektóre ceny powalą nawet osoby z najzasobniejszymi portfelami, jednak taka jest cena jakości. Jakości, którą raczą się najbogatsi ludzie z całego świata. To właśnie sprowadziłam do Los Santos. Jakość, wykwintna restauracja, na którą nie każdy sobie zatem jest w stanie pozwolić.

Tina Mandeville: Powiedziałaś, że sprowadziłaś to do Los Santos - możesz rozwinąć te kwestię? jesteśmy ciekawi skąd pomysł na tak.. dość ostrożny pomysł na restaurację, wiedząc, że jest tutaj rzeczywiście drogo.

Tia Tavares: Mam na myśli to, że nie da się znaleźć w Los Santos filiżanki kawy Kopi Luwak, której wartość wynosi tysiąc dolarów... deseru za dwadzieścia pięć tysięcy dolarów... ani wina za czterdzieści sześć tysięcy dolarów wszystko jest importowane przez nas, z różnych zakątków świata właśnie po to, żebyśmy mogli serwować je w naszej restauracji... I tak, nie każdy może sobie na to pozwolić, to prawda... Jednak nie chciałam tworzyć restauracji dla każdego.. ale zależało mi na stworzeniu przestrzeni wysokiej klasy dla osób, które cenią jakość... I myślę, że to właśnie osiągnęłam. Czy w Los Santos będzie na to popyt? Dowiem się tego już wkrótce po otwarciu..

Tina Mandeville: Jakie są wasze strategie promocyjne, bądź takie typowo organizacyjne pod względem przyciągnięcia gości? rozumiemy, że chcecie trafiać tylko dla tych osób, których stać na taką przyjemność?

Tia Tavares: Zdecydowanie, naszym celem jest dotarcie do najzamożniejszych grup Los Santos dlatego nasze działania będą się skupiać na docieraniu do ludzi biznesu oraz gwiazd i celebrytów. Poza tym, chcę wierzyć, że nasza jakość wybroni się sama i będą polecać nasze miejsce w tych kręgach.

Tina Mandeville: Takie miejsca są potrzebne, takie podejście też jest potrzebne. Jeżeli mogłabyś zdradzić pięć najlepszych pozycji z karty, co to by było?

Tia Tavares: Droga Tino.. pytasz o pięć najdroższych, czy może o pięć najsmaczniejszych.. a może o pięć najładniej się prezentujących? *zaśmiała się* Niestety nie próbowałam jeszcze osobiście wszystkiego...

Tina Mandeville: Nie zawsze cena idzie z jakością, prawda? może wymień pięć najbardziej wartych dań, które będzie warto spróbować!

Tia Tavares: A więc moim skromnym zdaniem jednymi z najciekawszych pozycji w naszym menu to między innymi deser prosto z Rzymu o nazwie Saffron and Gold Gelato, gdzie użyto, jak sama nazwa mówi, jednej z najdroższej przyprawy na świecie, czyli szafranu. Dodatkowo ma również jadalne złote płatki. Kolejną ciekawą propozycją, również z menu deserowego jest Decadence d'Or Cupcake, gdzie połączono jedną z najdroższych czekolad świata, jadalne złoto oraz luksusowy kawior. Wyobrażasz sobie? Wspomniałam o naszej propozycji wypicia filiżanki Kopi Luwak, ale mamy również inną propozycję dla kawowych koneserów. Otóż sprowadzamy do nas Black Ivory Coffee, która jest kawą produkowaną z ziaren przejściowo strawionych przez słonie. Brzmi strasznie, ale smak jest cudowny... Polecam! Może nie jako jeden, konkretny produkt... ale chciałabym również zwrócić uwagę na naszą listę soków, które miksujemy osobiście w naszej restauracji... A dobór naszych składników jest dość nietuzinkowy - przykładowo, stworzyliśmy mieszankę truskawki, rabarbaru, wanilii z odrobiną bourbonu. I na miejscu piątym, jako ciekawostkę, zaproponowałabym białe, wytrawne wino na każdą kieszeń. Château d'Yquem, rocznik 2016. Sprowadzane z Francji. A jego butelka kosztuje zaledwie dwieście dwadzieścia dolarów. A smak ma bardzo elegancki, z nutami brzoskwiń, moreli, miodu i wanilii.

Tina Mandeville: Bardzo tymi propozycjami mnie - ale pewnie nie tylko, bo wszystkich nas zaintrygowałaś. Jesteśmy bardzo ciekawi smaku, sposobu podania i tego, jak to będzie w praktyce się prezentować. A jeżeli - w kilku słowach - miałabyś opisać wygląd lokalu, jakby się prezentował?

Tia Tavares: Klasyka z odrobiną eleganckiego retro. Zależało mi na uzyskaniu schludnej przestrzeni, która jednak nie będzie wypraszać moich gości chłodem. Mam nadzieję, że nad odwiedzisz i osobiście się przekonasz, Tino.

Tina Mandeville: Na pewno tak będzie, ale mamy nadzieję, że nie tylko ja tam będę miała okazję zagościć. Drodzy słuchacze, serdecznie Was zapraszamy już wkrótce, by ten lokal odwiedzić. Jestem osobiście przekonana, że będzie to coś fenomenalnego, świetnie się zapowiada. Tia, na koniec na pewno warto byłoby Zapowiedzieć ten moment, kiedy będziemy mogły, mogli tam zagościć?

Tia Tavares: Serdecznie zapraszam już od niedzieli. Oficjalnie otwarcie odbędzie się o godzinie 19.00. Ilość stolików jest limitowana, jednak każdy będzie mógł się poczęstować naszymi smakami, ponieważ wystawimy darmowy bufet z małymi "zachętami" do poczekania na stolik bądź powrotu w innym terminie.

Tina Mandeville: Super, my już wiemy wszystko, jesteśmy zachęceni do tego, by ten lokal odwiedzić. Tia - dziękuje Ci bardzo za dzisiaj, za te rozmowę, miałaś okazję przedstawić nam coś, co naprawdę niesamowicie się zapowiada - wierzymy, że ten pomysł wam się powiedzie i będziecie to w dobrym stylu prowadzić.

Tia Tavares: Bardzo dziękuję Tino za te miłe słowa. Z naszej strony możemy obiecać, że zrobimy wszystko, żeby chwile w naszej restauracji były niezapomniane. Tak samo jak nasze potrawy.

Tina Mandeville: I tym akcentem chcemy zakończyć ten dzisiejszy wywiad, te dzisiejszą rozmowę. Z siedziby głównej Weazel News żegnają Państwa - Tina Mandeville, oraz Tia Tavares - dziękujemy! Dobrego wieczoru, Los Santos!


DqytueR.png

Edytowane przez mando

Pierce Brosnan Drink GIF by James Bond 007

,,I’m sorry. That last hand… nearly killed me” 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin