Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Eli "NightmereFoYoHood" Hyobe ✌️🍀♿👍


Pako

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.0d858b127e7b1d25660b1bce28d0c65f.pngELI HYOBE 
01/05/2007

5′ 8.3″ ft
136lbs


Eli Hyobe, jest siedemnastoletnim gangbangerem wywodzącym się z Figueroa Street. Nastolatek od początku działań na ulicy affiluje się z kliką DARCSIDE, która wywodzi się spod szyldu Rollin 40s Neighborhood Crips. Uczęszcza do Westchester High, do 11th grade. Często wpada w kłopoty, jest typowym HotHeadem, raz został zawieszony na bardzo długi czas za chamskie odzywki do nauczycieli. Pomimo jego 5′ 8.3″ ft i 136lbs, jest pierwszy do walki - nigdy nie daje za wygraną sądzi, że jedyna rzeczą, która daję mu przewagę podczas fade's jest jego niezwykła szybkość, chociaż i tak często pada na strzała. Ma obsesję na punkcie mody. Jest zdania, że drogo nie znaczy stylowo - sam ubiera się raczej "baisc", nie mając pieniędzy na designery. Stara się wytworzyć swoją markę w świecie projektantów mody czuje ogromne wsparcie od przyjaciół, którzy jako pierwsi się dowiadują o jego nowych pomysłach. Aspirujący designer ma na swoim koncie kilka koszulek, lecz zawsze rozdawał je w swoim gronie, ostatnio coraz bardziej zastanawia się nad stworzeniem sklepu internetowego, gdzie będzie sprzedawał swoje ciuchy oraz nad wytworzeniem swojego merchu.

Put-on, przeszedł podczas misji gangowej w maju 2022 roku, kiedy razem z DarccsideDrakeo, brał udział w shoot-outcie na ekipie ulokowanej na 3rd Avenue. Nie jest zbyt dobrym strzelcem, dlatego na cały magazynek trafił jednym pociskiem w okolice szyi członka drużyny Van Ness Gangsters Brims, tym samym zmuszając go do przejścia kilku poważnych operacji. Do dziś dzień jest aktywny na sekcji, często pokazuję się w intrenecie oraz jest zaangażowany w życie swojego gangu. Znany jest z bardzo lekkomyślnego podejścia oraz częste popadnie w kłopoty.
 
 


Powiązania: R40

Social media: LI

Twórczość: SOON


 

Spoiler

Siemka, z racji, że mój ziomek wystartował z nowym fajnym projektem, a ja mam zapał do grania w nim przychodzę z czymś co myślę, że da mi wiele ścieżek do urozmaicenia sobie rozgrywki. Startuje z projektem - projektanta mody. Celem mojej postaci jest założenia własnego brand'u, będzie rozwijać się małych projektów jakiś pojedynczych koszulek, aż po swoją własną rozpoznawalną markę. Sporo ludzi z owego projektu, ma postać w branży rapera, więc fajnie będzie można łączyć rozgrywkę, np. jakby dodawali na początku piosenek reklamy o moich koszulkach czy gdybym założył swój brand to on by ich sponsorował za reklamę, jest naprawdę dużo możliwości. Mam pełno pomysłów na grę, jedynym mniejszym lub większym problemem jest, że nie umiem obsługiwać się photoshopem, dlatego na razie będę brał (w celach oczywiście fajnej gry IC) pojedyncze ciuchy z już istniejących mniejszych brandów z prawdziwego życia, lecz z czasem ogarnę sobie kogoś kto mi pomoże lub samemu się nauczę. 


 

Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Eli Hyobe
Numer konta postaci: XXX
Przynależność: Brak
Imię i nazwisko menadżera: XXX
Numer konta menadżera: XXX 
Kontrakt zawarty z menadżerem: XXX 

 

Edytowane przez Pako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin