Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

4️⃣ DARCCSIDE DRAKEO - DARCCSIDE TO GANGLAND ⛪


demonchild

Rekomendowane odpowiedzi

**Późną nocą na kanał "VonfromDarccside" został wrzucony track pod tytułem "DARCCSIDE TO GANGLAND".
Utwór jest agresywnym i napełnionym przemocą liryczną produktem, który opisuje środowisko gangowe. Drakeo otwarcie śle strzały w kierunku wrogiego ugrupowania TREE TOP PIRU jak i reszty opozycyjnych klik.
Nawija on wiele federalnego gówna między innymi opowiadając o swoim pierwszym drillu, lecz dla słuchaczy to tylko tekst. Po tej produkcji widać, że artysta w przyszłych kawałkach nie ma zamiaru hamować swoich słów. - TYPICAL GANG ANTHEM**

 



                                                                                                     Lyrics
 

Spoiler

[ INTRO ]

EYY WAT DEYY ONN
DARCCSIDE GANG FOETY GANG, CRIP FUCKIN GANG ON MY DEAD GRANDMA NIGGA
NO OZONE THRU DIS BIIITHH

[ Verse 1 ]

Zwolnij te suke, próbuje z niej wyskoczyć i ustrzelić parę głów
Wyskakuje z tego whipu jak jebany John Wick trzymając w ręku te kose
Jestem żniwiarzem tych okopów, zbieram plony twarde jak drzewa ( TTP KEEEY )
Mój czarnuch Flip w drodze na Easside gotowy ustrzelić paru Snoochies
Ten czarnuch skończy jak T-Suppa, parę strzałów położy jego dupsko do spania
Rzuce w nim piątką, ale nadal trzymam pięćdziesiąt
Nie truj mi dupy, wystarczy że moje glocki ze switchami są zajęte ( YOU KNO DEY KNO )
Rusz na mnie, twoje życie z dnia na dzień stanie się bardziej ryzykowne
Wyślę w twoją stronę pare strzałów i wyśle twoje dupsko na klinikę

[ MAIN ]

OUUUU SHIIT, HE IS FOETY KEEY?
SKRÓĆ TĘ DROGE, POŁOŻE LASER NA JEGO CZOLE UCINAJĄC JEGO DREDY
Jak złapię te suke lackin rozwalę jego czaszke na ziemi
Ta thootie sie do mnie klei, "dziewczyno jesteś moją suką, ale nie będziesz moją żoną"
Dzwonie po Steppera czarnuch ogarnie nowe 

[ Verse 2 ]

Zanim dojdę do tego że jestem biedny, zostanę Brosnanem tych ulic
Będę rabowal czarnuchów jeden po drugim, aż skończy im się guap na odwiedziny u Johnnego Danga

 

Edytowane przez demonchild
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Do B-MACK4HUNNID wpadł link i dodał pod nutka komentarz, zasugerował w nim pociski do glove gang, również przekazał informację iż odpowiedź jest w drodze**

FucK all crabs, s bone, big twin smoKe story. Spieprzajcie dalej z Hell Perro jak ostatnim razem. Double T acKtive pressing all funkies

Edytowane przez Korupnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin