Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[29.06] 4HunnidWoody - ARMED AND DANGEROUS


kudlatysosa

Rekomendowane odpowiedzi

***Wczesnym południem na platformę V-Tube został wrzucony nieoficjalny materiał 4hunnidWoody'ego. Kawałek ma charakter odpowiedzi w stronę bangerów Glove Gangu. Za produkcję i mix/mastering odpowiedzialny jest KiccDoe, producent Woody'ego.**

 

TEKST

Spoiler

Czarnuchu... Jestem w tym najwyżej mhm
Double T, mhm - on set
Powiedz tej dziwce, mhm
go, go, go

Czarnuchu, jestem w tym głęboko możesz się utopić
Powiedz tej małej dziwce że może mi to oblodzić
Czarnuchu, jestem na bloku - jestem naładowany
Lepiej mnie nie sprawdzaj, będziesz rozstrzelany
Ten czarnuch wie co robi, strzela dla mnie
Ay, dogoń czarnucha z 556. - dokończ go dla mnie
Rozbierz czarnucha, z Amiri - rozbierz go dla mnie
Czarnuchy chcą wojny, skończy się to dla nich marnie
Pierdole tą sukę przez 3 minuty, robię to w wannie
mhm, mhm - Mam uncje, mam to gówno w sprite yeah
mhm, mhm - Nowe draco z drumem, ale nie jest producentem
mhm, mhm - Tyle typów życzy śmierci ja nie jestem 50 Cent'em
mhm, mhm - Raz rozmawiasz z Woody'm a raz rozmawiasz z Demonem
mhm, mhm - Znowu cię ponosi, czarnuchu skończysz na sorze
Czarnuchu, jak chcesz ognia - możesz go dostać
Ta suka patrzy na mnie ciągle - może go dostać
Czarnuchu jestem na to zbyt bogaty - powinienem to olać
Będziecie bać się wyjść z chaty - wystrzelam każdego oppsa
Jestem uzbrojony, jestem niebezpieczny kładę to na set
Jestem odpalony, nie potrzebuje perca na odwet

Woody, mhm
Bitch ass niggas, mhm mhm

Material nie jest do wyceny

Edytowane przez kudlatysosa
musialem dopisac jedno zdanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**zabójca z Darccside wyśmiał track dzieciaka. Śmieje sie z jego nawijki, według niego brzmi jak niedorozwinięta dziewczyna, a tekst nie zawiera konkretów i brzmi jak typowy undergroundowy kawałek dla dziewczynek z tiktoka. Uważa, że murzyn nie jest z tym gównem**

Edytowane przez demonchild
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Flispide nabija się z autora piosenki, twierdzi że nie zamiast śpiewać powinien przypilnować hoodgirl "Lady Boo Boo", żeby nie wypisywała do randomowych ludzi i żeby nie dostała kolejnego liścia w klubie.**

Edytowane przez Pako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Active, wyśmiał autora piosenki, wyśmiewa jego brzmienie jak i tekst, jego odpowiedzią była propozycja aby pilnował swojej zdzirki "Lady Boo Boo" której ostatnio sprzedał liścia w klubie, dodał że skończy go tak samo jak "Moo Moo". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pako napisał:

**Flispide nabija się z autora piosenki, twierdzi że nie zamiast śpiewać powinien przypilnować hoodgirl "Lady Boo Boo", żeby nie wypisywała do randomowych ludzi i żeby nie dostała kolejnego liścia w klubie.**

 

3 godziny temu, fiflakmurzyn1312. napisał:

**Active, wyśmiał autora piosenki, wyśmiewa jego brzmienie jak i tekst, jego odpowiedzią była propozycja aby pilnował swojej zdzirki "Lady Boo Boo" której ostatnio sprzedał liścia w klubie, dodał że skończy go tak samo jak "Moo Moo". 

**Lady Boo-Boo wysmiewa komentarze gangbangerow przeciwnego setu, ma ich za totalnych idiotow. Rzucila komentarzem:**

see you soon 🤣🤣

Weron, KarMeI and Sucre lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**BMack wrzucil lajk dla ziomka, zostawil tez komentarz, caly czas rozmyslając w jaki sposób wykonać zlecenie na aktywistach rollin40**
Czarnuchu, fakt jest prosty; crabs znow zbunkrują sie przed nami w kiblach by nie dostać po głowach, hahaha dobrze ze mamy to nagrane jak czarnuch ucieka przed piesciami do kibla, czarnuch zostaje najwiekszym posmiewiskiem setu, zaraz po każdym durniu z tej martwej sekcji.

dwd, KarMeI, Weron and 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Rider podbił numer wyżej, wrzucił go na głośnik w swoim domu, zostawił komentarz propsujący kumpla, nawyzywał w nim również kolesi z rollin40 nawiązując do braku ich aktywności w nocy, wyśmiał kolesia, który dzisiejszej nocy osamotniony na sekcji przeciwnika dostał kulke**

KarMeI and dwd lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 **Lady Boo-Boo wysmiewa komentarze gangbangerow przeciwnego setu, ma ich za totalnych idiotow. Rzucila komentarzem:**

see you soon 🤣🤣


**Flipside ma w huju komentarz modelki biegającej z mini uzi, dalej nabija się z nieudolnego artysty.**

Edytowane przez Pako
demonchild, neksiu and teti lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin