Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ 01.07.2024 ] ♿ DarccsideDrakeo x DarccsideDeebo - Citizens App


demonchild

Rekomendowane odpowiedzi

 **na kanale "VonfrmDarccside" pojawia się nowy gangowy anthem z featuringiem Darccside Deebo. Na tracku dwójka raperów nie hamuje się pod żadnym względem, jawnie nawijają o tym co robią na ulicach w niektórych momentach self-snitchując na swoje możliwe uczestniczenie w danych drillach. Bezwzględnie dissują większośc memberów TTP jak i innych opozycyjnych klik. Po tym tracku można wnioskować, że obaj raperzy nie są tylko wykonawcami, a prawdziwymi żołnierzami z serca okopów. W tekście utwóru można dosłuchać się również innych słów nakierowujących na przyszłe hity, które mają zostać wykonane z ramion raperów**
 

V-Tube                                                                                      
                                                                                                LYRICS

Spoiler

[ Verse 1 Drakeo ]

Draco face shot, kolejny slob nie wraca do domu
Rzucam 40 strzałów od rich rollin ; sprawiłem, że kolejna matka nie ujży syna, jeśli się postawi skończy jak on
Nie mogę przestać z tym zabójczym gównem, jestem uzależniony od zdobywania ciał
D.O.A. na scenie wybieraj trumne cipkowaty czarnuchu
Nie minęło mniej niż 24h od tamtego licku, wyszkoczyliśmy zza tego bloku ; każdy czarnuch, który tam stał posmakował wielkiego G z kutasem ( No Diddy )
Bodie UP, czarnuchu nie jesteś taki jak ja - Jeśli nie masz więcej niż 2 bodies nie nazywaj się zabójcą
SNITCHK pierdolone czarnuchy współpracują z policją
Dziwkowaty slob, Slik pierdoli w necie nie mogę się doczekać, aż położę laser na jego głowie
Obiecuje jeśli zobaczycie jego ciało w Citizens App wiedzcie, że to ja
Pierdole tych czarnuchów do grobowej dechy ( On God )
Zapomniał bym o Scuddo - ten czarnuch to kolejna cipa
Nie zrobił nic, a mówi o lickach
Czarnuch nie dotknął glizzy, zgrywa zabójce 
Złapię go w trafficu, niech bóg sprawi, że high speed chase zamieni to w miejsce zbrodni, gdy będę duckował przed jakes
Po tych czarunchach biorę pod krew tę dziwke Lady Boo Boo
Brudna suka jebie się za pieniądze, proszę wybierz jesteś na ulicy jednocześnie będąc modelką robiąc deale w Vinewood ( Jebana pozerka )
Nie jesteś z tym gównem, zaprzestań tego szczekania
Obiecuję jak ją złapie razem z Deebo jej dupsko zostanie ze smażone
Pierdolę te federalne gówno, bo nie jestem żadną suką
Noc wcześniej odbyłem kolejny lick, paru Slobs chciało zamalować Figg
Ciekawe co źle poszło? Drakeo an' Deeb hop out the lick
Czarunch dostal w swój kręgosłup, kolejny w szyję, ciekawe czy przeżył - z tym gównem się nie pierdole ( Smoke Him )
Jestem zabójcą tych okopów, nie ma większego niż ja, kładę to na boga te czarunchy to pierdolona komedia
Szczekają w internecie i nadal dostają pasek na dupsko - te gówno jest chore więcej już nie mogę
On bro'nem hop out the cut

[ Verse 2 Deebo ]

Zarzucam perca na drill, adrenalina idzie do góry
Jeśli opozycja porusza się podejrzanie unoszę te gówno do góry
Darccside members only, so wussup den?
Mam te lo', zamykamy te jebaną funkcje
Cały czas z tymi samymi czarnuchami, gang się nie zmienia
Nadal pamiętam pierwszego rozbitego civica
Opuściłem szybę i rzuciłem w tego durnego czarnucha pięć
Kupiłem wtedy nowego G z kutasem ( No Diddy )
Nigdy nie przejmowałem się w tej dziwce, opozycja ciągle umierała
Fani widzą mnie i proszą o zdjęcia
Idę cały czas do góry, ja i gang w tej funkcji 
Spinnin back to back, przez cały dzień witt my ripps
Opp zginął na miejscu, czarnuch dostał z gripu
Reszta mnie widzi, wiedzą co jest piec
Sam nie wiem co pale, zbyt wielu martwych czarnuchów w tym spliffie



                                                                                             PROMOCJA

 

Spoiler

Poprzedzający post na LI oraz wiele innych form udostępnień na LI, ze strony poprzedniej nuty. https://li.v-rp.pl/Delvonte_Chambers_51304


                                                                                              OFF-TOPIC
 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Delvonte Chambers
Numer konta postaci: 1190581637

GRA IC - 

 

 

Edytowane przez demonchild
popper lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin