Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

NAZWA TEMATU: [GRA/x2nax] REŻYSER KINA AKCJI


doctor fetker

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/3355-rezyser-kina-akcji/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Nemesio Brigante
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary:Zabicie maczetą przy spawnie i danie /q, odwalanie.
Członek ekipy nakładający karę: x2nax
Wyjaśnienie sytuacji: ludzie kochani sluchajcie to bylo tak, wstalem jakos o 11stej spizgalem sie jak szpak wbilem sobie tuż przed wyjsciem do pracki na serwerek i okazalo sie ze wbil tez moj kolezka z innego serwera ktory stawia tu dopiero pierwsze kroczki pomyslalem ze mu zrobie psikusa i przypierdole mu w leb maczetom tak na dobry początek kochani wiem ze to nie ludzkie i karygodne zachowanie ale ban na dwa tygodnie jest jeszcze bardziej nie ludzki blagam odbanujcie mnie obiecuje ze juz nigdy nie uzyje maczety i podpisze oficjalny pakt antysprzętowy i w ogole bede grzeczny naprawde kocham ten serwer odbanujcie prosze marze o tym zeby pograc z druzynom na tej fantastycznej platformie która skradła moje serduszko, jeśli uprzykrzyłem rogrywke komus innemu procz kolezce z ktory mial z tego niesamowitom beke to przepraszam wszystkich juz nie bede seryjko teraz bede przykładnym graczem słowo.
Ewentualne screeny/świadkowie: świadkiem była ruda, zwana potocznie Sedinom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grenade napisał:

Jak już napisałeś apelacje to możesz odrazu się wytłumaczyć z posiadania multikonta.

to z desperacji mordo, bo o tym banie sie dowiedzialem jak juz bylem w robocie, a wieczorkiem bylem ustawiony z kolezkami na wspolny wypadzik in character do klubu w ktorym mial grac bee bee blade a to jest taki kocur totalny i bardzo chciałem wbić na tą imprezke, żałuje za swoje grzechy obiecuje ze sie zmienie naprawde.

 

NEMOXD.png

tu potwierdzenie mojej desperacjji z przymruzeniem oka

Edytowane przez REZYSER KINA AKCJI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin