Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/xanax] Vey


Vey

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Vey - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Konto
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary:

image.png.efd38278c1026baeae8803540572247d.png


Członek ekipy nakładający karę: Xanax
Wyjaśnienie sytuacji:
Siedziałem sobie w intku na swojej postaci, bawiłem się ze znajomym na czacie /b i to używaliśmy emotikon, próbowaliśmy pisać na kolorowo {c0c0c0} {2,2,2} etc. poszły jakieś podstawowe snippety, by sprawdzić czy wszystko działa... no i nie widziałem żadnego efektu tej "pracy" to myślałem, że wszystko załatali i byłem happy, znudziliśmy się tym i zmieniłem postać, by pograć IC.

W międzyczasie mojej gry IC dostałem bana, ale nie dostałem kicka, więc nie byłem nawet tego świadomy - dopiero przy przelogowaniu powinało mnie okno disconnect.

To podsumowując.

  1. Mam vpointsy za bughuntera zgłoszenia bugu do matczaka (obiekty w intku)
  2. Mam zgłoszony bug na issue trackerze z smsem i ekranem logowania
  3. Nawet nie byłem świadomy, że doszło do jakiegoś ataku, bo nie było widocznej odpowiedzi (pewnie snippet z typowym alert, który nie pokazał alerta), więc nie było co zgłaszać - a na luzie bym to zrobił.
  4. Po dostaniu bana, ale dalszej grze na zalogowaniu nie powtórzyłem tego ani razu - a gdybym był świadomy wykrycia podatności to bym pewnie w przeciągu tego czasu starał się coś osiągnąć - jakąś korzyść.

Wiem, że żadnego świadomego ataku nie było i z żadnym efektem, więc jeśli to jest za PRÓBĘ wykrycia podatności to chyba zamiast vpointsów powinniście każdemu dać bana.

 

Edytowane przez Vey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin