Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] Fruit Town Piru


only gang members

Rekomendowane odpowiedzi

gugugaga.jpeg

Zanim napiszesz do nas HP, zapoznaj się z naszym głównym tematem organizacji i kilkoma pod punktami które dodam poniżej. Temat powstał w celu zrzeszenia grona osób, które mają zamiar dołączyć do naszych szeregów, pisząc owe podanie akceptujesz grę u naszego boku oraz wyrażasz zgodę na ewentualne FCK/FCJ. Nie szukamy osób, które mają zagrać kilka dni i odpuścić całkowicie granie, czy też w między czasie dołączyć do jakieś organizacji bez naszej jakiejkolwiek wiedzy. Jesteśmy otwarci na doświadczonych, jak i tych mniej doświadczonych lub po prostu świeżych graczy zupełnie na scenie Role Play. Tych ostatnich na pewno naprowadzimy w dobrym kierunku i omówimy całokształt. Jeśli chodzi o rasę to w głównej mierze jest to rasa afro-amerykańska, lecz w gangu nie zupełnie stuprocentowo ona występuje są też jakieś wyjątki. Gramy postacie od 16-23 lat nie powyżej czy poniżej, stawiajcie na dosyć kreatywne postacie a nie na te typowe, szare które szczerze niczym się nie różnią. Nasza gra skupia się na osiedlu Roy Lowenstein Boulevard tam prowadzimy rozgrywkę. Od samego początku każdy z was odgrywa że się znacie, jesteście z osiedla i próbujecie zrobić wszystko, by się przypodobać reszcie bangerów poprzez wasze działania w secie, wrzucanie w robotę mówiąc street credit. Przede wszystkim, nie oczekujcie jedynie że któryś z liderów wam MA ogarnąć grę, to wy jesteście od tego a nie tylko prowadzący projektem, wykażcie się oryginalnością, starajcie się nakręcać jakieś wątki, grę innym i sobie a na pewno w szybkim tempie okresowym zawitacie pod naszymi skrzydłami.

Zobacz obraz źródłowy

  • Postać na której zamierzasz grać musi być nowa i odkryta na twoim profilu, nie przyjmujemy postaci na których już gdzieś grałeś.
  • Od początku prowadzicie grę dzieciaków którzy znają się od mniejszego, nie widziałem nigdy sensu grania czegoś innego.
  • Pisząc do nas Housing Project, automatycznie wyrażasz zgodę na ewentualne FCK/FCJ.
  • Nie przyjmujemy ludzi którzy mają zawalony profil karami, te drobne mogą zostać wyjaśnione na mojej wiadomości prywatnej.
  • Gramy w głównej mierze postacie afro-amerykańskie, ale innej rasy w małej ilości są też widziane (wiek 16-23)

  Podania sprawdzam ja i ayakkk

Cytat

Wzór:

Imie i nazwisko:

Discord: 

Plan na swoja gre:

 

Edytowane przez soulja boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Travis Chumperlin

Discord: Zdyni#0970

Plan na swoja gre: Będę chciał grać młodego afro-amerykana który choruje na astme.((jeśli trzeba zrobiłem małą biografie postaci))
((Jestem nowym graczem na scenie fivem'a oraz vibe rp jednakże miałem styczność RP oraz mam doświadczenie ponieważ grałem na SAMPie oraz MTA))

Edytowane przez Zdyniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zdyniu napisał:

Imie i nazwisko: Travis Chumperlin

Discord: Zdyni#0970

Plan na swoja gre: Będę chciał grać młodego afro-amerykana który choruje na astme.((jeśli trzeba zrobiłem małą biografie postaci))
((Jestem nowym graczem na scenie fivem'a oraz vibe rp jednakże miałem styczność RP oraz mam doświadczenie ponieważ grałem na SAMPie oraz MTA))

niech będzie na probe, odezwij sie na discordzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Joseph Bryant

Discord: <Mr> Elektro#0799

Plan na swoja gre: Chcę odgrywać 21 letniego Josepha który ma dużo kompleksów które mu przeszkadzają ale stara się z nimi radzić kontaktem z innymi osobami. Łatwo mu dogadywać się z ludźmi i stara się pomagać swoim znajomym i bliskim gdy mają jakieś problemy. Jest strasznie charakterną osobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Elektro napisał:

Imie i nazwisko: Joseph Bryant

Discord: <Mr> Elektro#0799

Plan na swoja gre: Chcę odgrywać 21 letniego Josepha który ma dużo kompleksów które mu przeszkadzają ale stara się z nimi radzić kontaktem z innymi osobami. Łatwo mu dogadywać się z ludźmi i stara się pomagać swoim znajomym i bliskim gdy mają jakieś problemy. Jest strasznie charakterną osobą. 

plan taki na dwa razy, ale mozesz sprobowac. Wysle Ci zaproszenie na discord

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, berete napisał:

Imie i nazwisko: Kerry Chambers

Discord: beret#2973 

Plan na swoja gre: Zajawiony muzyką młodziak, przez to, że został wychowany na ulicach działalności gangu FTP poznał wielu ulicznych raperów. Będę sie starał kreować rapera, który nie odmawia sobie szybkiego sposobu na zarobek. Ogólnie przeciętny, udający poważnego gość.

ok, odezwij sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin