Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szukam] Projekt Offroad - szukam ludzi


Miccal

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, postanowiłem zmienić dotychczasowy post i myślę że zmiany są dość istotne. Słowem wstępu zaznaczę że przynajmniej od strony mojej postaci, historia pisze się w sposób podobny jak historia Kizo, czyli kiedyś (teraz) nie miałem a teraz (w przyszłości) mam. Moja postać jest na etapie rozwijania firmy więc pieniądze nie są pakowane w Sadlera tylko w projekt tartaku. ALE!
Ale szukam jednak ludzi do stworzenia projektu zrzeszającego ludzi kochających pośmigać po bezdrożach, górkach, pagórkach itp. Jeśli zebrała by się nas fajna grupka, to niewykluczone że w przyszłości moglibyśmy podpisać pod projekt różne quady, sanchezy, kampery itp, żeby każdy mógł mieć wybór, i w wolnej chwili mógł zwyczajnie wsiąść i pojechać w pizdu w podróż tworząc tym samym miły poboczny wątek dla swojej postaci. Jestem w stanie zaoferować fajne towarzystwo, dosyć dużą aktywność, przyjemny poziom rozgrywki i w jakimś stopniu wiedzę na temat samego offroadu, mechaniki samochodowej czy technik jazdy.
 

Oczywiście jazda by nie polegała na przejechaniu wszystkich tras off-road w stanie San Andreas. Silnik gry pozwala fajnie wykorzystać napęd 4x4 oraz wykrzyż zawieszenia itp, aczkolwiek czasem w grze robi się to aż zbyt dobrze. Oczekuję że podczas podjeżdżania pod górkę jednak będziemy popuszczać gaz a nie wpierniczać się przy 140 na wzgórze. W ten sposób powstają różne trudności i ryzyko wjechania w poprzednika. W grę wchodzi również pokonywanie potoków czy kamienistych wzgórz. A no i przy śmiganiu po tych ładniejszych wzgórzach jednak dopuszczamy się 'zatruwania' środowiska i niszczenia tego co nam dała matka ziemia, więc z pewnością będą jakieś składki uiszczane na rzecz ochrony środowiska - w tych czasach jak nasrasz nie na tą trawe co trzeba to się robi afera na pół kraju (tak to furtka dla jakiegoś pobocznego projektu czy nawet zgp, zawsze jakiś pinionc).

Edytowane przez Miccal
miałem wizje
madara lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin