Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FREELANCER] Jamaal Madoox


Inubis

Rekomendowane odpowiedzi

qLlIjak.png

Jamaal Madoox (urodzony 21.05.1996r w Los Santos) - Mężczyzna z zajawką do motocykli, do niedawna jeden z średnio postawionych wojskowych - właśnie do niedawna, został skazany przez sąd wojskowy za handlowanie narkotykami oraz zastrzelenie jednego ze swoich żołnierzy. Co nim kierowało nie wiadomo do dziś.. Jamaal uczestniczył w ściśle tajnej misji to właśnie tam został skazany na 3 lat surowego więzienia. Stan psychiczny pogarszał się z dnia na dzień, lecz po powrocie Madoox odetchnął dzięki rodzinnemu terapeucie. Po odbytym leczeniu Jamaal postanowił znaleźć normalną pracę, jednakże nie udało mu się to.. 

Po kilku miesiącach życia z zasiłków postanowił odnowić kontakty ze znajomymi, tylko jeden z nich nie odwrócił się od Jamaala a był nim Darrell Greer, spotkali się kilka razy owy czarnuch zobowiązał się pomóc Jamaalowi w zdobyciu jednych z pierwszych porcji narkotyków. oraz broni palnej. Mężczyzna po kilku dniach stwierdził iż będzie zajmować się handlem bronią oraz narkotyków a co więcej - postanowił jak zwykły najemnik zabijać, przecież to robił najlepiej w swoim życiu.

Gdy były wojskowy oczekiwał na kontakt ze strony swojego czarnego przyjaciela, postanowił się przeprowadzić na obrzeża miasta - tutaj znajduje się jego tak zwane centrum dowodzenia. Jamaal wszystko starannie przygotował łącznie ze strojem na akcje. Jedno jest pewne, o Madooxie może usłyszeć większość miasta..

 

Spoiler

Cześć, wyszedłem z inicjatywą gry jako Freelancer, nigdy tego nie grałem chodź przyznam szczerze bardzo chciał bym tego spróbować. Na samym początku chciałem kreować postać jako tylko i wyłącznie zabójcę - zmieniłem koncepcję tylko i dla tego, że nie chcę biegać czy jeździć po mieście i fragować ludzi, totalnie to psuje rozgrywkę mi i innym. Jednakże jest to ciekawa odskocznia od ciągłego handlu. Nie wykluczam, że z czasem nie przygarnę sobie kogoś do pomocy jeśli do tego będzie mnie zmuszała gra IC. Nie proszę ani o budynek ani o inne zasoby w postaci broni czy narkotyków, sam to zorganizuję - Jeśli mogę prosić to o danie mi dwóch masek które są już w grze - podeślę je na dc po ewentualnej akceptacji.

Pozdrawiam i życzę miłej reszty dnia.

 

 

Edytowane przez Inubis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin