Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Devo


DeVo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, kazdy sie tylko z wita ze społecznością, a za to ja teraz wam powiem o moim nowym kurwa hobi. Jestem wyjęty spod prawa, patrzcie prokuratura mnie ściga, ja tylko patrzę się na prawą stronę aha nadchodzą narodowskie prawicowe ku**y, czas odjeżdżać. Chwytam za kierownice, glock w kieszeni i jadę przed siebie kurwa białe śmiecie z tyłu narodowskie chciałyby mnie złapać, ale nigdy im się to nie uda. Widzicie tą zapałkę w ustach? Z czystego złota, stać mnie kurwa na taki luz bo jestem kurwa kimś, rozumiecie to? Biemdablju zi fołr tu tałzend ilewen kurwa. I napierdalam i jadę przed siebie. Widzicie? Mijamy właśnie eee West Milwaukee kurwa, dalej mnie ścigają narodowcy. Patrzcie kurwa widzicie? Tak jest właśnie w stanach. Jak jedziecie i macie jakiś problem, co jest właściwie prawie niemożliwe to taka muzyczka leci nie? Roli na łapie albo dwa, patrzcie. I laska wam mówi tak: "Coś jest w tobie Devo, trudno jest to wyjaśnić co w tobie jest takiego zajebistego, cały czas o tobie mówią devo" czy to na insomni czy to na czanach "ale ty się nigdy nie zmieniasz" bo dalej jesteś taki zajebisty. "Coś w tobie jest devo". Słyszycie to? Właśnie podjechałem pod insomnia kurwa, o idzie tutaj aralka ARALKA EJ ARALKA patrzcie aralka kocham cię. Tak devo, ty się nie zmieniasz. Patrzę, wchodzę, aha nie ma agniechy. Torba na dół, w torbie same dolce, patrzcie kurwa tak się żyje właśnie w stanach, wszystko luz. Patrzcie rozglądam się tylko z taką z takim z takim żalem jak ci ludzie muszą w polsce żyć, torba na dół. I teraz patrzcie, najlepsze ujęcie, wychodzę i światło gaszę i muzyka bęben patrzcie PYK JA PIERDOLE tylko mnie stać na takie opanowanie i na takie wyczucie czasu, kumajcie to. A teraz dalej jadę, mijam West Milwaukee, jadę zaje***ć blendziora. Patrzcie co za luksus, co za opanowanie. No kurwaa tylko stany rozumiecie to? Tylko stany. I to jest najgorszy dzień w moim życiu ja tak się czuję, kurwa to jest najgorszy dzień w moim jebanym życiu, czujecie to? Ja pierdole czysty luz, czyste niebo, luksus, SUKCES

Jaguar, verit i westconnect lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem Kretonur wyjęty spod ziemi, dokładnie z kreciego dołka. gdy się stresuję to najlepsze co robie, czyli daję nura w ziemie, gdzie jest ciepło i bezpiecznie. chciałbym was wszystkim zapoznać z mą krecią rodziną, ogólnie to jestem bardzo ślepy i noszę duże okulary, które muszę często czyścic z powodu pary z nosa. 

DeVo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin