Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

IMPERIO COLOMBIANO


Krzakson

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Krzakson napisał:

Zwykła wstawka, żeby oddzielić główną treść tematu od części OOC a i tak wygląda schludnie. Jak próbujesz przyczepić się na siłę i możesz to zrobić tylko do grafiki to wygląda na to, że apka jest dobra.

nawet nie przeczytalem tej aplikacji ale jak chcesz to zaraz znajde cos smiesznego do czego mozna sie przyczepic
Jesteśmy grupą znajomych z sampa, przeżyliśmy razem kilka organizacji i serwerów na tej platformie, mamy spory bagaż doświadczeń jeżeli chodzi o organizacje przestępcze. 

wedlug mnie to juz was skresla skoro jestescie z jakiegos lss
Hang out jeszcze będzie ustalany, ale na pewno nie ograniczamy się sztywno do jednego miejsca.

nawet nie wiecie gdzie chcecie dokladnie posiadac spot glowny

a po przeczytaniu calej apki moge stwierdzic ze bedziecie grac /do jest prowadzony transport koksu przez mape - nic ciekawego. mam wrazenie ze bedziecie grac przemytnikow z samego serialu

Pawel33, wiking i kuba rozruba lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, EmDe napisał:

nawet nie przeczytalem tej aplikacji ale jak chcesz to zaraz znajde cos smiesznego do czego mozna sie przyczepic
Jesteśmy grupą znajomych z sampa, przeżyliśmy razem kilka organizacji i serwerów na tej platformie, mamy spory bagaż doświadczeń jeżeli chodzi o organizacje przestępcze. 

wedlug mnie to juz was skresla skoro jestescie z jakiegos lss
Hang out jeszcze będzie ustalany, ale na pewno nie ograniczamy się sztywno do jednego miejsca.

nawet nie wiecie gdzie chcecie dokladnie posiadac spot glowny

a po przeczytaniu calej apki moge stwierdzic ze bedziecie grac /do jest prowadzony transport koksu przez mape - nic ciekawego. mam wrazenie ze bedziecie grac przemytnikow z samego serialu

organizacja pod grind hajsu tylko 😜

olgiert, Ferdi, wiking i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, EmDe napisał:

nawet nie przeczytalem tej aplikacji ale jak chcesz to zaraz znajde cos smiesznego do czego mozna sie przyczepic
Jesteśmy grupą znajomych z sampa, przeżyliśmy razem kilka organizacji i serwerów na tej platformie, mamy spory bagaż doświadczeń jeżeli chodzi o organizacje przestępcze. 

wedlug mnie to juz was skresla skoro jestescie z jakiegos lss
Hang out jeszcze będzie ustalany, ale na pewno nie ograniczamy się sztywno do jednego miejsca.

nawet nie wiecie gdzie chcecie dokladnie posiadac spot glowny

a po przeczytaniu calej apki moge stwierdzic ze bedziecie grac /do jest prowadzony transport koksu przez mape - nic ciekawego. mam wrazenie ze bedziecie grac przemytnikow z samego serialu

przykro że selekcjonujesz graczy na tych lepszych i słabszych bo grają na innym serwerze niż ty. Co do głównych spotów, powinieneś wiedzieć że gra zgp nie ogranicza się do siedzenia w jednym barze w pełnym składzie o określonej godzinie. My preferujemy inny styl gry podzielony na kilka mniejszych grup które będą między sobą ściśle współpracować. Do ostatniego argumentu mogę się odnieść tylko w ten sposób - przeczytaj całą aplikację a nie tylko jej urywki. Gramy skromny odlam kartelu i nikt nie planuje kreować się na Pablo Escobara, zaczynamy dopiero badając grunt. Zapychacz oddzielający treść ic od ooc nie wpływa w żaden sposób na to co będziemy prezentowali w grze. 

jacol, Bartas, Agent i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, EmDe napisał:

nawet nie przeczytalem tej aplikacji ale jak chcesz to zaraz znajde cos smiesznego do czego mozna sie przyczepic
Jesteśmy grupą znajomych z sampa, przeżyliśmy razem kilka organizacji i serwerów na tej platformie, mamy spory bagaż doświadczeń jeżeli chodzi o organizacje przestępcze. 

wedlug mnie to juz was skresla skoro jestescie z jakiegos lss
Hang out jeszcze będzie ustalany, ale na pewno nie ograniczamy się sztywno do jednego miejsca.

nawet nie wiecie gdzie chcecie dokladnie posiadac spot glowny

a po przeczytaniu calej apki moge stwierdzic ze bedziecie grac /do jest prowadzony transport koksu przez mape - nic ciekawego. mam wrazenie ze bedziecie grac przemytnikow z samego serialu

No i nadal przyczepić możesz się tylko do faktu, że graliśmy na sampie, a nawet nas nie znasz xd. Jestem pod wrażeniem twojego daru jasnowidzenia, rozgryzłeś nas.

Edytowane przez Krzakson
Agent i jacol lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, br90 napisał:

przykro że selekcjonujesz graczy na tych lepszych i słabszych bo grają na innym serwerze niż ty. Co do głównych spotów, powinieneś wiedzieć że gra zgp nie ogranicza się do siedzenia w jednym barze w pełnym składzie o określonej godzinie. My preferujemy inny styl gry podzielony na kilka mniejszych grup które będą między sobą ściśle współpracować. Do ostatniego argumentu mogę się odnieść tylko w ten sposób - przeczytaj całą aplikację a nie tylko jej urywki. Gramy skromny odlam kartelu i nikt nie planuje kreować się na Pablo Escobara, zaczynamy dopiero badając grunt. Zapychacz oddzielający treść ic od ooc nie wpływa w żaden sposób na to co będziemy prezentowali w grze. 

jestem w stanie odroznic cos co bedzie stricte pod grind kasy czyli przez okres apki bedziecie grac sobie i po niecalym tygodniu badz po akcepcie sie wypalicie z pomyslow i zacznie sie farmienie kasy zeby uciekac przed pd w sportowych autach

 

1 minutę temu, Krzakson napisał:

No i nadal przyczepić możesz tylko się do faktu, że graliśmy na sampie, a nawet nas nie znasz xd. Jestem pod wrażeniem twojego daru jasnowidzenia, rozgryzłeś nas.

ogladajac fora z serwerami RP na sampie (bo na kazdym jest mniej wiecej ten sam poziom czyli glownie granie polskiego podworka)  jestem pewny, że nie wniesiecie nic interesującego niż tak jak wyżej wspomniany /do trasport koksu przez mape  

ale jezeli waszym jedynym argumentem do obrony jest to ze nie znam was bo wy z sampa to o was pokazuje - aplikacja wedlug mnie jest uboga

kuba rozruba lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, EmDe napisał:

jestem w stanie odroznic cos co bedzie stricte pod grind kasy czyli przez okres apki bedziecie grac sobie i po niecalym tygodniu badz po akcepcie sie wypalicie z pomyslow i zacznie sie farmienie kasy zeby uciekac przed pd w sportowych autach

 

ogladajac fora z serwerami RP na sampie (bo na kazdym jest mniej wiecej ten sam poziom czyli glownie granie polskiego podworka)  jestem pewny, że nie wniesiecie nic interesującego niż tak jak wyżej wspomniany /do trasport koksu przez mape  

ale jezeli waszym jedynym argumentem do obrony jest to ze nie znam was bo wy z sampa to o was pokazuje - aplikacja wedlug mnie jest uboga

Przyzwyczajeni jesteśmy do gry dużo dłuższego okresu czasu na apce niż tydzień i rzadko zdarzały się sytuacje, gdzie wypalaliśmy się szybko z pomysłów. Nie będę dyskutował z tobą dalej, bo ty masz swoje przekonania, a ja swoje. Miejmy nadzieję, że zmienisz zdanie co do nas po starcie.

Agent i jacol lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze na serwisie mamy tylu ekspertów od analizowania aplikacji, że po zobaczeniu logo lub obrazka są w stanie ocenić poziom rozgrywki. Goście jeszcze nie wiedzą gdzie chcą grać bo najwidoczniej uderzają w klimat niskim kluczem i trzymanie sie jednej miejscówki nie jest ich priorytetem.

Krzakson, Mith i Maciuś lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nashi napisał:

Dobrze ze na serwisie mamy tylu ekspertów od analizowania aplikacji, że po zobaczeniu logo lub obrazka są w stanie ocenić poziom rozgrywki. Goście jeszcze nie wiedzą gdzie chcą grać bo najwidoczniej uderzają w klimat niskim kluczem i trzymanie sie jednej miejscówki nie jest ich priorytetem.

jak dobrze ze mamy wazniaka internetowego co bedzie pierdolil na lewo i prawo byle ego wzroslo od lajkow

wiking i kuba rozruba lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, EmDe napisał:

jak dobrze ze mamy wazniaka internetowego co bedzie pierdolil na lewo i prawo byle ego wzroslo od lajkow

skocz do góry i zobacz kto zaczął sie przypierdalać i lajkowac z kolegami posty nawzajem, rzuc cos sensownego a nie hehe nom logo z narcos bo ktos gra kolumbijczykuw i daje kogos slawnego z danego kraju

Edytowane przez nashi
jacol lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, EmDe napisał:

jak dobrze ze mamy wazniaka internetowego co bedzie pierdolil na lewo i prawo byle ego wzroslo od lajkow

oh man ale nagle duzo tematow "siema" gdzie odpowiadane jest na kazde "siema" innym "siema" i takie ktosie co odpowiadają w takich tematach "siema" lajkuja sobie wszystko jak leci
oh man ciekawe kto to robi pewnie ci eleskowicze lajkami se wala tzw. kuton nie?
 ----.jpg.65444e97d950204632d8ab5893794c9b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, EmDe napisał:

nawet nie przeczytalem tej aplikacji ale jak chcesz to zaraz znajde cos smiesznego do czego mozna sie przyczepic
Jesteśmy grupą znajomych z sampa, przeżyliśmy razem kilka organizacji i serwerów na tej platformie, mamy spory bagaż doświadczeń jeżeli chodzi o organizacje przestępcze. 

wedlug mnie to juz was skresla skoro jestescie z jakiegos lss
Hang out jeszcze będzie ustalany, ale na pewno nie ograniczamy się sztywno do jednego miejsca.

nawet nie wiecie gdzie chcecie dokladnie posiadac spot glowny

 

"wedlug mnie to juz was skresla skoro jestescie z jakiegos lss" Nawet nie przeczytałeś tej aplikacji i zaczynasz się wypowiadać na jej temat, rzucasz jakieś marne argumenty typu: "Jesteś z serwisu na sampie na którym mam bana za marny poziom RP to twoja aplikacja na tym serwerze nie powinna mieć miejsca bo ja tak piszę". Poza tym od oceniania aplikacji jest opiekun organizacji przestępczych, a nie zwykły szary gracz, który nabija like'i ze znajomym pisząc jakieś losowe posty, które nic nie wnoszą do tematu i stawiają niestosownie aplikacje w złym świetle jeszcze przed rozpoczęciem ich rozgrywki.
Oni napisali aplikację i doskonale wiedzą co chcą grać i jak chcą grać, a ty z góry po rzuceniem okiem na aplikacje piszesz jakieś pierdoły, że po tygodniu skończy im się pomysł na grę nie znając żadnej osoby wypisanej na liście. Pewnie sam jedynie gdzie grałeś to jakieś serwerki RPG na fivem.
Powodzenia z apką chłopaki, peace

Krzakson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kudlaty1337 napisał:

 Poza tym od oceniania aplikacji jest opiekun organizacji przestępczych, a nie zwykły szary gracz

Nie no, oceniać aplikację ma prawo każdy. Ale jest różnica gdy ktoś ma problem z treścią aplikacji czy odgrywaną organizacją, a rzucaniem gówna tylko dlatego, że ktoś jest z innego serwisu niż twój, czy zamieścił w grafice która ma tylko ozdabiać/rozdzielać tekst IC od OOC mordę Escobara.

Edytowane przez Kril
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin