Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Ban] Vesior


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5309-vesior/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Konto
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: 
Wyzbycie się majątku, ciągłe prowokacje. Nie nadajesz się do gry tutaj.
Członek ekipy nakładający karę: laflare1017
Wyjaśnienie sytuacji: Dobra. Zaczne od tego że mnie poniosło, rozumiem że nic nie wnosze do serwera i odwaliłem. Byłem już spory czas na serwerze, przysnełem na fotelu nawet, miałem sporo na głowie, zrobiła sie jedna nietypowa sytuacja, byłem, nadal chwilowo jestem podpity i bez dobrego snu, brakowało mi wolnego czasu na cokolwiek. Odwaliłem PG strzelajac Tazerem w typów. Po czym z płaczem zaczełem wyzywać, na koniec oddajac hajs z postaci do jakies randomowej osoby, wiem. Przesadziłem, chciałbym kolejna szanse na gre na serwerze niż by już nie grać wcale, wiem że obrazałem serwer, ale na prawde, nie jestem w pełnym odpoczynku tym bardziej że podpity. Nie wiem jak rozpatrzycie moja apelacje, wiem że nic na serwer nie wnosze. Ktoś mi napisał by apelowac za co szanuje ów osobe, Dziekuje za moja wypowiedz.
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak screenów, brak świadków.

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin