Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[zagram] prawie wszystko


WujekEddy

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, na obecnej postaci w 1,5 miesiąca wbilem prawie około 370h więc fajnie gdybym mógł znaleźć coś nowego, nie koniecznie ciekawego bo gierkę potrafię nakręcić, głównie zacząłbym grę na nowej postaci... Czy to męskiej, czy to damskiej to mniejsza w to, pogram praktycznie wszystko, związek potężnego Pana przestępcy czy znajomości przy jakimś projekcie, obojętne. Głównie zależy mi na tym aby nie byli to motocykliści, ponieważ ani się na tym nie znam, ani nie chce się na tym znać bo nie czuję w tym osobiście klimatu, jednakże zależy mi na nowej postaci, bo Katsumi to wpadła w trans pracy fryzjerki oraz modelki co z czasem zaczyna być nudne. Akceptuje wszystkie frakcje, organizacje przestępcze, projekty ic, branża rozrywkowa i tak dalej, z pewnością biznesy odpadają jeśli chodzi o stanowiska jakiekolwiek, chyba że będzie to główne miejsce gry jakiejś grupy przestępczej. 

Oferuję, mnóstwo czasu ic, nowa postać obojętnego pochodzenia, obojętnie jakiej płci. 

Wymagam, aby druga strona również była chociaż w podobnym stopniu co ja uzależniona od gry, wiadomo....ciężko dorównać. Motocykliści odpadają, czarne gengi mniej mile widziane. 

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin