Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Klub] X-Clusive Night Club


Pablo Escobar

Rekomendowane odpowiedzi

**Do sieci trafiły zdjęcia z sobotniego "Online Show" na którym wystąpił Tyler "S3VEN" Lapointe - wschodząca gwiazda Hip-Hopu, wraz ze wsparciem: Demonde "DXE" Keywon, Connan Finch, oraz Joshua Roberts "DJ Jumbo".**
**Występy zostały dobrze przyjęte, o czym świadczyła spora liczba osób obecnych na wydarzeniu.**

xcl1.jpg

xcls2.jpg

xcls3.jpg

xcls4.jpg

xcls5.jpg

xcls6.jpg

xcls7.jpg

xcls8.jpg

xcls9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni dały mi do myślenia dlatego czas na odpoczynek i reorganizację wśród członków ekipy. Zamykamy się do 31/11/2021. Wrócimy z fajnym konkursem, a jutro podrzucę plakat i trochę interakcji In Character z promowaniem klubu jak i konkursowej imprezy. Dzięki, że jesteście. Miłego poniedziałku. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@everyone To by było na tyle. Dziękuje wszystkim za wspieranie mojego projektu każdy z Was dołożył swoją cegiełkę, ale ja już nie mam na to czasu. @Zarząd dzięki szczególnie Wam. Firmę przejmie @Zarząd po rozmowie z Antim. Czekam na jego odpowiedź. Mnie już nie zobaczycie w grze, ani na forum. Jedynie co będę sobie przyglądał się rozwojowi projektu. Buśka.

Vee666 lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin