Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Tuning mechaniczny poajzdów


Cocain

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy w podstawce GTA 5 mamy rozbudowany tuning mechaniczny. Moja propozycja jest bardzo prosta  - udostępnienie tej opcji z wyszczególnieiem na trzy kategorie. 

  • Poziom pierwszy czyli wszelakie felgi, światła i podstawowy tuning mechaniczny oddany w ręce wszystkich warsztatów w mieście - z singla jest to poziom 1 wszystkich dodatków takich jak turbo itp.
  • Poziom drugi czyli rozbudowany system tuningu mechanicznego oddany w ręce studniów tuningowych - wiadomo że takie modyfikacje kosztują, proponuje żeby było to pilnowane żeby taki tuning nie trafił w niepowołane ręce - można to rozwiązać na wiele sposobów. Studia Tuningowe mogą ten tuning dawać również dla cywili aczkolwiek będzie on o wiele droższy.
  • Poziom trzeci tylko dla grup ścigantów oraz departamentu.

Dodatkowo w zależności od ulepszeń samochodu powinno zwiększać się spalanie - wiadomo auto po ciężkich modyfikacjach ma ogromne spalanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Morfeusz napisał:

Radiowóz zawsze będzie silniejszy, nawet sobie nie wyobrażasz jak mocne są jednostki pościgowe w stanach. Zresztą w europie tak samo, zwykłego człowieka nie stać by było na coś takiego. Wiec twoje rozumowanie jest błędne.

Nie wiem kto jest bardziej w błędzie. Wyboostowane silniki są krótkotrwałe i nie są tak ochoczo stosowane jak Ci się może wydawać. Nie będę wspominał o flocie radiowozów (Insignia, BMW serii 5, Stinger) w Polsce, bo zaraz mnie ktoś tu zje za porównywanie, ale przytoczę Niemcy gdzie aktualnie mieszkam. Królują tu radiowozy Volkswagenowskie w większości wyposażone w silnik diesla, Mercedesy z V6 pod maską i BMW.

 

Z pewnością moc jest podnoszona, nie wszystkie silniki są seryjne. Nie mniej jednak dajesz mi do zrozumienia to, że Koenigsegg czy McLaren (przytocz sobie odpowiedniki pojazdów w GTA), bądź pojazdy nie będące w klasie SUPER SAMOCHODY, które mają wszelakiego rodzaju napchanych modyfikacji nie powinien móc pokonać radiowóz. 

 

Nie popadajmy w skrajność. Nie chcę aby każdy czuł się niepokonany wydając raptem 20 tysięcy na tuning. By móc się mierzyć powinno oskubać portfel ze sporej ilości gotówki. Zachowujesz się jakbyś chciał być niepokonany w zespawnionym radiowozie. Nie tędy droga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arcon napisał:

Nie wiem kto jest bardziej w błędzie. Wyboostowane silniki są krótkotrwałe i nie są tak ochoczo stosowane jak Ci się może wydawać. Nie będę wspominał o flocie radiowozów (Insignia, BMW serii 5, Stinger) w Polsce, bo zaraz mnie ktoś tu zje za porównywanie, ale przytoczę Niemcy gdzie aktualnie mieszkam. Królują tu radiowozy Volkswagenowskie w większości wyposażone w silnik diesla, Mercedesy z V6 pod maską i BMW.

 

Z pewnością moc jest podnoszona, nie wszystkie silniki są seryjne. Nie mniej jednak dajesz mi do zrozumienia to, że Koenigsegg czy McLaren (przytocz sobie odpowiedniki pojazdów w GTA), bądź pojazdy nie będące w klasie SUPER SAMOCHODY, które mają wszelakiego rodzaju napchanych modyfikacji nie powinien móc pokonać radiowóz. 

 

Nie popadajmy w skrajność. Nie chcę aby każdy czuł się niepokonany wydając raptem 20 tysięcy na tuning. By móc się mierzyć powinno oskubać portfel ze sporej ilości gotówki. Zachowujesz się jakbyś chciał być niepokonany w zespawnionym radiowozie. Nie tędy droga. 

Też mieszkam w Niemczech i nadal się z Tobą nie zgadzam tak się akurat składa XD druga sprawa że akurat ja stoję po stronie scigantow nie pd,  tuning powinien być dla nich taki sam, już chociaż by dlatego żeby debilom którzy kupili tuning nie przyszło do głowy ciągle spierdalac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Morfeusz napisał:

Też mieszkam w Niemczech i nadal się z Tobą nie zgadzam tak się akurat składa XD druga sprawa że akurat ja stoję po stronie scigantow nie pd,  tuning powinien być dla nich taki sam, już chociaż by dlatego żeby debilom którzy kupili tuning nie przyszło do głowy ciągle spierdalac 

Szanuje inne zdanie. Jeśli każdego który ucieka, niezależnie od przyczyny nazywasz debilem to nie chce dalej przepychać sie argumentami. Pozdrawiam. 

tesco value i Pepson lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Arcon napisał:

Szanuje inne zdanie. Jeśli każdego który ucieka, niezależnie od przyczyny nazywasz debilem to nie chce dalej przepychać sie argumentami. Pozdrawiam. 

Obecnie wszystkie pościgi są bez przyczyny to raz, dwa 3/4 osób które kupiło by tuning i mieli by auta mocniejsze od SD na milion procent prowokowały by departament i tak mam ich za debili - nikt nie zapraszał Cie do dyskusji, propozycja wysunięta jest w stronę administracji, rozumiem twoje podejście ale się z nim nie zgadzam prosta piła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Morfeusz napisał:

nikt nie zapraszał Cie do dyskusji, propozycja wysunięta jest w stronę administracji

Kolego, ale po coś jest możliwość komentowania i po coś ten dział jest ustawiony jako PUBLICZNY. Nie możesz nikogo stąd wygonić tylko dlatego, że "nikt nie zapraszał Cie do dyskusji", bo można komentować KAŻDĄ otwartą propozycję i zgadzać się z nią bądź nie.

Pepson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, KaVVaski napisał:

Kolego, ale po coś jest możliwość komentowania i po coś ten dział jest ustawiony jako PUBLICZNY. Nie możesz nikogo stąd wygonić tylko dlatego, że "nikt nie zapraszał Cie do dyskusji", bo można komentować KAŻDĄ otwartą propozycję i zgadzać się z nią bądź nie.

Nie jesteśmy kolegami, druga sprawa napisał że nie chce przepychac się argumentami więc napisałem że nikt nie zaprasza go do dyskusji czytaj że zrozumieniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin