Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Tuning mechaniczny poajzdów


Cocain

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Morfeusz napisał:

Nie jesteśmy kolegami, druga sprawa napisał że nie chce przepychac się argumentami więc napisałem że nikt nie zaprasza go do dyskusji czytaj że zrozumieniem 

Nie potrzebuje zaproszenia do rozmowy. Po prostu nie widzę rozmowy z Tobą na ten temat. Szkoda syfić odbiegającymi od tematu postami, wiec sugeruje podać sobie dłoń i schować honor w kieszeń. 

tesco value lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Arcon napisał:

Z pewnością moc jest podnoszona, nie wszystkie silniki są seryjne. Nie mniej jednak dajesz mi do zrozumienia to, że Koenigsegg czy McLaren (przytocz sobie odpowiedniki pojazdów w GTA), bądź pojazdy nie będące w klasie SUPER SAMOCHODY, które mają wszelakiego rodzaju napchanych modyfikacji nie powinien móc pokonać radiowóz. 

 

Nie popadajmy w skrajność. Nie chcę aby każdy czuł się niepokonany wydając raptem 20 tysięcy na tuning. By móc się mierzyć powinno oskubać portfel ze sporej ilości gotówki. Zachowujesz się jakbyś chciał być niepokonany w zespawnionym radiowozie. Nie tędy droga. 

dobrze zrozumialem, ze chcesz miec koenigsegga lub mclarena tylko po to zeby miec silniejsze auto od so? xD mam nadzieje ze wiesz jak najczesciej koncza zarekwirowane auta z poscigow, raczej nie musze ci przedstawiac okolicznosci

 

wlasnie dla takich przypadkow jak ten jestesmy zmuszeni cofac sie 10 lat do czasow ticketow na pojazdy, zeby ludzie nie kupowali mclarenow tylko po to zeby miec silniejsze auto od bcso i w razie wypadku miec jakis sposob na ucieczke od konsekwencji xD mimo, ze te auta sa w rzeczywistosci mocniejsze, to nikt nimi nie ucieka przed sluzbami bo nie dosc ze jest to ryzykowne ze wzgledu na predkosc to totalnie nieoplacalne ze wzgledu na to co moze sie stac z tym pojazdem podczas ucieczki i po ucieczce

 

co do samej propozycji, jest spoko i w sumie nie mam wiekszych zastrzezen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, insxft napisał:

dobrze zrozumialem, ze chcesz miec koenigsegga lub mclarena tylko po to zeby miec silniejsze auto od so? xD mam nadzieje ze wiesz jak najczesciej koncza zarekwirowane auta z poscigow, raczej nie musze ci przedstawiac okolicznosci

 

wlasnie dla takich przypadkow jak ten jestesmy zmuszeni cofac sie 10 lat do czasow ticketow na pojazdy, zeby ludzie nie kupowali mclarenow tylko po to zeby miec silniejsze auto od bcso i w razie wypadku miec jakis sposob na ucieczke od konsekwencji xD mimo, ze te auta sa w rzeczywistosci mocniejsze, to nikt nimi nie ucieka przed sluzbami bo nie dosc ze jest to ryzykowne ze wzgledu na predkosc to totalnie nieoplacalne ze wzgledu na to co moze sie stac z tym pojazdem podczas ucieczki i po ucieczce

 

co do samej propozycji, jest spoko i w sumie nie mam wiekszych zastrzezen

Źle interpretujesz moje słowa i bierzesz je dosłownie. Przytoczyłem obie marki dla przykładu, skupiając sie bardziej na osiągach pojazdów frakcyjnych. Sugeruje przeczytać kilka razy post bądź skonsultować z szerszym gronem. 

tesco value lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin