Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ZAAKCEPTOWANE]Ogolnie


deBBuu

Rekomendowane odpowiedzi

Przegrałem około 8 godzin i nie ma takiego drugiego miejsca na RP na świecie , wszystko pięknie dopracowane ale brakuje paru rzeczy.

 

Najbardziej doskwiera mi brak możliwości zapisania kontaktu w telefonie.

Druga taką wkurwiającą rzeczą jest brak możliwości wejścia z kimś do pokoju hotelowego, zjebało mi to dzisiaj lekko immersję bo musiałem odgrywać sprzed hotelu.

Powinniście szybko ogarnąć jakiś mocny AntiCheat bo znajdują się pasożyty psujące wszystko.

 

W sumie to tyle co rzuciło mi się w oko, reszta bomba. Pracujcie chłopaki a ten serwer przejdzie do historii! 

 

Edit: a no i jeszcze posegregujcie animacje w kategorię, dzięki wielkie za takie miejsce do RP

Krzechu i Bartas lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Bartas napisał:

Interfejs telefonu jest podobno tworzony. Racja jest kilka niedociągnięć ale myślę ,że w swoim czasie wszystko się unormuje. 🙂 

No to fajnie jak jest tworzony, w takim razie ta możliwość wejścia do czyjegoś mieszkania i będzie cudownie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin