Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/amnezja] Florida kilos


Florida kilos

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Florida kilos
Rodzaj kary: Ostrzeżenie
Powód nałożenia kary: 

Spoiler

Prowokacje, obrażanie innego użytkownika. 

"To tylko gra komputerowa człowieku. Ja rozumiem, że Ty może opierasz swoje życie na rozgrywce Role Play, ale większość ludzi grających na tym trybie prowadzi poza nim barwne życie. Wiesz co to oznacza? Że mają na gierkę kilka godzin w tygodniu, raz więcej, a raz mniej i nie chcą być przymuszani do aktywnej rozgrywki codziennie tylko po to żeby mogli sobie poodgrywać tancerkę w Vanilla Unicorn. Co to jest za dyskryminacja w ogóle? Jeśli ktoś nie może aktywnie grać to nie ma prawda tworzyć barwnego charakteru związanego z konkretnym biznesem, bo regulamin jest upośledzony?"

Członek ekipy nakładający karę: Amnezja


Wyjaśnienie sytuacji: Witam, otóż nie widzę w mojej wiadomości żadnych obraźliwych słów. Początkowo słowo "człowieku" było zastąpione słowem "oszołomie" aczkolwiek prędko to zmieniłem, aby właśnie nie urazić gracza Lukree. Jeśli ktokolwiek ze zgromadzonych ma inne zdanie, proszę w poniższym poście zaznaczyć przynajmniej jedną inwektywę. Chyba, że Lukree jest reptilianinem i określanie go człowiekiem jest obrazą, w takim razie biorę na siebie pełną winę. Jest też szansa, że gracz Lukree identyfikuje się płciowo lub personalnie z regulaminem, który określiłem jako upośledzony - w takim wypadku również chapeau bas. Pozdrawiam. 

Cytat

To tylko gra komputerowa człowieku. Ja rozumiem, że Ty może opierasz swoje życie na rozgrywce Role Play, ale większość ludzi grających na tym trybie prowadzi poza nim barwne życie. Wiesz co to oznacza? Że mają na gierkę kilka godzin w tygodniu, raz więcej, a raz mniej i nie chcą być przymuszani do aktywnej rozgrywki codziennie tylko po to żeby mogli sobie poodgrywać tancerkę w Vanilla Unicorn. Co to jest za dyskryminacja w ogóle? Jeśli ktoś nie może aktywnie grać to nie ma prawda tworzyć barwnego charakteru związanego z konkretnym biznesem, bo regulamin jest upośledzony?

 

Edytowane przez Florida kilos
maruha, macieju, SoCal i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin