Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

/sme /sdo


tesco value

Rekomendowane odpowiedzi

polegałoby to na tym, że byłoby to zwykłe /me lub /do, tylko na zasięg "/s" (szeptu)
wykorzystywałoby się to w momencie gdy wiemy, że np. ktoś IC nie widzi tego co robimy w kierunku drugiej osoby, a nie chcemy też żeby widział to po prostu na czacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Paweu1412 napisał:

Jak dla mnie /ame chyba spełnia założenia komendy /sme i tym samym nie zakłada z góry, że druga postać może tego nie zauważyć.

Tylko jeśli jesteś w drugim, zamkniętym pomieszczeniu to raczej logiczne, że druga postać tego nie zauważy.

/ame widać normalnie przez ściany

Sons i stypa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, nashi napisał:

/ame pojawia sie nad głową i jest widoczne na większą odległość niż zwykłe /me

 

Mimo wszystko według mnie ta komenda sprowadziłaby wyłącznie nadużycia i skargi.

 

8 minut temu, KaVVaski napisał:

Tylko jeśli jesteś w drugim, zamkniętym pomieszczeniu to raczej logiczne, że druga postać tego nie zauważy.

/ame widać normalnie przez ściany

W takim razie może wypadałoby zmniejszyć odległość widoczności /ame?

 

Mnie ta propozycja jakoś nie przekonuje :d

Edytowane przez Paweu1412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paweu1412 napisał:

 

Mimo wszystko według mnie ta komenda sprowadziłaby wyłącznie nadużycia i skargi.

 

W takim razie może wypadałoby zmniejszyć odległość widoczności /ame?

Ale komenda /ame nie jest po to, żeby ograniczyć widoczność, tylko żeby mniej "ważne" kwestie (tak to przynajmniej ja zrozumiałem) pojawiły Ci się nad głową, a nie na czacie.

stypa i Sons lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/ame jest po to zeby widziec narracje z /me na dalszą odległość, dlatego wyswietla sie nad głową zeby nie zasmiecac czatu innym, bo zwracają na to uwagę tylko zainteresowani

 

/sme to po prostu ciche /me, zeby np. ktos za rogiem nie widzial na czacie ze to grasz

tesco value, Sons i Arekk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin