Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

016. Aniołki Quilve Model Agency na celowniku - co ma do powiedzenia Candice Quilley i Ayumi Amaya?


MarceI

Rekomendowane odpowiedzi

Bez_nazwy-2.png

 


Quilve Model Agency to gorący temat trzeciego kwartału 2021 roku. Pod ich skrzydłami znajdują się Candice Quilley i Ayumi Amaya. Co mają dziewczyny do powiedzenia w kwestii współprac? Czy zraniona twarz jednej z modelek to nieszczęśliwy wypadek? Poznajcie odpowiedzi na nurtujące Was pytania w wywiadzie, specjalnie dla Celebrity Preview!

 


**W artykule istnieje możliwość odtworzenia artykułu w postaci PODCAST - zapisek z audycji na żywo.**

https://cdn.discordapp.com/attachments/900079440569196606/901908197886033990/unknown.pngPrecious Arceneau: Yoo, cześć Los Santos! Mam nadzieję, że wszystko u Was w porządku, bo zamierzam dołożyć sporo ognia tego wieczoru. Nazywam się Precious Arceneau i poprowadzę podcast z DWOMA aniołkami Quilve Model Agency. Obok mnie spoczywa cudowna Candice Quilley i przepiękna Ayumi Amaya. Cześć dziewczyny - jak się czujecie?

Candice Quilley: Cześć, miło Cię widzieć Precious! Powiedzmy, że lekko się stresuję dzisiejszym podcastem, ale mimo wszystko jestem pozytywnie nastawiona!

Ayumi Amaya: Dobry wieczór Los Santos! Bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział w tym wywiadzie. Jestem bardzo podekscytowana tym spotkaniem i mam nadzieję, że zaspokoję ciekawość słuchaczy.

Precious Arceneau: Oj taak.. Dzisiejszego wieczoru wyleje się sporo herbaty, moje drogie. Candice - urodziłaś się w Caracas, aktualnie zamieszkujesz Los Santos. Które z tych miast jest bliższe Twojej osobie, Twojemu sercu i dlaczego?

Candice Quilley: Zdecydowanie Caracas. W Los Santos mam masę przyjaciół, współprac których NIE mogę porzucić, ale to rodzinne miasto będzie na zawsze w mym sercu.

Precious Arceneau: W ostatnim czasie w mediach obiegła informacja o Waszym kontrakcie z ikoną mody, Lexie Quilve. Należycie w tym momencie do Quilve Model Agency - jakie to uczucie pracować z światowej sławy personą? Miałyście okazję poznać Panią Quilve prywatnie?

Ayumi Amaya: Poznałam Panią Quilve, jest bardzo miłą osobą. Oprowadziła mnie po całej agencji i wsparła mnie swoimi radami. Uważam, że jest wzorem do naśladowania.

Candice Quilley: Zgodzę sięz Ayumi. Pani Quilve jest bardzo kochaną osobą, którą naprawdę warto poznać.

Precious Arceneau: Niestety, ja nie miałem przyjemności poznać Pani Quilve osobiście, ale słysząc same superlatywy.. Uh.. Taka szefowa, to marzenie!

Precious Arceneau: Kochane, obie jesteście barwnymi personami. Coś musi Was wyróżniać, skoro pracujecie z najlepszymi. Jak określacie swój własny styl - czy ulega on zmianom?

Ayumi Amaya: Na pewno wyróżniam się nietuzinkową, dalekowschodnią urodą. Zawsze przywiązuję uwagę do najmniejszych szczegółów, jeśli chodzi o wygląd. Mam również indywidualną dietę, spersonalizowaną do moich potrzeb, co sprawia, że każdego dnia czuję się dobrze i daję mi motywację do działania.

https://li.v-rp.pl/content/uploads/photos/2021/10/sngine_d014d0e52b32f23e4bee0188d64d7eb0.pngCandice Quilley: Jeśli chodzi o mnie to wydaje mi się, że moim atutem jest wzrost i włosy. Dbam o nie jak tylko mogę, są dla mnie praktycznie najważniejsze. Nie ma mowy o wyjściu z domu, bez przeglądania się dziesięć minut w lustrze!

Precious Arceneau: Yoo.. Opowiedzcie nam o doświadczeniach, które towarzyszą pracy w modelingu. Jaki macie za sobą bagaż doświadczeń?

Ayumi Amaya: Już od młodych lat będąc modelką w Kioto. Nauczyłam się, że najważniejsze są współprace, które można osiągnąć poprzez profesjonalne podejście oraz dobrze prowadzone social media.

Precious Arceneau: Candice i Ayumi.. Powiedzcie słuchaczom prawdę - czy Wasze zdjęcia na lifeinvader są retuszowane? Ogromna niewiadoma, którą pora rozwiać!

Candice Quilley: Ohh.. Co mam powiedzieć, MOŻE delikatnie. Niektóre są, przyznaję się do tego!

Ayumi Amaya: Słuchaj, Precious. Spójrz na mnie teraz i na moje zdjęcia w social mediach - czy widzisz jakąś różnicę?

Precious Arceneau: Yoo.. Powiedzmy, że widzę tylko DELIKATNE podkręcenie kolorów na Twoich zdjęciach. Tak to jest jeden do jeden! Zapewniam!

Precious Arceneau: Candice, na niektórych zdjęciach promowałaś nagość - nie boisz się o PR? Twój nastoletni fanbase widzi w Tobie wzór do naśladowania, a Twoje zdjęcia mogą wprowadzić w kompleksy.

Candice Quilley: Nie boję się tego. Każde ciało jest na swój sposób piękne, nawet te z bliznami czy fałdami. Długi czas zmagałam się z zaburzeniami odżywiania i staram się teraz przekonać innych ,że nie powinni się niczego wstydzić. Jesteśmy tylko ludźmi.

Precious Arceneau: Ou, sprytna jesteś, aniołku. Ayumi - wiele Twoich zdjęć to posty sponsorowane. Czym zaskoczysz nas w najbliższym czasie? Jak oceniasz aktualny stan Twoich współprac?

Ayumi Amaya: Posiadam bardzo udane współprace z dużymi markami. Bardzo mnie wspierają w moich poczynaniach. Myślę, że kolejne współprace to tylko kwestia czasu!

sngine_91be6054b744f36b63d0ac2d8031b48d.pngPrecious Arceneau: Życzę Ci sukcesów, Ayumi. Mam nadzieję, że Quilve Model Agency wyprowadzi Cię na same szczyty górzystych marzeń! Candice, muszę Cię o coś zapytać. W ostatnim czasie w mediach obiegła informacja o Twoim opuchniętym nosie. Co się wtedy wydarzyło? Czy rzeczywiście jesteś ofiarą przemocy?

Candice Quilley: Tak, widziałam to! Miałam delikatny wypadek w domu. Czy wyglądam Ci na osobę konfliktową?

Precious Arceneau: Zdecydowanie nie, stąd moje pytanie odnośnie Twoich obrażeń. Mimo wszystko, robiąc research na Wasz temat, napotkałem się na pewne zaczepki w Twoim kierunku, na lifeinvader. Próbujesz zakładać maski i udawać kogoś, kim nie jesteś czy rzeczywiście zamierzasz NIE mieszać się we wszelkie dramy. Jak sobie radzisz z takimi zaczepkami?

Candice Quilley: Raczej staram się nie wchodzić w żadne DRAMY, nie lubię tego. Mimo wszystko czasami czuję potrzebę wypowiedzenia się na jakiś temat. Jeśli chodzi Ci o zaczepkę Kealle w moją stronę... Myślę, że powinna od razu napisać do mnie wiadomość! Nie gryzę!

Precious Arceneau: Zdecydowanie! Jak to nawinęła Nicki Minaj.. "Leave the hate train in station pleaaaase". Ponowne pytanie do Candice. Wokół Twojej osoby jest wiele wariacji.. Miłosnych - społecznych? Co się dzieje, że jednego wieczoru jesteś widywana z MTM Ace, a drugiego z MTM Reecey?

Candice Quilley: Ah, staram się rozwijać i swoją karierę na tyle ile mogę. Jeśli chodzi o MTM - pozwól, że pozostanie to tylko dla mnie, kochany.

Precious Arceneau: Kochanie.. Jesteś pewna, że nie chcesz rozwiać żadnych plotek? Mimo wszystko, w internecie lata MASA postów odnośnie domniemanych romansów!

Candice Quilley: Czasami lubię trzymać innych w niepewności. Ty tego nie lubisz?

Precious Arceneau: Jestem zbyto otwartą osobą, żeby trzymać sekrety w sobie.. Mimo wszystko, szanuję Twoją prywatność. Przejdźmy do Ayumi, która prawie zastygła! Ayumi, jesteś coraz to częściej widywana w otoczeniu Laury Hetfield - czy między Wami rośnie większa relacja? Może romans w show-biznesie?

Ayumi Amaya: Laura Hetfield jest moją bardzo dobrą przyjaciółką, od dawien dawna. Dodam tylko, że jest w związku małżeńskim z Rosalie, którą również bardzo lubię i szanuję!

sngine_a52e914dc9f5b750dc4ed0201f7ed28a.pngPrecious Arceneau: Oh.. czyli to błędne obserwacje mediów! W takim razie.. Może zdradzisz nam coś więcej na temat relacji prywatnych i ewentualną miłość życia?

Ayumi Amaya: Mam wielu bardzo dobrych znajomych, którzy mnie wspierają i na pewno słuchają tego wywiadu. Jeżeli chodzi o miłość mojego życia, może być nią Ty, Precious!

Precious Arceneau: Ohh.. To dla mnie komplement najdroższa, ale preferuję mężczyzn, zwłaszcza dominantów! Dziewczyny, jak zapatrujecie się na aktualną branże modową w stanie San Andreas - możecie wyrazić swoją opinię odnośnie podłoża, w którym pracujecie?

Candice Quilley: Branża modowa w stanie San Andreas? Wydaje mi się, że mogłaby być ona bardziej rozbudowana. Jest masa możliwości jeśli o to chodzi.

Ayumi Amaya: Jest bardzo dużo znanych marek takich ja Perseus, Le Chien. Jeżeli chodzi o branże modelingową, rzeczywiście to raczkuje, a ja pokładam wielkie nadzieje w Pani Quilve.

Precious Arceneau: Yoo.. Dziękuję Wam dziewczyny za fantastyczną i przyjemną rozmowę. W studiu gościłem aniołki Quilve Model Agency - Candice Quilley i Ayumi Amaya. Dziewczyny, czy chcecie powiedzieć coś na sam koniec do słuchaczy i Waszych fanów?

Candice Quilley: Chciałabym Ci podziękować za zaproszenie. Mam nadzieję, że to nie nasz ostatni wywiad, kochany!

Ayumi Amaya: Również dziękuję za zaproszenie. Chciałabym pozdrowić wszystkich słuchaczy i moich fanów. Życzę spokojnego wieczoru.

Precious Arceneau: Dziękuję Los Santos, nazywam się Precious Arceneau, a gościłem w studio Candice Quilley i Ayumi Amaya. Do usłyszenia!

 

 

 

NlWnWv4.png

Edytowane przez KUBV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Nicholas Satterfield uważnie wysłuchał wywiadu Ayumi Amayi. Poparł wszelkie jej słowa i przesłał SMS'em pochwały w jej kierunku. Cieszy się, że jego znajoma dobrze sobie radzi w branży modelingowej.**

Edytowane przez Garrett
Ksunix i MarceI lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin