deactivated
Gracz-
Postów
1 362 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
43
Treść opublikowana przez deactivated
-
Rhino jest nie dużym klubem Go- Go, położonym w samym centrum Vespucci. Nie rzucające się w oczy drzwi od klubu, są otwierane przez fanów i pasjonatów kobiecego ciała i umiejętnego operowania nim na rurce. Jedyne takie miejsce, które dostarczy wrażeń i wspomnień na najbliższe tygodnie czy też miesiące, które zrzesza w sobie tak różnorodną klientele. Vespucci jest sercem Los Santos, wygrzewającym się na rozgrzanym piasku długiej i szerokiej plaży, kąsanym co rusz przez chłodne wody oceanu. Czego serce potrzebuje najbardziej? To bez sensu, żeby teraz rozkładać to na czynniki pierwsze. Serce każdego faceta czuje się dobrze za zamkniętymi drzwiami Spearmint Rhino Golden Club. Tancerki w klubie dbają o komfort gości, a wysokoprocentowe napoje przy barze, mają na celu zatrzymanie cię jak najdłużej w tym miejscu. Sam klub to nie tylko strefa otwarta, wybieg dla tancerek, mini loże czy też bar. Klub oferuje swoim gościom prywatne seanse w odosobnionym i dobrze wyciszonym pomieszczeniu, a dla koneserów pudrowania na szklanej tacy oprócz szklanki Richards'a z lodem, otrzymają kilka krasek czystej kokainy. Wszystko to dla potrzymania ich stanu skupienia i wzbudzenia w nich chęci zostawienia wszystkiego w tym miejscu. Klub nie należy do miejsc z sygnowanych pięcioma gwiazdkami, jego wnętrze jest zadbane i klimatyczne, oferta baru dość szeroka, a obsługa nie wejdzie ci do dupska tylko po to by wyjąć z niego kilka dolców napiwku. Przed drzwiami spotkasz kogoś kto przeszyje cię wzrokiem od dołu do góry, popalając przy tym mocno aromatyczny stuff, a w środku przez blaski neonów przebija się tytoniowy dym. Grająca w tyle muzyka już od pierwszych sekund pozwoli ci zrozumieć gdzie jesteś i co możesz tutaj robić, a kilku wyrośniętych gości w środku wyraźnie da ci do zrozumienia, że właścicielom zależy na spokoju i dobrej renomie tego dobytku. Spearmint Rhino nie cieszy się wieloma opiniami w Internecie, próżno też wypytywać localsów o jakąkolwiek opinie na temat tego miejsca. Ciężko jest bowiem wypowiadać się na temat czegoś co wbrew pozorom owiewa dużą tajemnicą to co ma miejsce za drzwiami klub. Klub oficjalnie posiada trzech udziałowców, których nazwiska nie są znane publicznie. Jego lokalizacja jest w kręgu Magellan Avenue czyli dzielnicy owianej raczej nieprzychylnymi opiniami. Samo miejsce nie jest magnesem do ściągania departamentu. Wielokrotnie na chodnik przy głównej drodze łączącej Vespucci z La Puerta wylatywał jakiś stłuczony, wypity koleś. Prawdopodobnie źle się zachowywał albo jego portfel przestał pokrywać jego wydatki, nie ważne. Nie ma żadnej selekcji, wchodzi każdy kto nie wygląda na gówniarza, który zerwał się z lekcji. Spearmint Rhino to miejsce często odwiedzane przez turystów, weekendowych imprezowiczów, zmęczonych pracą biznesmenów, właścicieli pobliskich dyskontów, bandziorów czy zdradzonego przez swoją sukowatą żonę, faceta. Każdego stać na piwo czy drinka, każdy może popatrzeć na wijące się przy rurach kobiety, słowo- każdy. Każdy może też marzyć o wejściu do strefy vip, gdzie zabawa i skryte marzenia przechodzą w czyny, a pamięć po tym zostaje tylko w głowie twojej i jej. Aplikacja na biznes którą macie okazje oglądać, jest projektem podlegającym bezpośrednio pod organizacje przestępczą Eastern Circle. Część osób miała okazje poznać jedną z gałęzi jakie wskazana organizacja szerzy na Vespucci, był to nieoficjalny projekt Wet Mackeler, który do tej pory reklamowaliśmy tylko na discordzie Vibe. Razem z rozwojem i co raz szerszymi znajomościami w kręgu osób chcących skorzystać z usług prostytutek na Magellan Avenue, eksplodował w nas pomysł utworzenia legalnego miejsca o bardzie bliskiej tematyce. Spearmint Rhino jest więc legalnym odzwierciedleniem tego co do tej pory graliśmy w cieniu, a decyzja o utworzeniu tego w formie biznesu jest uwarunkowana decyzjami i sytuacjami jakie wydarzyły się w ostatnim czasie. Sam lokal będzie otwartym dla każdego sektora miejscem, bez różnicy kim jesteś z zawodu i czym zajmujesz się na co dzień, dopóki przestrzegasz niepisanych zasad tego miejsca możesz przebywać i korzystać z wachlarza usług jakie oferuje lokal znajdujący się w samym centrum słonecznego Vespucci. Nie martwimy się o brak osób, które pomogą nam w rozwoju tego miejsca. Jak wspomniałem, do tej pory robiliśmy to wszystko w cieniu, a ewentualna akceptacja tego projektu tylko pozwoli dotrzeć do nas większej grupie zainteresowanych. Aktualnie na serwerze jest jeden biznes tego typu, który oddalony jest od Vespucci i na dobrą sprawę jego drzwi otwarte są szerzej dla pewnej części osób. Background Vespucci jako projekt Eastern Circle budujemy z założeniem, obecności tam nie tylko lokalnych mieszkańców ale również turystów, dzianych dzieciaków, ćpunów itp. ofiar miasta świętych. Chcemy być alternatywą dla graczy, którzy widzą swoje postacie wieczorami w klubie Go- Go. Naszym głównym boostem dla rozwoju tego miejsca, będą świadczone w piwnicach lokalu, usługi prostytutek. Od tego zrodził się ten pomysł i nie wyobrażamy sobie żeby pominąć tak ważny dla nas element. Jest to w końcu rzecz z którą część osób kojarzy naszą organizacje, Eastern Circle. Również istotne jest nasze podejście do strefy cywilnej i usilne przełamanie bariery pomiędzy organizacją przestępczą, a szarymi graczami. Swoim podejściem, otwartością w kreowaniu akcji na linii gracz- gracz chcemy wkupić się w łaski obywateli LS, co stopniowo chyba nam się udaje. Dobra opinia o nas, naszej grze, naszej otwartości może tylko zachęcić i skłonić innych do odwiedzenia tego miejsca z czystej ciekawości. Wybrana przez nas lokalizacja nie jest przypadkowa. Eastern Circle to grupa, która swoje interesy ogranicza do prowadzenia na terenie miasta Vespucci i La Puerta. Nie wychodzimy ze swoim pomysłem na grę po za ten obszar, co nie oznacza, że jesteśmy zamknięci tylko w tym kawałku mapy. Klub Go- Go jest dla nas zwieńczeniem naszej działalności i jednocześnie stworzeniem otwartego miejsca do wejścia z nami w interakcje. Vespucci jest dla nas istotnym miejscem do gry, podkreślamy przynależność do tego miasta, utożsamiamy się z tym i nie zamierzamy zmieniać naszego podejścia teraz czy w przyszłości. Uważamy to za spory plus, bowiem nasze skupienie na tym kawałku mapy pozwoli nam na aktywne prowadzenie i rozwijanie Spearmint Rhino.
-
310 Vespucci: Eastern Circle; Magellan Avenue
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Archiwum
Mała zmiana w sposobie wnioskowania o przynależność do community Magellan Avenue. -
Cześć, wprowadzamy małą zmianę do naszego HP. Od dzisiaj swoje wnioski, możecie pisać według wzoru podanego niżej. Jeśli dostaniecie zaproszenie na discord ode mnie lub @deptak to będzie następny krok, przekierujemy was na discord Eastern Circle i tam na kanałach przygotowanych dla was zapoznacie się z ostatnim etapem. Nick postaci: Wiek postaci: Twój discord: Zgoda FCK/ FCJ: TAK/NIE
-
mnie jakoś lider nie przekonuje a reszta spoko
-
310 Vespucci: Eastern Circle; Magellan Avenue
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Archiwum
-
310 Vespucci: Eastern Circle; Magellan Avenue
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Archiwum
-
[13.10.2022] Podpalenie Garage Restaurant; La Puerta / Vespucci
deactivated odpowiedział(a) na noteker temat w Archiwum
**Po głośnym podpaleniu, departament mógł odczuć znaczny spadek aktywności przestępczej w La Puerta i Vespucci. Ognisko przemocy na Magellan Avenue również nie wzbudzało żadnych niepokojących oznak jak to bywało do dnia podpalenia.** -
310 Vespucci: Eastern Circle; Magellan Avenue
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Archiwum
-
310 Vespucci: Eastern Circle; Magellan Avenue
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Archiwum
-
-
Jest jedno kluczowe słowo, którego nie użyłeś w swojej wypowiedzi, odnoszącej się do regulaminu. TRWAŁE okaleczenie- obcięcie włosów nie jest trwałym okaleczeniem i z tego co deptak pisał obojętne mu było robienie tego skryptowo. Ten punkt regulaminu jest łapaniem się czego tylko można żeby nie wyszło, że sto procent winy jest tylko po jednej stronie, a w tym przypadku twojej.
-
Na wstępie dodam, ze wypowiadam się tutaj jako lider organizacji do której należy dwójka, biorących udział w akcji graczy. Cytuje @Westabo jest to przykład odpowiedniego podejścia, zdrowego i szerokopojętego RP, które każdy powinien praktykować logując się na serwer. Brak chęci do budowania długofalowych wątków, obarczonych jak w tym przypadku niekorzyścią dla gracza ze strefy cywilnej to problem, który od pewnego czasu można dostrzec. Zdarzają się wyjątki i działa to świetnie bo wtedy każda ze stron może budować akcje i kreatywnie tworzyć coś nowego. Jednak jak w tej skardze widać gołym okiem, mamy tutaj żywy przykład podejścia strefy cywilnej do organizacji przestępczych, co owszem nie jest tylko winą tych pierwszych. Gracze są zniesmaczeni, zażenowani i niechętni najprawdopodobniej przez zle doświadczenia z przeszłości. Ciężko przełamać te barierę jaką stawia strefa cywilna w stosunku do każdego (?) projektu z sektora przestępczego. Projekt jaki prowadzę tworzymy razem z myślą zmiany tego schematu, ale takie akcje jak ta wyżej dalej potrafią wyprowadzić z równowagi. Przykład jak na siłę uprzykrzyć życie drugiej stronie, byle tylko to jej się oberwało, a nie mi! Ze strony @deptakbyło wiele punktów odniesienia do pociągnięcia tego dalej na jego niekorzyść w przyszłości, ale @G4liKwolisz wypluwać niechęć niż grać. Jak wspomniał kolega, kamery, świadkowie, brak rękawiczek, kominiarek i brak użycia broni w waszą stronę to te małe rzeczy miały zachęcić do rozbudowania akcji, tak się nie stało. Ja z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa mogę powiedzieć, że @deptakakurat jest typem gracza, któremu nie zależy na żadnych profitach, nie ma przywiązania do postaci, nie robi tego co robi bo to było czy dalej jest niespełnione marzenia z życia codziennego. Jakiś czas temu napisałem post w dyskusji skierowanej do strefy cywilnej i biznesów, właśnie poruszając temat tej niechęci. Było to dwa, a może trzy tygodnie temu, nikt się nie wypowiedział. Zachęcam was do poruszani tematu, zbudowaniu rozwiązania żeby wspólnie znaleźć rozwiązanie. Strefa cywilna, którą reprezentujesz @G4liK jest bardzo ważnym elementem serwera, ważniejszym od strefy porządkowej, przestępczej i branży rozrywkowej w końcu każdy z nas zaczyna od bycia cywilem i jest nim na codzień, ubiera tylko mundur, kastet i bierze w łapę aparat czy mikrofon gdy wykonuje swoją pracę. Zacznijcie w końcu myśleć nieszablonowo, nie każdy (przepraszam za słownictwo) uj w dupe musi was boleć. @Bubaczu jako supporter w takich sytuacjach to czasem nie warto na własną rękę podejmować pewnych działań, tym bardziej jeśli brakuje ci doświadczenia lub trzeźwego spojrzenia na sprawę. Ukaranie w tej sytuacji warnem @deptak było przesadzone, bo drugiej stronie również należał się warn za prowokacje do gry OOC. Sam fakt rozpoczęcia akcji i cofnięcia jej o 2 minuty to słabe rozwiązanie. Gramy na tekstowym rp, pewnej części graczy czasami 2 minuty zajmuje napisanie czytelnego me lub do. I w tym wypadku ośmielę się powiedzieć, że ta akcja nie rozwinęłaby się bo za nim jedna i druga strona mogłaby się skupić na graniu tego co powinni, to @deptakby już miał prawo Mirandy czytane albo co lepsza zarezerwowany autobus do Bolingbroke.
-
[Gastronomia] Another Level - Melody Pub
deactivated odpowiedział(a) na Hansikoslav temat w Archiwum
Jedno z nie wielu miejsc, gdzie naprawdę można fajnie pograć z osobami pracującymi tam. Przyjemna gra na dobrym poziomie. Gdybym zrobił konkurs na darmowy interior to byście go wygrali, odezwijcie się 😉 -
310 Vespucci: Eastern Circle; Magellan Avenue
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Archiwum
-
**Od pewnego czasu w dzielnicy Vespucci i La Puerta można zaobserwować szczególny wzrost agresji w stosunku do przebywających tam ludzi. Przestępstwa dokonywane na miejscowych to głównie napady rabunkowe, wyłudzenia i zastraszanie. Bliżej Magellan AVE dochodzi też do pojedynczych epizodów, które nie wprost ale dwuznacznie są odbierane przez obserwujących to mieszkańców. Bowiem na skrzyżowaniu Magellan AVE z Melanoma ST pojawiły się pierwsze /ogniska/ prostytucji. Kobiety lekki obyczajów oferują swoje usługi wpadającym tam w poszukiwaniu narkotyków, turystom. Drugim i kluczowym problemem w tej okolic staje się znaczny wzrost handlu twardymi narkotykami. Wiadomo, że od dawna Vespucci i sąsiadujące z nią dzielnice były oblegane przez ćpunów, bezdomnych i drobnych przestępców, którzy dotychczas żerowali tylko na nieuważnych przechodniów aby pozbawić ich kieszonkowego. Sama okolica nie była przypisywana pod teren działalności jakiekolwiek grupy przestępczej, która utożsamiała się z tym miejscem. Od niedawna na murach lokalnych zabudowań, zaczęły pojawiać się różnego rodzaju graffiti, a nieliczni skupiający wzrok na takim rodzaju sztuki, zauważyli pewną powtarzalność. W kilku miejscach pojawiły się bowiem niemal identyczne tagi, które jak na razie chyba mało kto potrafi połączyć w jakąś spójną całość. Jednak zbieg kilku spraw w ostatnich tygodniach, takich jak znalezienie ciała zaginionego mężczyzny w jednym z garaży przy Melanoma St. czy liczne interwencje również w okolicach wspomnianej ulicy z udziałem departamentu policji i jednostek szeryfa. Głośną sprawą było też morderstwo dwóch amerykanów z rosyjskimi korzeniami, którzy najprawdopodobniej byli ofiarami przypadkowego zajścia w okolicach Magellan Ave.** Ulice, które od kilku dni stają się ragularnie oznaczana podobnymi do siebie tagami, obejmując rejon Vespucci/ La Puerta: Bay City Ave Goma St. Melanoma St. Magellan Ave Aguja St Palomino Ave
-
310 Vespucci: Eastern Circle; Magellan Avenue
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Archiwum
-
[Biznes/Suplementy] ANIMALS - Sklep z suplementacją.
deactivated odpowiedział(a) na DeVo temat w Archiwum
Lider na wakacjach, ale rzucimy jakieś screeny związane z biznesem na dniach. -
310 Vespucci: Eastern Circle; Magellan Avenue
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Archiwum
-
310 Vespucci: Eastern Circle; Magellan Avenue
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Archiwum
ouu pozdrawiam fanów marki Opel Astra Bertone, dzięki Adi -
310 Vespucci: Eastern Circle; Magellan Avenue
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Archiwum
-
310 Vespucci: Eastern Circle; Magellan Avenue
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Archiwum
-
310 Vespucci: Eastern Circle; Magellan Avenue
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Archiwum
Maciek lat 49, mieszka z matkom i lubi małe dzieci, Maciek jest spoko -
[szukam] kogoś kto robi fajne ryjce postaci
deactivated odpowiedział(a) na vexo temat w Szukam/zagram
polecam @deptak -
**W siłowni Jessy Jey grasuje dwóch ubitych gości; Sprocket i Pretty Boy. Ta dwójka trzęsie tamtejszą klatką i chętnie spuszczą łomot każdemu kto wrzuci do puli kilka stówek. Wygrany zgarnia wszystko razem z szacunkiem i poparciem ćwiczących tam facetów. Wystarczy przyjść i odezwać się do kogoś stamtąd, to miejsce jest źródłem wielu możliwości. **
