Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Synthol

Gracz
  • Postów

    102
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Synthol

  1. Zari Rutledge, znana również jako DROOPHY - 23 letnia dziewczyna, urodzona oraz wychowana w jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic w Los Santos, a dokładnie w Davis. Miała ciężkie dzieciństwo, wychowywana w ubogiej rodzinie, mających problemy powiązać koniec z końcem, ojciec mechanik; matka sprzątaczka w szkole do której chodziła dziewczyna, przez co była wyśmiewana. W pewnym momencie, dziewczyna zainteresowała się muzyką, dzięki której zapomniała na moment o swoich problemach w życiu; po ukończeniu High School, poszła na wyższą uczelnie, na kierunek muzyki, gdzie doszkalała swoje umiejętności muzyczne, związane z konsolą i bycie DJ'em, od zawsze o tym marzyła, by pomóc rodzicom w tamtych czasach; niestety wtedy skupiła się na nauce i wtedy nie mogła pomóc rodzicom. Dziewczyna grywała w małostkowym klubach, nic nie znaczących; nie przekraczając osób słuchających i bawiących się przy jej muzyce było zazwyczaj po 50 osób, nigdy więcej. Dziewczyna ma nadzieję na uzyskanie sukcesu na scenie międzynarodowej, ale czy jej się to uda? Nikt tego nie wie. POWIĄZANIA: GŁÓWNY DJ W: Covgari Hotels & Resorts DJ W: PALAIS ROYALE DJ W: Mirage Night Club. SOCIALE: Lifeinvander. TWÓRCZOŚĆ: - IMPREZY: 24.06.2023 - OPENNING PARTY Covgari Hotels & Resorts. 1.07.2023 - OPENNING PARTY PALAIS ROYALE. 2.07.2023 - KONCERT FINEST GOD & AFTER PARTY - MIRAGE NIGHT CLUB. DANE.
  2. **S.Dye jest zawiedziona beefem między jt Shade a Chanel C, zostawiła lajka i wyłączyła laptopa. **
  3. 26 maja, wynajęta willa i domówka zorganizowana przez założycielki Sugar Spice. Na miejscu zjawiła się cała śmietanka branży, między innymi Baby Ray, MOB Prince, Nannie Larocque, mont2k oraz wiele innych osób. Głośna muzyka, dużo alkoholu - impreza szybko się rozkręcała, a dziewczyny z Sugar Spice zaczęły tracić kontrolę nad sytuacją. Doszło do bójki między dwoma ogierami, podczas której ucierpieli postronni goście. Niedługo później na podjeździe willi ucierpiał Wayne Breedlove, który został napadnięty i pobity; według niepotwierdzonych informacji był to były facet Stormi, jednej z dziewczyn Sugar Spice. Sytuacja szybko zaczęła nabierać na temperaturze, a jeden z sąsiadów postanowił wezwać policję. Funkcjonariusze próżno starali uspokoić się sytuację, gdyż chwilę po ich przyjeździe odkryto pożar - jak się później okazało, będący skutkiem podpalenia. Poniżej zamieszczamy oświadczenie Chanel C i SUGAR SPICE oraz krótki komentarz jednej z uczestniczek imprezy. Dziękuje za zainteresowanie moją opinia na ten temat. Muszę przyznać, że jesteśmy zasmuceni faktem, że doszło do takiego nieszczęśliwego incydentu. Pragnę podkreślić, że nigdy nie było to w moich intencjach, aby ktokolwiek doznał jakiejkolwiek szkody podczas tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że nikomu nic nie stało się poważnego. Impreza była zaplanowana i miała być jako wyjątkowa okazja do uczczenia naszego najnowszego kawałka i miała być jako sposób na podziękowanie fanom za ich wsparcie. Nigdy w życiu nie zrozumiem osób, które przychodzą na imprezę tylko po to, aby wziąć udział w bijatyce, a co dopiero, żeby podpalić budynek! Mamy nadzieję, że odpowiednie służby dojdą do sprawcy i wyciągną wobec niego konsekwencje. Zrozumienie, że coś takiego mogło się wydarzyć, jest dla mnie bardzo trudne. Niemniej jednak, chciałabym zapewnić, że zarówno ja, jak i zespół Sugar Spice, uczymy się na błędach i zobowiązujemy się do zapewnienia bezpiecznych i odpowiednio zorganizowanych wydarzeń w przyszłości. Bezpieczeństwo naszych fanów jest dla nas priorytetem i będziemy podejmować wszelkie niezbędne środki, aby to zapewnić. Rozumiem, że może to oznaczać, że niektóre z naszych przyszłych imprez będą musiały być zamknięte, aby skupić się na zapewnieniu bezpieczeństwa i dobrze zorganizowanym środowisku. Choć jestem rozczarowana takim obrotem spraw, zdaję sobie sprawę, że to konieczność, aby uniknąć podobnych incydentów w przyszłości. W imieniu Sugar Spice chciałabym także wyrazić swoją wdzięczność wobec służb ratunkowych i wszystkich, którzy przyczynili się do uspokojenia sytuacji. Anonimowy komentarz jednej z uczestniczek imprezy Sugar Spice: Impreza zaczynała się strasznie spokojnie, zaczęli się zjeżdżać ludzie; jak to bywa przy takich imprezach; zaczęli się zbierać szemrane osoby, jedna z takich grup.. nazywali się sami Green Nation; zaczęli się zbierać przy schodach; stwierdzili że chcą dla siebie piosenkę, z koniecznością dedykacji dla Green Nation. DJ’ka musiała omówić tą sytuację z organizatorkami, jednak dziewczyny z Sugar Spice, nie chciały się utożsamiać z żadną z grup, więc zmieniły trochę dedykację; Po krótkiej chwili doszło do ostrej wymiany zdań między nimi a Azjatami i z tego wywiązała się bójka.. Podczas bójki latało wszystko, kieliszki młotki i to co im w ręce wpadło.. Jedna z osób dostała podobno z młotka.. ale nie mam na to potwierdzenia, natomiast ktoś wezwał departament, który wpadł dość szybko i naprostował sytuację z bójką.. jednakże po zakończeniu incydentu z bójką, nie dłużej niż 5 minut, willa zaczęła się palić.. No i wpadło Fire Departament i zaczęło gasić willę, po wszystkim impreza się zakończyła i ludzie się porozjeżdżali. Impreza byłaby udana, gdyby pewnie nie bójka oraz podpalenie Willi, a tak to dziewczyny muszą się jedynie obejść smakiem i następnym razem bardziej zabezpieczyć miejsce imprezy, wynajmując choćby ochronę, ta sytuacja pokazuje że nie wszyscy powinni móc organizować imprezy.. Mimo tej sytuacji, mam nadzieję że dziewczyny wyniosą z tego dużą lekcję i następnym razem do takiej sytuacji nie dojdzie..
  4. Written by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 05/06/2023 Dobry wieczór, przedstawiam wam pierwszy wywiad który przeprowadziłam w ramach nowego projektu który startuję z ramienia What in Music Industry, a nazwę nosi WIMI Podcast by Dye, pierwszym artystą jest Hoodstar, a jego pełne dane to Monty Hampton, zapraszam do odsłuchu, przeczytania; kto co woli. Kim jest Hoodstar? Dokładnie nazywa się Monty Hampton, jest niezwykle barwną postacią w świecie muzyki. Zmagał się z trudnościami materialnymi oraz narastającymi z tym problemami. Jego postać była mocno związana z drużyną koszykarską w jego szkole, mimo tego podążył inną drogą i został artystą muzycznym. Jego utwory głównie skupiają się na ulicy, ale Hoodstar również lubi eksperymentować z muzyką. Po pewnych trudnościach w swojej karierze muzycznej Monty znalazł się na jednym z albumów Memphis6(Memphis Tavares), przez to zyskał trochę większy rozgłos; również w jego karierze pomógł mu MTM Mustafa. **W tym momencie zaczyna się wersja audio, a pod odsłuchem znajduję się ten sam wywiad zrobiony w formie tekstowej. ** Stephanie Dye: Dobry wieczór Los Santos, dzisiaj jest ze mną wschodząca gwiazda, Monty Hampton, szerzej znany jako Hoodstar. Monty Hampton: Yoo, Los Santos. Stephanie Dye: Zacznijmy więc, zacznę od luźnego pytania; jak twoje samopoczucie dzisiejszego wieczoru? Monty Hampton: Huhh.. Czuje sie w porzadku, naprawde jest ze mna dobrze. Stephanie Dye: Huh, to najważniejsze dobrze się czuć; jak skomentujesz twoje kroki związane z rylee leyba, która była skazana za teroryzm, ale również ma powiązania z Nannie Larocque? Monty Hampton: Skomentuje...? Nie wiem.. Nie wiem jak moge skomentowac. To moja przyjaciolka i to sprawa prywatna, znam ja dlugo.. Nie wiem co wiecej powiedziec. Stephanie Dye: Jesteś osobą dość popularną, a spotykasz się z osobą która była skazana za terroryzm, myślisz ze jest to rożważny krok, jeśli masz na względzie własną karierę? Dobrze wiesz, jak działa ten świat. Monty Hampton: Come on.. Ona nawet nie byla skazana za terroryzm, tylko posiadanie materialow wybuchowych przy sobie. Skoro jest na wolnosci, to nic nie mozna jej zarzucic. A to, z kim sie spotykam to tylko i wylacznie moja sprawa. Stephanie Dye: Twoja sprawa, masz w tym rację; ale będąc na topie trzeba uważać z kim się spotykasz i co robisz, bo twoja kariera może szybko myknąć jak strzelenie z palców; ale pozostawmy to do twojej dyspozycji. Doszły mnie słuchy o odejściu twoim z GEN A, jaki będzie twój kolejny krok? Masz już jakieś propozycję od innych wytwórni; albo sam coś wybrałeś? Monty Hampton: Pierwszy raz oficjalnie to mowie.. Przechodze na swoje. Za jakis czas zaloze wlasny label. Niech inni, ambitni artysci widza, ze tez moga to zrobic. Chce udowodnic, ze sie da. Stephanie Dye: Woah, własny label; potężny ruch w twojej własnej karierze, myślisz ze staniesz na wysokości zadania i twój własny label poleci w górę? Masz już jakiś zamysł co do funkcjonowania? Monty Hampton: Stane, oczywiscie ze tak. Kto inny, jak nie ja? - Mam, ale nie powiem. Stephanie Dye: Zostawiasz to w tajemnicy, rozumiem w takim wypadku i szanuję; zapewne masz już na oku jakiś artystów których podpiszesz jako pierwszych, mozesz zdradzić choćby jedno nazwisko? Monty Hampton: Nie nazwisko, a ksywke.. Trophy. Stephanie Dye: Trophy, od jakiegoś czasu zacząłeś z nim współpracować; czyli stawiam ze to przemyślany ruch; jak ci się z nim współpracuję? Monty Hampton: Wiesz co, z Trophym mialem tak, ze przecielismy sie w studio na Manhattanie podczas mojej podrozy do Nowego Jorku. Od razu zlapalismy wspolny vibe, a aktualnie...? Zajebiscie nam sie razem pracuje, przeniosl sie do Los Santos, zeby produkowac tutaj. Stephanie Dye: Słyszałam o nim jakiś czas temu; wydaję się być naprawdę dobrym producentem; podpisujesz go jako producenta twojego własnego labelu, on zajmie się w twoim studiu oprawą muzyczną, produkcją i tak dalej? Monty Hampton: Yeah.. Wlasnie taki mamy zamysl. Jest najlepszy, nie powierzylbym slabemu producentowi tworzenia swojego albumu. Stephanie Dye: Skoro już mowa o twoim albumie, porozmawiajmy trochę o nim; możesz nam zdradzić w jaki klimat tym razem uderzasz? Monty Hampton: Caly ten krazek bedzie mial charakter.. Inny niz moj poprzedni. Byl tworzony tak, aby wszystko skladalo sie swoim klimatem w jedna calosc, co.. Raczej rzadko aktualnie sie zdarza? Nie sadzisz? Nie chce, aby to brzmialo jak slabej jakosci mixtape. Stephanie Dye: Wiesz, ostatnim czasy mam problem z niektórymi singlami czy albumami; większość mi nie siada, wszędzie słyszę o narkotykach, czy innych tego typu rzeczy; czy twoja płyta również będzie zawierać ten sam motyw? Monty Hampton: W duzej czesci na pewno.. Pisze w tekstach o tym, co przezywam. Moja muzyka nie ma trafiac do jak najwiekszej ilosci sluchaczy, tylko wyrazac mnie i byc prawdziwa. Stephanie Dye: Bycie sobą i dawanie siebie w swoich singlach jest jak najbardziej na plus, wyrażasz w końcu to co czujesz i co przeżywasz, ale nie sądzisz ze ten motyw jest już trochę nudny, skoro w każdym singlu innego artysty jest to samo? Monty Hampton: Leje na to, jakie tematy poruszaja w swoich tekstach inni. Jesli nawijaja to, co przezywaja to cool.. Jesli nie, to nie sa warci niczyjej uwagi i nie sa prawdziwi. Stephanie Dye: Trochę w tym racji jest; ale skoro nawijacie o tym samym; to nie wazne kogo słuchasz; są te same teksty; więc przestajecie się jakby wyrózniać, nie sądzisz? Monty Hampton: Tematyka narkotykow jest zarezerwowana dla mnie, to moja odpowiedz na to pytanie. Stephanie Dye: W porządku; rozumiem ze jesteś uzależniony od tego; nie sądzisz ze powinieneś poszukać pomocy by się od tego oderwać? Monty Hampton: Probowalem, ale mi nie wychodzilo. Mowienie osobie uzaleznionej, zeby szukala pomocy albo wciskanie jej na sile jest idiotyczne.. To nigdy nie ma pozytywnych skutkow. A poza tym.. Nie zachecam do tego w zadnym ze swoich kawalkow. Wiem, ze to zle. Nie chce, zeby dzieciaki, ktore mnie sluchaly pakowaly sie w to gowno. Stephanie Dye: Wiesz.. niby nie zachęcasz ale nagrywając o tym kawałki; słysząc ciągle o tym; dzieciaki zachcą być jak ich idol, to będą tego próbować i potem może się to tragicznie skończyć bo nie wiadomo jak ich organizm na to zareaguję. Monty Hampton: Nawijam negatywnie o uzaleznieniu.. Ogolnie o narkotykach. Przestrzegam przed tym. Jesli ktos nie rozumie tego, o czym spiewam to.. Nie biore za to odpowiedzialnosci. Rownie dobrze moga obejrzec serial albo film i chciec byc jak bohaterowie. Stephanie Dye: Wiesz, z jednej strony w tym co nawijasz ty jesteś za to odpowiedzialny; bo jednak to twoje teksty ale tekst każdy zintepretuję inaczej. Monty Hampton: Come on.. Nawijam wprost o tym, ze to mnie niszczy. Nie wiem jak mozna to zinterpretowac tak, aby sie do tego zachecic. Stephanie Dye: Nigdy nie wiesz co siedzi w drugim człowieku; chcąc poczuć się tak samo jak ty, ktoś moze zechcę zażyć to samo, tego nigdy nie wiesz. Ale pomińmy już ten temat, bo to temat rzeka i możemy o nim rozmawiać kilkanaście godzin; teraz zapytam cię o twój singiel; który wypuściłeś nawet go nie promując, jak do tego doszło? Chodzi mi o stuck in my ways. Monty Hampton: Potraktowalem to bardziej jako wyrzucenie z siebie emocji do mikrofonu. Zostal nagrany spontanicznie, glownie na freestyle.. Jak siedzielismy w studio z Trophy. Wzialem jakis jego bit, wszedlem do kabin.. I tak wyszlo. Nie potrzebowal promocji. Stephanie Dye: Freestyle; fajna sprawa z tym singlem przesłuchałam go i mówiąc szczerze, siadł mi odrobinę; więc liczę ze twój album będzie tak samo udany jak ten singiel, przypomnisz mi kiedy jest premiera? Monty Hampton: Dziewiaty czerwca, najblizszy piatek. Stephanie Dye: W takim razie na pewno to zobaczę i wydam swoją recenzję; mozesz się tego spodziewać; na dzisiaj to wszystko; do usłyszenia Hoodstar, do zobaczenia Los Santos; miłego wieczoru! Monty Hampton: Peace. Chcesz dołączyć do zespołu działu What in Music Industry? Kliknij w reklamę i złóż aplikację!
  5. Written by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 04/06/2023 2 maja do sieci trafiła nowa płyta Breedlove, a co tak naprawdę mamy na tej płycie? Przyjrzyjmy się temu. Zacznijmy od tego, kim właściwie jest breedlove? Tak właściwie nazywa się on Wayne Breedlove - ma zaledwie 24 lat, jeśli chodzi o jego twórczość, nagrywa muzykę R&B; z jego aktualnej twórczości co jest w sieci, można wywnioskować ze jest fanem spokojniejszych brzmień oraz dźwięków gitary elektrycznej i akustycznej. Jego głos sam w sobie jest bardzo przyjemny dla uszów, jeśli chodzi o jego zaczęcie kariery muzycznej, odbywało się to za jego czasów szkolnych, gdy jeszcze do niej uczęszczał, po wstąpieniu do chórku; zaczął występować na wszelakich pokazał i występach międzyszkolnych, od tamtego momentu muzyka jest nieodłącznym elementem jego życia. Breedlove przynależy do wytwórni GENERATION A. Najnowszy krążek Wayne Breedlove niesie ze sobą nazwę "VICES" produkcją bitów do tej płyty zajął się do tej pory nieznany szerokiemu gronu producent muzyczny o ksywce KENNY, pierwszy raz spotykam się z tym producentem, aczkolwiek jeśli chodzi o same bity, wydają się być w jak najlepszej jakości muzycznej, podpasowane pod styl Breedlove. Breeedlove & KENNY - VICES zawiera 14 osobnych singli. VICES Leanin' (feat. MOB PRINCE) Flexin All In (feat. Baby Ray) Dolce Bad Then A Beach (feat. MEMPHIS6) Say you love me (feat. Stormi Baldwin) 3s Company Roses is Back (feat. ASAMI) Show It (feat. CHA$E) Addicted (feat. HOODSTAR) Problem With You Ya Playin' Questions Jeśli chodzi o sam klimat płyty, jest nad wyraz spokojny, wpada w ucho; dobrze się tego naprawdę słucha i uważam że można przesłuchać to kilka razy i nie przestanie się nudzić, chętnie zakupiłabym wersję fizyczną, dla samego klimatu krążka. Jeśli chodzi o wersy całego albumu, porusza on kwestie miłosne, sukcesów; zdrad oraz w jednej z singli mamy nawiązanie do popularnego imprezowego narkotyku jakim jest MDMA, ale czy to tylko nawiązanie czy rzeczywiście breedlove ma z nim problemy? W wersach nic więcej o tym nie ma, więc podejrzewam ze to tylko nawiązanie. Jeśli chodzi o całokształt płyty; to siedzi mi jak najbardziej, podoba mi się styl, tekst nie jest też jakiś nudny ani powtarzalny, dlatego ta płyta trafia na moją playlistę do słuchania, dobra robota breedlove, czekam na więcej produkcji od ciebie. Słowem podsumowania, płyta jest dobrym produktem muzycznym i zasługuję na wielkie wow; siadła mi jak niewiele ostatnich produkcji muzycznych, jestem pod wrażeniem; same wykonanie bitów również siedzi na wysokim poziomie, gratulację breedlove; oby tak dalej, czekam na dalsze płyty i na pewno będę śledzić twoje dalsze kroki w karierze muzycznej.
  6. Written by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 01/06/2023 Butterfly Effect - czyli nowy album Baby Raya, mamy do czynienia z jego nowym albumem, którego ciężko opisać.. Jest to połączenie smutnej zwrotki z wesołą, ciężko momentami się to słucha jeśli mam być szczera, natomiast stroną melodyjną, czyli beatami zajęła się producentka muzyczna ze słonecznego Santos, zwana UymiN. A teraz zapraszam do przeczytania mojej rzetelnej recenzji tego albumu oraz do zamieszczania komentarzy, wymienienia się swoimi spostrzeżeniami. 26 maja w serwisach streamingowych wylądował nowy album Baby Ray o nazwie Butterfly Effect - jak to nas do tego przyzwyczaił i tym razem również mamy dostępny motyw z motylami, grafika okładki zawiera motyle oraz wizerunek samego rapera; do samej okładki nie mam co się przyczepić, bo osobiście podoba mi ten motyw. Warstwa muzyczna, mowa o samych bitach są na wysokim poziomie, UymiN się spisała i trzeba jej pogratulować talentu, jest to mieszanka smutnego i wesołego klimatu, wszystko do siebie pasuje więc to na wielki plus dla producentki. Teraz przejdziemy do głównego smaczku mojej recenzji, czyli samej warstwy lirycznej. Sam album ma 16 pojedynczych singli, każdy z nich opowiada o innych emocji które towarzyszyły Baby Rayowi podczas ich tworzenia. 1. Darling - Sam utwór jest skierowany do jego dziecka, o którym mało kto zapewne wiedział ze je ma.. Również jestem w szoku, bo tego nie wiedziałam.. Wersy które nasuwają mnie na to ze ten singiel jest faktycznie o jego dziecku to. "Z mamą przelaliśmy trochę łez Sporo ze szczęścia, ze strachu też" Raper po raz pierwszy o nim wspomina, to znak ze zaczyna się przyzwyczajać do posiadania szczęścia, jakim jest dziecko, życzę wam szczęścia i oby wasze dziecko wyrosło na kogoś wielkiego! 2. Okay Okay - W tym utworze mamy do czynienia z tym ze raper opowiada ze ma mnóstwo planów, ale tak naprawdę nie wie które realizować; oraz o tym ze wskoczył na nowy level swojej kariery muzycznej i został jedną z święcących gwiazd ale również o tym ze jego wrogowie teraz chcą być jego przyjaciółmi. 3. Can't Sleep (feat. Ulrik Eriksen) - W tym singlu raper zaznacza ze cierpi na bezsenność, przez czekanie na kontakt od zapewne jakiejś dziewczyny, którą zranił albo ona już nie chciała mieć z nim kontaktu, łudzi się ze dziewczyna się z nim skontaktuję, ale do tego nie dochodzi i chłopak musi się wziąć w garść, ale czy nawet na niego nie spogląda jak idzie ulicą, według jego wersów więc dziewczyna naprawdę nie chciała mieć z nim kontaktu, w takiej sytuacji zostajemy nam tylko odpuścić, ale chłopak za wszelką ceną próbuję się z nią skontaktować, wariuje od braku kontaktu z nią, więc musiał ją naprawdę kochać. 4. Heartbeat2 (feat. CHA$E) - Tutaj mamy nawiązanie do wydanego singla przez CHA$E o takiej samej nazwie, jak ten singiel. Druga odsłona tego utworu odnosi się do zajścia w ciąży aktualnej partnerki Baby Raya, natomiast pierwsza wersja która nagrał CHA$E; odniosła się do takiej samej sytuacji tylko w życiu samego CHA$E - zaznaczę od razu ze to jedynie mój domysł, jeśli chodzi o ciąże partnerki Baby Raya. 5. Message to Myself - W tym singlu według tego co podejrzewam, jest to list skierowany do samego siebie; opisując różne sytuacje z przeszłości oraz ze na te sytuację teraz musi być po prostu gotowy. Mamy tutaj również wers o śmierci kuzyna Baby Raya, z którym był widziany między innymi na początku swojej kariery, na Self Festival. 6. Butterflies (feat. Baby Ray) - Tutaj mamy małą niespodziankę, mamy samego rapera na własnym feacie(dziwne, co?) Nie rozumiem tego zbyt, ale chyba chodzi o jego starą zwrotkę którą wrzucił w ten singiel, ale strzelam ze została nagrana naprawdę dawno i została nagrana w tym samym czasie co Waterfall, z jego byłą partnerką, Asami Kiyoko, niektóre wersy zapewne są kierowane do niej w tej zwrotce; mimo wszystko, jestem zaskoczona tym. 7. Memories (feat. breedlove) - Tutaj mamy do czynienia z wersami które nawiązują do błędów przeszłości samego rapera, o których chciałby zapomnieć z całych sił, ale czy na błędach się nie uczymy? Czasami nasze błędy dają nam dobrą nauczkę na przyszłość, żeby nie popełniać ich jeszcze raz. 8. Scars - Baby Ray w tym singlu opowiada o bólu, swoich ranach których kiedyś doświadczył oraz o tym ze pokonał śmierć, został kiedyś postrzelony i w taki sposób uważa ze pokonał śmierć, ten singiel mocno trafił we mnie, ból to coś czego nikomu nie życzę, raper również śpiewa o tym ze chciałby się odwdzięczyć za ból który otrzymał, ale.. czy zemsta to dobry sposób na to? To zostawiam do waszej interpretacji. 9. Mama (feat. mont2k) - Tutaj natomiast mamy wersy o tym, gdzie stoi teraz sam Baby Ray; ze dokonał wielkiego progresu; ale mamy również kilka wersów skierowanych do samej matki rapera, jedynie w refrenie; więc to też jest zasługa jego mamy, ze stoi tu gdzie stoi aktualnie. 10. Chrome Hearts - Z tym singlem miałam delikatny problem by go w ogóle opisać, właściwie nie wiadomo o co dokładnie w nim chodzi, ale jedno jest pewne; odnosi się również do marki odzieżowej o tej samej nazwie, co singiel oraz do drogi, która przeszedł sam raper, mamy kilka nawiązań do innych utworów jak: "NO STRESS od MOB Prince (feat. Baby Ray); LIT od CHA$E; TRAPPER OF THE YEAR od MOB Prince; 11. Shooting Stars - Tutaj jest singiel powrotny rapera po długiej przerwie, spowodowanej przez postrzelenie na trasie MOB Prince, pobiciu w Neon Sky Club; według fanów mamy tutaj również nawiązania do Waterfall, nagranego z jego ówczesną partnerką. Asami Kiyoko. W tym singlu możemy skojarzyć jeden wers z podobno rzekomego romansu z Martinem Faye, gdzie Baby Ray oraz Asami, znowu byli razem, ale ile w tym prawdy, tego się nie dowiemy; są to po prostu domysły. 12. DNA (feat. MOB Prince) - W tym singlu raper nawija o tym ze ma sukces zapisany w swoim DNA oraz ze miał kilka upadków i wzlotów, ale nadal jego sukces jest zapisany w jego DNA, ze ciężko pracował na swój sukces który według niego osiągnął. Dodał również ze nie przyleciał tutaj by odnieść upadek, tylko by osiągnąć właśnie ten sukces. 13. Deamons (feat. Maxine Koci) - Tutaj mamy do dyspozycji luźne wersy; o miłości oraz demonach które ciążą na samym Baby Rayu, ostrzega żeby nie dotykać jego rodziny, oraz o jego problemach. 14. Heaven N' Hell - Tutaj również mamy smutny klimat, sam raper zaznacza ze to nie jest odpowiedni czas na sen, ze kilka razy załamał się; ze sny które stały się dla niego koszmarami stały się jego codziennością oraz o problemach ze snem przez jego demony które go atakują oraz ze plotki na jego temat go bolą. 15. Moon and Stars (feat. UymiN) - Tutaj mamy taki luźny singiel, zostaję nam przedstawione ze raper chcę sięgnąć gwiazd; przez to możemy zrozumieć ze chcę osiągnąć sukces oraz ze potrzebuję kogoś(dziewczyny?) do osiągniecia całkowitego sukcesu, trudno zrozumieć co tutaj naprawdę ma do przekazania sam raper. 16. Rockstar - Ouh, tutaj mamy do dyspozycji wersy o tym że raper jest gwiazdą oraz ze ubiera się jak gwiazda, łańcuchy vvs; ze nie cofa się w tył, przyglądając się w lustrze; oraz ze odrzuca inne osoby które chciały się tylko na nim wybić i przejechać, cóż.. Jeśli chodzi o sam album, osobiście mi siedzi chociaż są niektóre single które mi nie przypadają ale całokształtowo jest to naprawdę dobry album i czekam na kolejne jego twory, osobiście mam nadzieję ze nie będziemy musieli na to długo czekać, dla tego krążka wystawiam ocenę.. takie mocne osiem, myślę ze to idealna ocena która opiszę ten singiel, zaznaczam ze to jest jedynie moja recenzja; każdy może to inaczej interpretować i nawet do tego zachęcam, każdy powinien mieć własną opinie na dany temat. W tym momencie mam nadzieję ze spotkamy się przy następnym artykule.
  7. Imię i nazwisko, wiek: Neal Downey, 26. Background i pomysł na postać: Neal Downey - 26’ letni amerykanin, urodzony w Los Santos, wychowywany na jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic w mieście, mowa tutaj oczywiście o Davis, przez co wpadł na nieodpowiednie towarzystwo w szkole, której niestety nie ukończył, po wydaleniu ze szkoły, rodzice go wydzieczyczyli, natomiast sam chłopak wpadł na naprawdę niebezpieczne towarzystwo, zaczął ćpać metamfetaminę, oraz sam nią zaczął handlować, rodzice znaleźli pokaźną ilość tego narkotyku w jego pokoju, natomiast nie zdążyli wysłać go na odwyk, departament zrobił nalot na dom; przez co chłopak trafił na kilka lat do więzienia za handel narkotykami. Po odbyciu kary więzienia, chłopak znalazł sobie mieszkanie w Santos oraz dobrze płatną pracę, jednak błędy przyszłości nadal go męczyły, był dłużny kilkanaście tysięcy dolarów za narkotyki, które wpadły kilka lat temu w łapy departamentu. Chłopak znowu został zmuszony do bawienia się w handel, tym razem robił wszystko za pomocą darknetu, tak by nie zostać tak łatwo złapany, chłopak za dzieciaka dużo interesował się sprawami IT, jest dość dobry w tym, więc wykorzystał swoje umiejętności komputerowe do zdobycia kilkunastu tysięcy dolarów na spłatę swojego długu - po udanym ataku, spłacił swoje długi i do dnia dzisiejszego nie ma problemów z długami. Neal jest dosyć zamkniętym facetem, ale jest naprawdę szczerym, jeśli coś mu się nie podoba to mówi o tym otwarcie. Jest również uzależniony od metamfetaminy, przez to że nie poszedł na odwyk, nadal to w nim siedzi. (PS. napisałem pokrótce, nie widzę sensu się rozpisywać na ten temat, bo wszystko i tak wyjdzie w grze o ile zostanę do niej dopuszczony) Discord: Syntek #5005
  8. Written by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 24/05/2023 Cześć, dzień dobry; dobry wieczór. Dzisiaj przyjrzymy się nowemu singlowi od Hoodstar; na wstępie zaznaczę, iż jest to moja opinia. Każdy może odebrać singiel w inny sposób. Zapraszam do przeczytania całej treści. Kim jest Hoodstar? Dokładnie nazywa się Monty Hampton, jest niezwykle barwną postacią w świecie muzyki. Zmagał się z trudnościami materialnymi oraz narastającymi z tym problemami. Jego postać była mocno związana z drużyną koszykarską w jego szkole, mimo tego podążył inną drogą i został artystą muzycznym. Jego utwory głównie skupiają się na ulicy, ale Hoodstar również lubi eksperymentować z muzyką. Po pewnych trudnościach w swojej karierze muzycznej Monty znalazł się na jednym z albumów Memphis6(Memphis Tavares), przez to zyskał trochę większy rozgłos; również w jego karierze pomógł mu MTM Mustafa. Jeśli chodzi o sam singiel, zaczyna się dość niewinnie oraz od uderzenia smutnym bitem, ogólnie cały track jest na tak smutnym bicie; jeśli chodzi o samą produkcję oraz mix bitu, wydaję się być na naprawdę wysokim poziomie, osobiście podoba mi się bit, wpada w ucho. Jeśli chodzi o sam tekst singla; jak to Hoodstar ma w zwyczaju, tym razem też znajdziemy w nim nawiązania do ulicy, jednak mamy również nawiązanie do Memphis6 (Memphis Tavares) jako ze to on wyciągnął na początku kariery do niego pomocną dłoń i pomógł mu wystartować na dobre. Mamy również nawiązanie do tego, że Hoodstar stracił bliską jego sercu kobietę prawdopodobnie, obwinia się o jej śmierć, zawarł w tekście wers, który brzmi: "Mogłem przyjechać tam szybciej, marzę, aby czas cofnąć.Za twój powrót dałbym się pociąć. Jeszcze niedawno leżeliśmy w studio późną nocą. Chciałem żyć naszym snem, leżeć nad brzegiem." W tekście również mamy nawiązanie do tego, że Hoodstar był/jest uzależniony od narkotyków, że dzielił, kartą potocznie mówiąc 'ścieżki'; Hoodstar, jeśli masz problemy z narkotykami, polecam udać się z tym do specjalisty! Jeśli chodzi o warstwę wizualną; teledysk osobiście strasznie mi się podoba, jest naprawdę dobrze wykonany i jest w dobrej jakości, nie mogę temu singlowi nic zarzucić, naprawdę mi on siedzi, ale.. Zawsze jest jakieś, ale i tym razem, zastanawia mnie jeden fakt.. Dlaczego każdy artysta nawija o ulicy i narkotykach, broni? Dlaczego nie wymyślicie czegoś lepszego, dlaczego ciągle zachęcacie do tego młodych ludzi? No właśnie.. Na to pytanie raczej nie poznamy nigdy odpowiedzi, zapraszam do przeanalizowaniu we własnym zakresie tracku, bo zasługuję na to. Jeśli chodzi o samo podsumowanie tracku, mi naprawdę się podoba, nie mam się do czego uczepić nawet jakbym chciała; mimo wszystko jest to track również o ulicy i narkotykach, na każdym kroku mamy o tym single; zachęcamy tym do używania właśnie narkotyków, młodych ludzi i nie tylko, aczkolwiek mam nadzieję ze w końcu się to zmieni, zmienicie swoje motywy w swoich singlach, bo ile można słuchać na temat tego samego.. Osobiście mam nadzieję, że ci się polepszy Hoodstar, zyczę powodzenia i zdrowia!
  9. ritten by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 18/05/2023 Cześć! Dzisiaj przyjrzymy się nowemu singlowi MOXXY która po 3 miesięcznej przerwie wrzuciła coś do sieci; niesamowite, prawda? Dziewczyna miała sporą przerwę od muzyki, od 3 miesięcy nie usłyszeliśmy żadnych singli od dziewczyny, aż tu nagle BUM, wypuszcza coś nowego; co prawda sugerowała coś za pomocą swojego profilu na portalu społecznościowym, ale to były tylko sugestie, kto mógł wiedzieć ze chodzi o nowy singiel? No właśnie, jeśli chodzi o sam singiel, jest naprawdę w dobrym stylu i motywie zrobionym, osobiście zapętliłabym go na słuchawkach i słuchała non-stop, myślę ze MOXXXY tym singlem może podbić nie jedną imprezę w klubowej scenie, ale czy do tego dojdzie? Nie mamy pewności do tego; Czy MOXXXY powróciła na dobre, czy jednak to jest tylko jeden singiel i znowu trzy miesięczna przerwa? Mam nadzieję ze jednak nie i MOXXXY stanie się bardziej aktywna niż do tej pory, dziewczyna ma naprawdę spory potencjał by zdobyć popularność w mieście i w branży klubowej, na pewno wyróżnia się muzyką oraz stylem bycia, jest inny niż reszty naszych miastowych dj'ów oraz producentów muzycznych. Jeśli chodzi o sam singiel, brzmienie jest naprawdę fajne i wpada strasznie w ucho, przynajmniej ja tak mam, ale jeśli chodzi o warstwę wizualną, na ekranie dużo się dzieje, więc jeśli chodzi o osoby z epilepsją może okazać się to problemem, by się dobrze w to słuchać, bo zazwyczaj słuchamy oraz oglądamy warstwę wizualną, sprawdzając czy wpasowuje się w to co się dzieje na ekranie, czy ten singiel okaże się sukcesem? Wszystko możliwe, ale czy tak będzie? Kto to wie, czas to zweryfikuję. Tutaj będzie trochę mniej kolorowo.. Schodzimy na bardziej cięższy temat, jeśli chodzi o MOXXXY oraz jej wytwórnie muzyczną.. 101 Record's oraz powiązaną z tą wytwórnią managerkę.. Nannie Larocuqe. Ostatnio komunikat CNT dotyczył właśnie tej sprawy, czy jej wytwórnia oraz powiązana managerka ma powiązania ze strefą przestępczości? Wszystko na to wskazuję ze tak jest, ale czy to powinno odbijać się na artystach powiązanych z wytwórnią? Oczywiście ze nie powinno się to odbijać na artystach powiązanych z wytwórnią, ale.. jeśli miałabym pracować dla wytwórni gdzie ktoś ma powiązania z przestępcami, zaczęłabym zastanawiać się nad swoją przyszłością i zaczęła rozglądać za nowym domem, ja wszystko naprawdę rozumiem, ale to nie jest byle co, nie chciałabym być kojarzona jako artysta powiązany z osobami związanymi ze strefą hazardu, cóż.. Zobaczymy co czas przyniesie.. Jednak MOXXXY wydała statement, który zdaje się ze się dobrze przyjął i kwestie te zostały wyjaśnione, Nannie nie jest jej managerką i nie ma z nią powiązanego kontraktu, dziewczyna szuka nowego managera, ale będąc w 101 Record's może nie mieć powiązań z Nannie? Nie wydaje mi się, no ale miejmy nadzieję ze mówi prawdę i wszystko dobrze się zakończy dla niej oraz reszty artystów spod szyldu 101 Record's! Na sam koniec dodam, ze MOXXXY ma wielki potencjał jeśli chodzi o scenę muzyczną, ale czy powiązania z 101 Record's jej tego nie zepsują? Mam nadzieję ze nie i wszystko zakończy się dla niej dobrze, czas pokaze, mimo wszystko trzymam za nią kciuki i będę obserwować jej karierę muzyczną! Chcesz dołączyć do zespołu działu What in Music Industry? Kliknij w reklamę i złóż aplikację!
  10. Written by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 19/05/2023 Witajcie w ten piękny dzień, dzisiaj przychodzę do was z TOP LIST według statystyk najnowszego serwisu streamingowego, PulsePlay. Pierwszą z kategorii którą wybrałam ze statystyk PulsePlay jest to TOP TRACK, a zwycięzcą tej kategorii okazał się BABY RAY z utworem "Can't Sleep ft. Ulrik Eriksen" Kim właściwie jest Braylon "Baby Ray" Higgins? - młodociany piosenkarz, który ma zaledwie 21 lat! Znajdował się na czele popularnych notowań, takich jak przynajmniej NORM 100 w kategoriach takich jak debiut roku oraz twórca albumu. Według Celebrity Awards 2022, został uznany za jednego z najbardziej obiecującego artystę młodego pokolenia! Jeśli chodzi o twórczość samego piosenkarza jest to: ALBUMY: BUTTERFLY EFFECT - jest to najnowszy album artysty, wczoraj za pośrednictwem portalu społecznościowego zdradził tracklistę albumu! BABY PRINCE - Z utworami takimi jak: CLOUT I WANNA DIE ALONE TRUE N REAL 24/7 CROWIE TRAPSTAR FUCKING YOUR CULTURE DEMONS (feat. Hoodstar) MILLY ROCK feat. CHA$E) DIRECT MESSAGE melodies & butterflies - Z utworami: ALL SMILES Waterfall (feat. Asami Kiyoko) call me if you want PARTY B+T Drugą kategorią którą zdecydowałam się dodać do naszego zestawu jest to TOP DEBIUT, w tej kategorii wygraną osobą okazała się Ashanti z singlem "Wonder if she knows" Kim tak właściwie jest Ashanti? - Dokładnie Ashanti Braxton, młodociana wokalista, aspirująca do gwiazdy muzyki pop; dziewczyna dopiero zaczyna swoją karierę, która moze okazać się naprawdę sporym sukcesem, patrząc na to jakie ruchy wykonuje dziewczyna, osobiście trzymam mocno kciuki za jej karierę muzyczną! Na koncie artystki znajdują się dopiero dwa numery takie jak: Ashanti - Wonder if she knows (prod. NOMORE) Ashanti - Faded (ZHU cover) Natomiast trzecią kategorią jest to TOP ALBUM, w tej kategorii wygrał mont2k (Montez Flynn) z albumem "Finally Reaching Dreams". Kim jest mont2k - Właściwie Montez Flynn. Chłopak ocenia się na producenta muzycznego, beatmakera; ale przeglądając jego twórczość, natrafiłam również na utworu w którym występował w roli featu; więc połączyłabym go w producenta oraz rapera, tak by go po prostu opisała. Na jego koncie znajduję się jedynie album który wygrał w kategorii. Jego twórczość: "Finally Reaching Dreams" z utworami takimi jak: FIND YOUR OWN WAY IN THE NEW WAY (feat. R0TH) LV HOLIDAYS (feat. DXE) MIDDLE FINGER TO THE GOVERNMENT (feat. MOB PRINCE) WANNA LIVE LIKE THAT FOREVER EXAMPLE OF FAME CARS GIRLS MONEY GUARDED FROM CHAOS (feat. Aisha Huxley) KING KONG (feat. Memphis6) RISKY MOVE (feat. Hoodstar) To będzie na tyle jeśli chodzi o ten tydzień i te zestawienie, kolejne pojawi się w następnym tygodniu! Chcesz dołączyć do zespołu działu What in Music Industry? Kliknij w reklamę i złóż aplikację!
  11. granie krótkich akcji w * czy nawiasach ok, ale granie całej akcji jest paskudne i zle to wyglada, ale fakt niech kazdy gra jak chce i kazdy bedzie zadowolony, dodam ze sam nie gram ani w gwiazdkach ani nawiasach.
  12. Written by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 17/05/2023 Hej! Na wstępie zaznaczę ze ten artykuł będzie inny niż poprzednie moje artykuły, ale przeglądając dzisiaj Lifeinvander wpadłam na post dotyczący Heat' z zespołu Velvet Bangtail. Czy naprawdę została wywalona poprzez post na portalu? Przyjrzyjmy się sytuacji! Kim tak naprawdę są Velvet Bangtail? Jest to czwórka przyjaciół która tworzy kapele która zagrywa hard-rock oraz heavy-metal. Członkami kapeli są: Brent Aubree, jako założyciel oraz lider zespołu, Theodosia Harland basistka, Archie Dexley perkusista, Heather Baxter gitara rytmiczna. Po udanym debiucie a dokładniej po pierwszym albumie zespołu, mogło się wydawać ze wszystko idzie w dobrym kierunku, każdy miał wrażenie ze kapela się naprawdę rozwija i idzie w lepszym kierunku, zaczęli koncertować, co prawda dwa koncerty odbyły się bez obecności Heather, która miała powody do tych nieobecności, ale o tym opowiem niżej, przedstawiając krótki wywiad z naszą gwiazdą, która skonfrontowała się z postem Velvet na Li, którzy opisali jaka to ona nie była i zerwali współpracę przez Lifeinvander, czy naprawdę dożyliśmy takich czasów, gdzie kończy się współpracę za pomocą SMS'ów oraz portalu społecznościowego? Kończenie niektórych związków też się tak odbywa, ale proszę was; nie zachowujmy się jak dzieci i zamiast dać jej możliwość konfrontacji, zrobiliście to na portalu społecznościowym, żałosne Velvet, bardzo żałosne! Stephanie Dye: Cześć, dzisiaj jest ze mną Heather Baxter; przedstaw się proszę, powiedź coś o sobie! Heather Baxter: Heather Baxter, pseudonim artystyczny Heat'. Do Velvet Bangtail dołączyłam w roli gitarzystki rytmicznej. Byłam, można rzec, tłem dla lidera zespołu - Brenta Aubree. Ale beze mnie, nie brzmialiby tak zajebiście, pha! Stephanie Dye: Tłem dla lidera zespołu, brzmi to naprawdę dobrze; z tego co wyczytałam z postu Velvet, to ze nie było podobno z tobą kontaktu ze względu na wypadek twojego przyjaciela, Jacka; czy to jest prawdą? Heather Baxter: Nie do końca... Kontakt ze mną był, ale ograniczony - ktoś mi bliski, ktoś kogo kocham, trafił do placówki medycznej w ciężkim stanie. Nie będę ukrywać... Wóczas nie miałam ochoty na żaden kontakt, czekałam tylko. aż się wybudzi z pieprzonej śpiączki. A te wydarzenia miały miejsce... Cholera, straciłam przez ten stres poczucie czasu. Wracając... Ponad tydzień temu. Akurat wypadek, a raczej tragedia, która przytrafiła się Jackowi, to zbieżność w czasie. Zanim doszło do tych wydarzeń, to biegałam też za różnymi sprawami, związanymi z moją karierą solową. Nie będę ukrywać - starałam się organizować imprezy, integrować grupę z, choćby, członkami Soul Evisceration, ale mało kto w ogóle dawał oznaki życia.. Theo, basistka Velvet Bangtail, to ona najczęściej się ze mną widywała. Imprezy? Robiłam, ale przychodzili na nie, prócz pozostałych osób, Theo i Archie, perkusista. A Brent? Zero odzewu. Nasza ostatnia wspólna impreza, na której byliśmy. wszyscy, to urodziny Brenta, które sama zorganizowałam. Na koniec kwietnia. A na moich domówkach w minionym miesiącu pamiętam, że Archie i Theo po pół godziny po prostu z niej wyszli, mimo że reszta imprezowała. Takie drobiazgi, bo jednak uważałam ich za swoich kumpli, wręcz przyjaciół, którym mogę powierzyć wiele. Stephanie Dye: Rozumiem, czyli jeśli dobrze ciebie zrozumiałam, robiłaś wszystko by kumple wraz z kapelą mieli jak najlepiej, starałaś się organizować imprezy, integrować się z innymi, ale też skupiałaś się na solowej karierze, bedąc w zespole; myślisz ze ma się czas na solową karierę? Skoro zapewne to Brent pisał post, to zarzucił ci ze po pierwszym i jedynym wspólnym albumie przestałaś przychodzić na nagrywki? Jak to skomentujesz? Heather Baxter: Cały album, który wyszedł - nagrałam razem z nimi w studio. Owszem, nie było mnie na dwóch koncertach z trzech, jednak nie można powiedzieć, że miałam ich w dupie. Wręcz przeciwnie - kto o zdrowych zmysłach rezygnowałby z marzenia? Błagam, kurwa. Od dawna marzyłam o zespole, zwykle myślałam, że jesteśmy zgrani - czy naprawdę od razu trzeba kogoś wyrzucać na zbity pysk, nawet go nie informując? Nie podejmując rozmowy face to face? Jesteśmy w pieprzonym high school czy jak? Stephanie Dye: Zgodzę się z tobą, rezygnacja z marzeń jest głupotą, trzeba marzyć o czymś więcej; zarzucili ci również ze byłaś dla nich przeszkodą niz wsparciem; ze niby wchodząc do nich, miałaś być aktywna i wspierać zespół, a tego nie robiłaś i ze zawsze musieli szukać zastępstwa na koncertach, ale fakt jest taki, ze wyrzucając ciebie poprzez post na Li, był naprawdę głupi i uważam ze skoro nie znałaś nawet powodu, nie rozmawiał nikt o tym z tobą, to zachowali się naprawdę dziecinnie. Heather Baxter: Wszystko zależy czym jest dla nich wspomniana aktywność, huh? Wspierałam zespół jak tylko mogłam. Wiele spraw nałożyło się i - dobrze wiedzieli dużo wcześniej, że na koncertach mnie nie będzie. Nie stanowiło to dla nikogo problemu, nikt o tym nie mówił wprost, dopiero teraz. Są po prostu fałszywi, to nawet nie strach przed rozmową. To po prostu kłamanie w żywe oczy. Kolejne koncerty? Yeah, z pewnością bym ich nie opuściła. Jak mówiłam - marzeń się ot tak nie odpuszcza. Teraz nie dają mi wielkiego wyboru, ale wtedy? Pha, mieli zajebiście wielkiego farta, że się do nich sama odezwałam, kiedy poszukiwali gitarzysty. Stephanie Dye: Nie uważasz ze koncerty to wazna rzecz jeśli chodzi o granie zespołowe, nie uwazasz ze mogą być o to źli, skoro były trzy koncerty a opuściłaś dwa i musieli szukać zastępstwa i się zgrywać z tą osobą? Heather Baxter: Za pierwszym razem nie byłam w stanie wystąpić, bo miałam wypadek samochodowy - o tym już idioci nie wspomnieli, prawda? Miałam wjechać na pieprzonym wózku inwalidzkim, z pękniętymi żebrami i poparzonymi nogami, zagrać jak gdyby nigdy nic? Świetne wyczucie mają. Próbowałam się zmusić do gry na gitarze, ale ból klatki piersiowej, żeber, to jedno z najgorszych uczuć na świecie. Nie wspominając o dyskomforcie psychicznym. Drugi koncert - nie było mnie, zbiegło się to z zaplanowanymi sprawami prywatnymi. Nie mam powodu, żeby zatajać to wszystko. Nie czuję się jak ofiara, bo szczerze mam w dupie bandę dzieciaków, która nie wie co to znaczy lojalność i przyjaźń, a tym bardziej szczerość i prawda. Prawda, która kurewsko boli, to nadal prawda, o ile jest szczera. A u nich jest mnóstwo nieścisłości. Jak myślisz, czemu tylko Brent tak zawzięcie się wypowiadał? Theo i Archie milczeli - jak myszy pod miotłą. Stephanie Dye: Lojalność i wspieranie przyjaciół to jest podstawa, a z tego co słyszę w Velvet tego po prostu nie ma, ostatnie pytanie; co z rzekomym odejściem z grupy Whatsapp, ile jest w tym prawdy? Heather Baxter: Co zrobiłam? Czekaj, serio tak było? Nie przypominam sobie, żebym ją opuściła. Z resztą, nikt do mnie potem nie pisał co się stało. Każdy normalny, ciekawski człowiek, od od razu by wypytywał o powód odejścia z grupki. Zwłaszcza, jeśli to ma być ta przyjaźń, co? Damn, nie wchodzę na tę ścieżkę - nie mam pojęcia o co im chodzi, serio. Wolę nie dociekać, wyjdzie mi to na zdrowie. Stephanie Dye: Prawda, jeśli byście się przyjaźnili to by się o to na pewno zapytali, ale dziwne; w poście ewidetnie jest o opuszczeniu grupy whatsapp, cóż, co dalej planujesz? Scieżka solowa czy szukasz nowego zespołu? Heather Baxter: Kto wie co przyniesie jutro? Na pewno zajmę się własnymi kawałkami, z resztą mam już swoje plany co do nich. Ale póki co, siedzę cicho, bo wszystko przesuwa się w czasie, a nikt nie lubi jak się obiecuje i nie dotrzymuje słowa, hah! Stephanie Dye: To prawda, obiecywanie i nie dotrzymywanie słowa to najgorsze co może być! Byłam dzisiaj z przyszłą gwiazdą HEAT, mozesz kogoś pozdrowić, haha. Heather Baxter: Pandora i Eelis, jestem im wdzięczna za to jak mnie wspierają - nie mają kompletnie żadnych profitów z tego, prócz mojej wzajemnej sympatii. LET'S ROOOOOCK, BITCHES, PHAHA. Słowem zakończenia, ten temat jest naprawdę śliski i uważam ze Velvet naprawdę zachowało się koszmarnie dziecinnie, nie powinno się tak robić, ale to jego zespól i jego decyzję, prawda? Ale czy podjęcie takie decyzji wyjdzie im na dobre? Wydaje mi się ze nie i szybko będą załować decyzji którą podjęli, ale czas to zweryfikuje.
  13. Written by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 13/05/20231 Witajcie w kolejnym artykule, dzisiaj natrafiłam na nowy, a zarazem póki co jedyny singiel Sugar Spice, czy można zaliczyć ich debiut do udanych? Przyjrzyjmy się temu! Na samym początku chciałabym skupić się na teledysku, który jest dosyć specyficzny. Rzadko spotykam się z teledyskami które zawierają aż tyle nagości co teledysk Sugar Spice. Włączając sam teledysk zespołu, myślałam ze nic mnie już nie może zaskoczyć, ale jednak bardzo się pomyliłam.. kręcenie nagim tyłkiem do kamery, wygląda niczym art dla ubogich. Ja naprawdę wszystko rozumiem, ale żeby zaistnieć w świecie show-biznesu naprawdę trzeba zniżać się do tego poziomu by zamiast swoim głosem, zaistnieć swoim tyłkiem? Ten świat stał się naprawdę bardzo pokręcony.. Teledysk jeśli chodzi o jakość, jest naprawdę na wysokim poziomie, zatrudnili odpowiednią osobę do tego, ale sam motyw mi nie odpowiada, ale każdy wie, że nie ważne jak ważne że mówią. Zrobiło się o nich głośno i szczerze mówiąc, gdyby nie ten teledysk, zapewne nigdy bym nie zwróciła uwagi na dziewczyny. W tym podpunkcie przyjrzę się muzycznej wersji singla. Jeśli chodzi o sam tekst; wydaje się być spójny i pasujący do tego co jest w tle, czyli to co opisałam punkt wyżej, aczkolwiek dziewczyny śpiewają, że każdy je chcę i ze każdy chce ponownego spotkania z nimi, ale one na to nie pozwalają, że każdy o nich śni; czy naprawdę tak jest? Rozumiem jak działa męski instynkt. Czy poza wyglądem również poszła za nimi inteligencja? Jest utarty stereotyp, że ten kto jest zbyt ładny, to albo jest głupi albo jest po operacjach plastycznych za pieniądze rodziców. Jeśli jeszcze chodzi o sam tekst, dziewczyny również śpiewają ile to nie mają pieniędzy, oraz czego to nie noszą, jest to typowy tekst od zwanych dziewczynek "barbie". Każdy raczej wie o co mi chodzi, czy dziewczyny mogą odnieść większy sukces? Wydaje mi się że mogą, ale ze względów na kręcenie swoim wdziękiem niż talentem muzycznym, jednak będę na pewno je śledzić by zobaczyć jak naprawdę potoczy się ich kariera muzyczna. Pragnę zaznaczyć, ze jest to moja rzetelna recenzja. Dziewczyn nie udało mi się poznać osobiście, czego pragnę w szczególności. A Wam jak się wydaje, czy dziewczyny zyskają światową sławę? W Santos ukazało się wiele rozpoznawalnych artystek, których tematem przewodnim był seks, pieniądze i klucz do sukcesu, mn. Kulture De Betances (pseud. Carmella B) czy Meave Akker-Atlanta (pseud. Da KayKay). Pamiętajmy, że Stany Zjednoczone uwielbiają gorące, nagie teledyski - te sprzedają się w szczególności. Chcesz dołączyć do zespołu działu What in Music Industry? Kliknij w reklamę i złóż aplikację!
  14. siema, tym razem szukam jedynie znajomych/ przyjaciół dla mojej postaci dziennikarki, jeśli są jakies pytania czy cokolwiek to zapraszam pw forumowe/ew discord który jest wpisany w profilu, pzdr.
  15. Written by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 09/05/2023 Dzisiaj pod moje dziennikarskie oko trafiła nowa platforma streamingowa, PulsePlay. Zapytacie się mnie co to jest PulsePlay, porównałabym to do znanej każdemu i lubianej platformy Spotify, czy odniesie taki sam sukces? Zapewne twórcy na to liczą! Interfejs i nawigacja: PulsePlay wyróżnia się swoim innowacyjnym interfejsem, który zapewnia intuicyjną nawigację i łatwość obsługi. Zarówno w wersji na komputery stacjonarne, jak i na urządzenia mobilne. PulsePlay oferuje przejrzysty układ, umożliwiając użytkownikom szybkie wyszukiwanie i odtwarzanie ulubionych utworów. W porównaniu do Spotify, PulsePlay oferuje bardziej minimalistyczny i responsywny interfejs, co ułatwia przeglądanie i personalizację treści muzycznych. Algorytmy rekomendacyjne: Wydajność algorytmów rekomendacyjnych jest jednym z kluczowych czynników różnicujących platformy strumieniowania dźwięku. PulsePlay imponuje swoją zdolnością do odkrywania nowych artystów i utworów, dopasowując się do gustów i preferencji użytkownika. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej sztucznej inteligencji, PulsePlay potrafi przewidzieć preferencje muzyczne na podstawie analizy wcześniejszych wyborów słuchacza. Spotify, z drugiej strony, jest już dobrze znane ze swojej skuteczności w rekomendowaniu muzyki, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i ogromnej bazie danych. Biblioteka muzyczna: Obie platformy, PulsePlay i Spotify, oferują imponujące biblioteki muzyczne obejmujące setki tysiące artystów i miliony utworów. PulsePlay, będąc nowym graczem na rynku, stale rozszerza swoją kolekcję muzyczną, starając się zaspokoić gusta wszystkich użytkowników. Spotify, z długim stażem na rynku, może pochwalić się jedną z największych bibliotek muzycznych, obejmującą szeroką gamę gatunków i niszowych artystów. Personalizacja i funkcje społecznościowe: PulsePlay stawia duży nacisk na personalizację i interakcję społecznościową, co czyni doświadczenie słuchania muzyki jeszcze bardziej satysfakcjonującym. Użytkownicy mogą tworzyć spersonalizowane listy odtwarzania, dostosowane do swoich nastrojów, okazji czy preferencji muzycznych. Platforma oferuje również inteligentne rekomendacje na podstawie aktywności społeczności, sugerując utwory i playlisty popularne wśród znajomych i artystów, których użytkownik obserwuje. Jedną z unikalnych cech PulsePlay jest możliwość tworzenia wspólnych list odtwarzania, które można edytować i udostępniać w czasie rzeczywistym. Dzięki temu funkcjonalności użytkownicy mogą wspólnie tworzyć spersonalizowane playlisty na imprezy, podróże czy wspólne projekty, dodając do nich swoje ulubione utwory. To niesamowite narzędzie, które sprzyja interakcji i umożliwia tworzenie muzykalnych doświadczeń razem z innymi. Jakość dźwięku i dostęp offline: PulsePlay dba o jakość dźwięku, zapewniając swoim użytkownikom doskonałe doznania audiowizualne. Dostępne są różne poziomy jakości dźwięku, w tym wysokiej rozdzielczości, aby zapewnić najwyższą jakość odtwarzanych utworów. Ponadto, PulsePlay umożliwia pobieranie ulubionych utworów i playlist, co pozwala słuchać muzyki w trybie offline, niezależnie od dostępu do internetu. Wsparcie dla artystów niezależnych: PulsePlay od samego początku wykazuje silne zaangażowanie w wspieranie artystów niezależnych. Platforma oferuje dedykowane sekcje i playlisty, na których eksponowane są utwory mniej znanych artystów. Dzięki temu użytkownicy mają szansę odkryć nowe talenty i wspierać artystów, którzy jeszcze nie zdobyli szerokiej popularności. To znacznie rozszerza horyzonty muzyczne i wpływa na różnorodność dostępnych treści na PulsePlay. PulsePlay, nowa platforma strumieniowania dźwięku, wprowadza świeże spojrzenie na sposób, w jaki słuchamy muzyki. Od momentu swojego debiutu w maju 2023 roku, PulsePlay zdobywa popularność dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu i imponującym funkcjom. Interfejs i nawigacja są intuicyjne, a personalizacja i funkcje społecznościowe umożliwiają użytkownikom tworzenie spersonalizowanych doświadczeń muzycznych i interakcję z innymi słuchaczami. Algorytmy rekomendacyjne PulsePlay są w stanie zaskoczyć użytkowników i odkryć dla nich nowe utwory, dostosowując się do ich gustów. Biblioteka muzyczna platformy stale się rozrasta, a PulsePlay aktywnie wspiera artystów niezależnych, co przyczynia się do różnorodności dostępnej muzyki. Jakość dźwięku na PulsePlay jest doskonała, a możliwość słuchania muzyki w trybie offline sprawia, że słuchanie ulubionych utworów jest jeszcze bardziej wygodne. Funkcja PulsePlay Radio umożliwia odkrywanie nowych brzmień, podczas gdy PulsePlay for Artists zapewnia artystom możliwość promowania swojej muzyki i interakcji z fanami. Podsumowując, PulsePlay jest obiecującą platformą strumieniowania dźwięku, która wnosi świeżość i innowację na rynek. Choć wciąż musi stawić czoła konkurencji takiej gigantycznej jak Spotify, PulsePlay ma potencjał, by przyciągnąć nowych użytkowników, którzy poszukują nowych możliwości odkrywania i dzielenia się muzyką. Przeszłość Spotify zapewnia solidne fundamenty, ale przyszłość PulsePlay jest pełna obietnic i nowych perspektyw w świecie strumieniowania dźwięku.
  16. nie widziałem szybszej roboty niz u meduski, polecam
  17. Written by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 08/05/2023 Dzisiaj pod lupę bierzemy najnowszą epkę spod szyldu CHA$E, wypuszczoną równo o północy, tym razem EP nosi nazwę "LONELY NIGTHS", zawartość jej to trzy utwory; "WEIRDO," "GUILT-TRIPS", "ENOUGH". Sama epka samym klimatem przypomina mi trochę "CHASING EUPHORIA", ale czy EP okaże się sukcesem? Czas pokaże. Zacznijmy od samego klimatu mini-albumu CHA$E, wszystkie trzy utwory zostały nagrane w depresyjnym klimacie, nawiązującym jedynie do problemów rapera, z którymi miał do tej pory do czynienia. Raper świadomie daje nam znać, że nadużywał wszelkiej maści używek, takich jak; narkotyki czy alkohol. Młody odbiorca słuchający tego typu utwory, czy to nie skłoni go do pójścia w ślady rapera i również zechce nadużyć używek których tak świadomie raper opisuje w całym mini-albumie? Z tym pytaniem zostawię Was na tą chwilę, przemyślcie to i dajcie znać w komentarzach co myślicie na ten temat. WEIRDO Utwór rozpoczyna się od wiadomości nagranej na poczcie głosowej, zaczyna się naprawdę depresyjnie. Artysta chce przekazać od samego początku, że miał problemy ze sobą, swoim umysłem oraz używkami. Czuł się wyalienowany, dziwny; dając znak, że używki to było jedyne wyjście żeby znowu poczuć się normalnie. Dzięki substancjom psychoaktywnym może poczuć się znowu normalny, jak każdy szary człowiek, jednak używki to nie wyjście z problemów. Dlaczego nie udał się po pomoc specjalistów skoro miał problemy? Ciężko na to odpowiedzieć, jednak mam wrażenie, że on po prostu nie chciał pomocy, a jeśli ktoś nie chce pomocy, to ucieka do środków, w które CHA$E wpadł. GUILT-TRIPS Utwór ma ten sam klimat, co "WEIRDO"; również zaczyna się depresyjnie; Ten utwór mówi nam o sytuacji, w której wysłał wiadomości do ważnej osoby w jego życiu, jednak nie dotarły. Ważna osoba zraniła go i czuję się jak.. cytując rapera 'śmieć'. Zapragnął zemsty a uderzyło to w niego, czyli jego plan nie zadziałał i to co chciał udowodnić jej, to nie udało się. Trafiło na to, że kręcimy się w kółko i zamiast problemowi zaradzić, ten problem ciągle narastał, a jego uczucia były duże. Po jakimś czasie zaczęły ucichać, dlatego postanowił uciec w alkohol i narkotyki? Coś tu naprawdę jest nie tak, skoro każdy problem rozwiązuje za pomocą używek. ENOUGH Tutaj mamy natomiast podobny klimat jak cała reszta mini-albumu, w tym singlu jednak raper zaznacza, że chciałby cofnąć czas i by nie doszło do tej sytuacji, jednak jest już na to za późno; co CHA$E? No właśnie. Raper również zaznacza, że był bliski popełnienia samobójstwa, jednak do tego nie doszło. Samobójstwo to wrażliwy temat i nie powinno się go lekceważyć. Ewidentnie raper odczuwa problem egzystencjonalny, jeśli jego rozwiązaniem jest samobójstwo.. CHA$E, CHA$E.. Zaznacza również, że samotność potrafi zabić. Jeśli ktoś jest samotny, często ucieka przed życiem, jednak to nie powinno być traktowane jako zwykłe samobójstwo.. Śmierć to ciężki temat do rozmów, jednak nie powinniśmy bagatelizować problemów otoczenia. Raper zaznacza, że pokonał swoje demony, już nie myśli o samobójstwie. Czy wygrał wojnę emocjonalną? Nikt tego nie wie, oprócz samego rapera. Jeśli artysta nie chce pomocy, to udzielenie jej mu będzie ciężkie. Na zakończenie dodam, że mini-album jest w porządku materiałem, nie wybitny, choć tematy które w nim porusza są postawą egzystencji i problemów codziennych. Samobójstwo, alkohol, narkotyki to temat którego nie powinniśmy pomijać, a starać się pomóc, by młodzi nie sięgali po niego tak chętnie jak ma to miejsce. Z tym zostawię was, zastanówcie się nad tym i dajcie znać w komentarzach. źródła zdjęć: Lifeinvander rapera.
  18. Synthol

    Neal Downey

    Haker - osoba wyszukująca oraz wykorzystująca dziury(luki) w oprogramowaniu komputerowym, czy stronach internetowych, dające dostęp do zabezpieczonych danych. W 2011 roku hakerzy poznali 174 milionów rekordów w 855 atakach. Osoby łamiące zabezpieczenia również nazywa się crackerami. W społeczeństwie hakerów osoby używają tego określenia by odróżnić siebie od przestępców komputerowych. Crackerzy natomiast włamywaczy sieciowych nazywają hakerami. Według danych z 2018 roku, gospodarka przez cyberprzestępczość traci około 600 miliardów dolarów rocznie. Hakerzy nie mieli nigdy instytucji która by unifikowała całą społeczność hakerów, chociaż w internecie można spotkać wiele kanałów które pomogły zintegrować się grupie hakerów. Grupy hakerskie zaczęły być coś jak sub-kultura, coś jak skinheadzi czy innego typu rodzaju tego ugrupowania. Cele łamania zabezpieczeń mogą być bardzo różne. Hakerzy, włamywacze oraz crackerzy działają z różnych pobudek. Dla niektórych jest to chęć zysku możliwego do uzyskania przy pomocy wykradzionych danych np. do systemów bankowych, a dla innych uzyskanie rozgłosu i uznania wśród pozostałych cyberprzestępców. Czasami dochodzi do kradzieży danych w celu szantażowania ofiary lub sprzedaży poufnych informacji firmom konkurencyjnym (szpiegostwo korporacyjne). Niektóre ataki mogą być też motywowane chęcią zaszkodzenia właścicielowi lub użytkownikom serwera, destabilizacji infrastruktury, chęcią wywołania zamieszania lub przeprowadzenia działań propagandowych np. z pobudek politycznych.Każda firma lub organizacja musi liczyć się z tym, że może stać się potencjalnym celem ataków mających na celu jej ośmieszenie lub pokazanie w złym świetle. Niektórzy włamywacze, po przejęciu kontroli nad systemem, ukrywają swoją obecność i zostawiają sobie możliwość powrotu, tzw. backdoor, w celu późniejszego wykorzystania. Część atakujących twierdzi, że włamania przyczyniają się do zwiększenia dbałości administratorów o zabezpieczenia. Ten argument odrzuca większość społeczeństwa informatycznego. Specjaliści wskazują, że włamywacz może dokonać szkód nawet mimowolnie, wskutek błędu lub niedostatecznej wiedzy. Interpol określa przestępczość komputerową jako czynność skierowaną w stronę systemu komputerowego i czynów dokonanych przez komputer, jako narzędzie. Zjawisko to pojawiło się wraz z rozwojem komputeryzacji i od tej pory towarzyszy mu nieustannie. Choć „przestępstwo przeciwko danym” jest takim samym przestępstwem jak każde inne, jest ono trudne do wykrycia. Sprawca może być trudny do ustalenia, a ilość śladów z nim związana może być znikoma. Specyfika systemów komputerowych powoduje niejednokrotnie ich całkowite zatarcie. Jeden z aktywnych hakerów Neal Downey - były amerykański programista, zatrudniony w jednej z większej korporacji związanej z branżą IT, zajmował się programowaniem aplikacji dla firm, czy inne projekty które narzucała mu firma, przez malejące zarobki oraz upadającą korporację, która po kilku latach była zmuszona do zgłoszenia upadłości, facet postanowił dorobić sobie, zaczął wysprzedawać dane osobowe innych osób, które zaczął wykradać ze stron www, zaczął nimi handlować na pełną gebę, wystawiając je w czarnej stronie internetu, zwanym jako dark weeb, zaczął na tym zarabiać.
  19. bump, nadal szukam jakiś znajomych, etece
  20. elo, wróciłem do aktywnej gry, szukam czegoś do pogrania off-duty dla mojej paramedyczki, po więcej info mozecie bić na pw 🙂
  21. Bump, szukam również związku dla postaci.
  22. Elo szukam otoczenia oraz za związku dla postki babki, zaczynam dopiero grę na serwerze więc jak ktoś chce coś pograć to uderzać na PW.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin