Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Synthol

Gracz
  • Postów

    102
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Synthol

  1. ta? to zajebiscie, ale nadal w niej są osoby co nie powinni sie tam znajdować no ale co ja tam wiem ziomalu, jest jak jest
  2. Kawał roboty włożony, mimo że ekipa to nadal nie najlepsze loty, to ile czasu musieliście poświęcić na przepisanie skryptu na RAGE, jest na pewno niemała, w dodatku robione nieodpłatnie - wielkie szacun i zobaczymy co się z tego wykluje - powodzenia
  3. Spoko aktualizacja ale ona nic nie zmieni jak zarządzanie serwerem leży i to że zaczęliście słychać graczy w momencie gdy wam gracze uciekli xd ale powodzenia dalej
  4. gamechanger vibe rp, gracze wrócą mimo że gracze są ruchani od x czasu i opinie graczy ekipa ma w chuju xd
  5. Zmiana platformy nie zmieni tego jak jest przestrzegany serwer, giga zmiana
  6. Elo, szukam otoczki dla mojej simki która jest kierowcą zawodowym, znajomym etc, niedawno wróciłem do gierki i powracam, więc przyda się jakaś grupka osób, nie ma znaczenia czy przestępcze, cywil czy cokolwiek innego, w ramach pytań bijcie na forum albo dc. DC: synthol__
  7. Jak zawsze wysoki poziom, głowy nisko nie dajcie się tym razem, powodzenia
  8. Vagos to piękny klimat, pozdro ziomy urrsymajcie to długo
  9. Dixon ciągle w klimacie, fajnie to wygląda, fajnie widzieć że ktoś jeszcze gra w ten tryb mc
  10. Synthol

    Rabunek na Mirror Park

    **1. Czy po przeanalizowaniu wcześniejszy nagrań z kamer CCTV, któraś z kamer mogła dostrzec napastników bez nakryć głowy, kiedy się kręcili przed rabunkiem? ** **Po zindetyfikowaniu pojazdu razem z indeksem, sprawdzono również czy został zgłoszony jako kradziony w ostatnim czasie, był lub też nie był? **
  11. Synthol

    Rabunek na Mirror Park

    **Sprawa zajął się detektyw z Station Det że strony departamentu szeryfa.** PYTANIA: **Z którego kierunku przyjechał samochód, oraz w który uciekł po rabunku? ((najlepiej mapka))** **Po analizie kamer CCTV można bylo dostrzec ten sam samochód który kręcił się po okolicy z indeksem stanowym? Przed lub po rabunku. **Czy na miejscu zdarzenia zostawiony został jakiś ślad biologiczny typu slina, wyrzucona guma, włos? ** **Czy sposób w jaki dokonano rabunek można powiązać z innym przestępstwem?** **Czy broń oraz fanty skradzione próbowano sprzedać w lombardzie lub na czarnym rynku?** @ku_bus
  12. bary jeszcze nikomu nie napisał ze rozjebie mózg? nowe, nie znałem.
  13. Synthol

    elo xd

    elo @DxTxd
  14. abierto jak zawsze pomocny, 5 z plusem za dzisiejsza pomoc
  15. Synthol

    Mixer

    Blender co dziś blendujesz
  16. Coś nie działa? Nowe, nie znałem.
  17. WAŻNE PYTANIE!! KIEDY EUP KTORY BYL OBIECANY NAM 3 DNI TEMU. @Toyer
  18. Pozwolę sobie wtrącić swoje 3 litry co do jedynie tego że Mongols gra że to ich teren, weźmy pod uwagę że Mongols w Cali ma potężny oddział i skoro odwzorujemy Cali to naturalne że na serwerze Mongols to również będzie potężny chapter, zwłaszcza że chłopaki grają organizacje która wpasowuje się w lore serwera, druga sprawa to jest to że skoro wy gracie mc które powstało w innym kraju, albo jest ich mało w Stanach to logiczne że Mongols będzie chciało was podporządkować pod siebie, tak to działa że największe kluby z OMG podporządkowują sobie mniejsze kluby pod siebie, z fartem!
  19. usun z folderu gta i zostaw jedynie w folderze alt mods, to zadziała; mi przynajmniej działa w taki sposób
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin