Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Don Buster

Gracz
  • Postów

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Don Buster

  1. Siemka, kiedyś tworzyłem grafiki na serwery sampowe, może zacznę aktywnie grać to wstawiam niektóre dawne projekty
  2. Don Buster

    Rukol

    no ba, powitać, stare dobre czasy
  3. Don Buster

    Don Buster

    Siemanko, witam, uszanowanie. Ciekawi mnie czy znajdą się tutaj jakieś stare dobre twarze z dawnych lat RP, trochę czasu już minęło. Dla tych co mnie nie znają to grałem przez bardzo długi czas w organizacjach przestępczych i tak naprawde tylko w nich na serwerach sampowych, kiedyś byłem GM'em, a także w zarządzie serwera rp - zajmuje się grafiką komputerową, pozdro!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin